Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dellorto PHBG 21 karbit kerítettem olcsóbban, mint 17,5-öst, remélem rá lehet varázsolni...
Szívócsonk az tuti kell még.
Neked valamit kellet még rajta mókulni?
Helló! Külső vagy belső menetes kell?
még jó, hogy a manuál 75w-90-et ír!
Üdv!
Valaki cserélt már aprilia rx 50--ben első teló szimeringet?
Aki csinálta már és adna pár tanácsot azt megköszönném, mert ilyet még nem csináltam és nem akarom eltoszni!
Váltóolaj cseréje:Fogod a gépedet mész vele jopár karikát hogy forro legyen a bolokk minél melegebb annál jobb mivel a leült szutykot felszedi és ki tud folyni,vársz fél orát lefolyt majd visza a leengedö csavar mérőedénybe kimérsz 7,3 dl olajat és felöntöd!(10w40 kell bele ez mind csak flszintetikus olajok SZerintem motul transoil 10w40-et rakj bele Legjobb!)
Valakinek olcsón lenne egy tanksapkája (nem kulcsos) eladó?
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy egy 50ccm-es MINARELLI am6-os blokkba 10w40-es olajból szintetikus vagy csak fél szintetikust kell bele önteni? És elég 1 liter? Én csak fél vagy résszintetikust láttam a boltban. Egy oldalon meg csak annyit írtak hogy szintetikus kell. Ja, és csere előtt megjárassam a motort? Köszi!
Malossi MHR TEAM Kipufogó Leo Vince V6 Tompítóval 43 e
Malossi 26os Karburátor szívó csonkkal 18e
ELADÓ!
hello! elkelt!
Nekem szinte mindig 4,5-t eszik meg 70 polini hengerrel meg 21-es karbival,de megy is töle rendesen! És sztem te is 21-es karbit tegyél rá inkább..ha 70-es henger lesz rajt.
Üdv ! Megvan még a Gianelli rendszered ?
Mert héten elvileg kapok lóvét és akkor mehet az üzlet persze ha megvan még :)
Köszi !
2 egyforma motor nincs, tehát biztosat senki nem fog tudni mondani, de körülbelül 4-4.5Literrel számolhatsz, persze ez sok mindentől is függ, beállítás na meg h mennyire húzod neki :)
de én azt mondom hogy valamit valamiért! én nem sajnálom tőle azt a plusz 1-2 litert , mert ahogy megy az kárpótol :)
hát a farokidom meg a két oldalsó eléggé össze van baszva :S gondolkodtam h lefóliázom ,de ha tudok olcsón venni használt de jó állapotút akkor inkább az, csak a lényeg h fekete legyen :)
meg szükségem lenne arra a kis idomra ami az oldalsó idomnál van a központi rugónál.
az ülésem kész, nagyon szépen megcsinálták :)
most az első telokat szeretném felújítani, még sohasem újítottam elsőtelot... :S ha valaki tud benne tanácsot adni szívesen fogadom! :)
Sziasztok.
17,5-ös karbival és 70-es hengerrel mennyit fog enni kb. az RX?
Full gyári volt eddig és kb. 3 litert evett. (Nem is ment sehova!)
Várható egy liter plussz? Vagy ahogy húzza neki az ember?
hello! milyen idom kellene?
valaki csak megveszi...
17.5 karbit tudsz használtan már olcsón venni. teljesen más a kialakítása mint ennek a gyárinak(12mm), tudsz alajáratot és levegőt is állítani,mivel nagyobb csövön (17.5mm) szívja a levegőt ezért jobb a gázreakciója, nem kell éveket várni mire kipörög menetközben a motor!
üdv!
98-as évjáratú Rx-hez keresek idomokat!
akinek van az jelezze emailben !
pfening3@freemail.hu
Bár tény, hogykarbi elött most egy kormánykapcsolóra, és gyári első hátsó indekxre vadászom.
Ha valakinek van, vagy itt vagy a turbog@freemail.hu ra jelezze köszi
De ha olyan rossz akkor ki az a hülye aki megveszi?
Menyibe kerül egy 17.5 karbi?
Több benzint kap és jobban megy,vagy miben másabb mint a gyári?
üdv!
igen ez a gyári karbi! én a helyedben eladnám és vennék egy 17.5 dellortot!
Gondolom az olajszivattyút csak úgy tudom leellenőrizni hogy működik e rendesen, hogy lehúzom járó motor mellet egy pillanatra a csövet.
Vagy rosszul gondolom, és másképp kell megnézni?
Üdv!
Ez a karbi van az rx50esemen.
Ez még a gyári lenne?
Nem bírtam jó képet csinálni róla,de az van ráirva hogy
DELLORTO
SHA1412M
ok
lehet hogy van más szinbe is most ezt találtam 3500o?
szia resone-@freemail.hu
Alkatrészedre vevő lennék.