Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia.....itt van a tükör.... amugy a menetes része 10 es.. és 1 db ezres az ára...
2003as Rs125 bontódik akit érdekelnek alkatrészek bármi az írjon emailt, vannak új(bontatlan) és használt cuccok is!
dadii02@citromail.hu vagy dadi1095@freemail.hu
twoo weels mindörökké....este rakok képeket neked róla oksam? emilt kérek...köszi üdv:)
szia, engem érdekelne a tükör ha írnál róla infókat: menet mérete, ára, állapota+egy kép
kössz
sziassztok...olcsón eladó rx 50 alkatrészek.... féknyereg..2500
munkahenger 2500 olajcső 1000
kuplungkar 2000 ft..indexek 1000 per db.... tükör 1000ft és egyéb nyalánkságok.... kipufogó rendszer cak pakk 6000ft
váz 4000 hátsóvilla 3000 ft komplett légszűrőház-szivaccsal 1000ft
gumi beömlő 1000ft
és még sok apróság...
30 605 6883
Ilyen szívócsonk kell. Nem fér el a központi telótol, mint kiderítettem Én is nemrég. RS-en volt szerintem a te cuccod. Nyugi én meg a karbival sz..ptam be. Kiverta az előző gazdája a különolajzás rézcsövét. Most menetjavítóval próbálom becig...kodni...
próbáltam már cináltatni is, azt meg 60ezerből lehet kihozni, pedig ismerős rendezte volna.
bontóban meg eddig nem volt.
amugy ebayen te talalsz? mert en nem.
lehet marad a markakereskedesben a vacsi uj, mert az enyém már annyira szar meg tele van tömködve hogy azt már vissza nem teszem
most látom pár matrica ottmaradt rajta téves árakkal.... bocsi
tekintsétek semmisnek őket..
olcsón rx cuccok... kiárusíttása 30 605 6883 van még hátsó villa 3000 ért váz 4000 ért... és egyéb apróságok
Kezdem magam átbaszva érezni.
Vettem egy karbit szívócsonkkal egy ugyan olyan motoron volt mint az enyém ,a karbi lehet,de nem ezzel a szívócsonkkal a gáz beleér a központi rugoba,a levegő meg kb 1,5 cm re van a krugótól,se direktszűrővel se csővel nem lehet a levegöt megoldani.
Megoldás csak egy másik szívócsonk.:(
szia..elvileg épp holnap adom postára...
Szia!
Érdekelne a tank! Légyszí jelezz vissza az attitata5@gmail.com címre. Köszönöm!
Hello! Bontókba keress, esetleg a lakhelyedhez közeli Aprilia márkakereskedésekben (bár, arany áron mérnek mindent). Személy szerint, én külföldi oldalakról szoktam rendelni a cuccost.
http://ebay.co.uk
csácsá.
nincs vkinek bontva sx hez 2008ashoz hűtője?
vagy nem vágjátok honnan tudnék rendelni?
köszkösz
szia...sajna csak ezek voltak...
Hello! Érdeklődnék, hogy nincs-e a tankfedő idomok között 2004-es vagy 2003-as?
szia....sajna külön nem eladó.....csak tankkal együtt....
Hello. Érdeklödnék, hogy a tanksapka mennyi lenne magába?
A cuccok írj ha kérdésed van...
SZIA..... ez volna az...akkor...válaszodat várom..
Esetleg valakit érdekel sérűlt rotax 122 henger/dugó/főtengely?
Értem, viszont a képen mind 3 egyforma, de így már világos. Lehetséges, hogy a furata a síberhez fut be?
A legvékonyabb cső a külónalajzó.....
Ha a képen nézed akkor a fűtöcsövek mellett.