Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kormánykapcsolóra, és gyári első hátsó indekxre vadászom.
Ha valakinek van, vagy itt vagy a turbog@freemail.hu ra jelezze köszi
Dellorto PHBG21 BD nem volt még motoron vadi új 20 ezer.
Valaki próbált már Nsr kerékszettet belefaragni az RX-be?
talán ez jó?
Azt leszámítva nagyon egybe van, szép ! :D
Tudom :S :D
Én már így vettem nem tudom mit csinált vele az előző tulaj :/
Komoly a kipufogó :DD
Mondhatnál valami oldalt, ahol találok levegőszűrőt. Az új karbihoz kelleni fog, de nem tudom, hogy milye kell a PHBG 21-re. Nem tudom, hogy olcsóbb is jó, vagy érdemes drágábbat venni... Már így is qrva sokba van...
megveheted a vaterán is ott is hirdetem!
Tudta a f.szom, hogy ennyi az utánvét a qrva postán. :) Egye fene, legyen utalás.
Legyen 2500 pénz, és te állod a postát. Told át az fklepacs@gmail.com-ra a bankszámlaszámod, és visszaírom a címemet.
Amúgy nem fog nagyon oldalra lógni ezzel a csonkkal? 21-es karbi megy rá. Nekem egy kicsit too much-nak tűnik..... Remélem nem sz.patsz vele.
az 50-es hengert nem tudod 70-80 ccm re furatni ! vegyél rá 70-es hengert !
Sziasztok.

Rx-hez keresek ülés mögötti farokidomot, fekete vagy piros szinben.
Van valakinek jo áron eladó?
Oké, várom.
Ha, überfasza a főtengő és a hajtókar, akkor veszel rá egy belépő szintű hengerszettet hfejjel együtt. Mondjuk dr70-80-at.
Kelleni fog még hozzá 19-21-es karbi szívócsonkkal és egy szivacsos levegőszűrő, ami tunying! Ez a min tuning ,durván 2x akkora teljesítményt fog leadni vele! Jah és vagy ráállítod a különölajzást, hogy több olajat kapjon, vagy a tankba is adsz neki kicsit!
Hogy, ne megbízható maradjon ahhoz elég, ha ráversz párat kalapáccsal a hűtőre!
Akkor legyen 1875 utánvéttel és te is jól jársz. . .
Sziasztok, Aprilia rx 50-es endúróm van, és szeretném a teljesítményét növelni. Én elsősorban arra gondoltam, hogy felfúratom 70/80 ccm-re. Ezek után még milyen változtatásokat kéne végezni a motoron, hogy ne megbízható maradjon?
Előre is Köszi, Dénes!
Holnap küldök képet.
Belső, de csak RX-é érdekel, másé nem.
beteg vagy a posta 1875ft!
2500 Ft postai utánvéttel. Így korrekt és biztos a biznyisz mindkettőnknek.
hello! 2500 ft-ért viheted ha utalsz!
Kell a szívócsonk, ha megvan még. A szállításért, meg a csonkért adok 2200 pénzt.