Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nekem felse tünt elsőnek.
Dehogynem ez egy simo kipu tákolmány.Benne a nikkelezésben meg a fotós hasának tükörképe.
Ez nem egy simson kipufogó vége?
Eladó kipu rx 50
turbog@freemail.hu
feszültség szabályzó
szia...... hát ismimnek szerzem de vjáratra semmit sem mondott mikor kérdeztem.... sztem bármijen jó lesz neki..... neked mik volnának?képeket tudsz küldeni és irányártat is?
Sikerült megoldanod a dadogást?
Most új karbival nekem sem sikerült beállitanom.
A motor szépen jár,bakon sebességfokozatokbsn szépen pörög de menet közben egyeegyesben még csak megyeget,nehezem pörög föl,de kettrsben már fulad.
Elképzelésem sincs sokat vagy keveset ksp.
Valaki tip?
És mi ez?
Nem értem miért ducati alkatrész van az rx en
Hanyas évjárat?
Én tudnék.
KERESEK...rx 50 hez fejidomot és hátsó sárvédőt......köszi
Én pont forditva oldottam meg.
Az elosztónál ahol különolajzás és a gáz szétválik, a rövid gázbovdent elvágtam, és univerzális bovdent méretrevágtam összeraktam vissza a gyár bovdencsőbe.
Meglepödtem hogy pöcre indult.
Gondolom a szomszédok nem örültek, este 11 órakor ,szétszerelt kipuval beröfentettem
RX 50-80 hoz első féknyereg 3000 ft
fékmunkahenger 2500 ft
hátsófékkar tolóruddal munkahengerrel 3500ft
kerekek tárcsával 5000 ft per kerék 18 és 21 colos
hátsó lábtartók 1000 ft per db
indexek 1000 per db...
légszűrőház 1000 ft szivaccsal házzal együtt... és egyéb apróságok olcsón.... spirál 2000 ft meghajtócsiga 2500ft..
váz 4000-hátsóvilla 3000 elsőteleszkópok párban 5000..
30 605 6883
szia.....épp a napokban oldottam meg hasonló problémát...... én úgy csináltam h ott ahol a gázbovden belemegy a gázmarkolatba...ott én visszaszedtem lehámoztam szépen másfél centit a házból...... és a drót belső huzalt békénhagytam..... nemtudom érted e hogy mire gondotam..... sajna képet nemtudok küldeni..lehámoztam mint egy banánt:)
Legyártattam a szívócsonkot,azzal már nincs baj.

Most viszont vennem kell másik gázbovdent mert másfél centi hija a gyári.
Vagy valakinek sikerült összeakasztania gyári gázbovdent 17,5 karbival?
Nem, nem gyári 50-es. Cson után érdekldöm hogy valakinek nincs-e valami terve :S
Gyári 50-es?
Üdv.
97-es rx 50-re PHBH 26 Fs Dellorto karburátor fel lehet rakni?
Köszönöm, de a tiéd menete nagy az enyémbe.
De meret a tied csak elmegy balra. de párhuzamosan megy tovább, egyenesen. Ami kel rá, az meg megtartja a dőlését!. Nézd meg. Nem oda esik a karbi. Ezért nem fér el a teleszkóptól a tied!
szia a műszerfal 3500 a meghajtó 2500 a spirálok 2000 per db üdv

90-95 százalékos gumi is eladó..5000 ft... 30 605 6883
Az enyém ilyen,de a tiéd sem tünik ugy,hogy sojkal jobbaj jobbra lenje........
A km meghajtó és a spirál mennyi?(2 óra ára is érdekelne
)