Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont ha a ház kopott szerintem bronz! Csak jobb mint a műanyag! Na meg nekem diztos hogy nem műanyag van benne! Zsiroztam már 2-3 alkalommal,mert nekem szokása nyekeregni! Rohadna meg! :D
Nna,akko leirom hè... ha má nem találom a számodat!
Van az öntvènyben egy persely,abba van a tűgörgős csapágy,abban meg egy acèlos csőpersely amin áttolod a csavart! Lehet hogy csak a csavar van elkopva vagy a tűgörgő gatya! Nem hinnèm,hogy a házban lesz kopás! Van kèt szimering is benne csaponkènt,meg porvèdő kupakok is hogy vèdje a szimeringet! (mindenre emlèkszem ám)
Küld már át a telefonszámodat! Nem találom vaze!
Még nem tudom. Múltkor hallottam meg koppanni.
Szerintem valami persely lehet benne.... na majd meglátom, ha szétszedem. Csak gondoltam, Te emlékszel rá.

Megmaradni biztos megmarad, csak gyorsan kopik az aszfalton.
De terepen verhetetlen, tapasztalat.
próbáld kisflexel körbevágni ,vagy leütni körülötte az alút, remélem segítettem :) 1000ft újonnan egy olyan úgy hogy kapard csak ki!
A ház van kikopva? Vagy a csapágy meg a csap közötti perselyre gondolsz!?

Már règen lesegettem ilyesforma gummákat! Ez meg most jo árban is volt! Mondhatnám,hogy párban olcsóbb akcios volt! :D Majd elválik hogyan marad meg az uton! :DD
A külső csapágykérget kell ütni egy olyan dologgal, ami nem éppen nem szorul be a házba majd. Pl. crova fej... Szépen kikocogtatod a csapágyat a házból, azt hátulról megtámasztva, nehogy kiszakadjon az aluöntvény ott.
Helló Jóember!

Hogy-hogy bütykösek?

Egy szakmai kérdés, alul a lengéscsillapító "tartójába" A képen jelölve, bár ez nem olyan mint az enyém, de oda, milyen perselyt esztergáltassak?
Műanyag vagy bronz?
Remélhetőleg nem jön elő váratlan hiba. :)
Unalmas, esős, vasárnapi napon, mint a mai, nyugodt meló lenne....

Lassan melegebbre fordul az idő, akkor aztán már lehet menni.
Keresek pneumatikus powert!Reális áron!Melyik a jobb az elektromos vagy pneumatikus?
pasztor17@freemail.hu
Sziasztok! hogyan lehet kiszedni ezt a tűgörgős csapágyat,hogy egyben maradjon?Válaszokat előre is köszönöm!

Hejho! :)
Ugy látom "kisebb hibák vannak mindenkinek"!
Mire jobb idő lesz majd meglesznek! Nekem megjöttek a gummák is már! :) Csak felkellene őket parancsolni a helyükre
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem mindig kellet valamit cserélni kötelezőn kívül ,és nem volt olcsó sose
idenre nem terveztem nagyszervizt, remelhetoleg a pega is igy gondolja
elviekben meguszom a kotelezo olaj es szuro cserekkel.
itt csucsul a polcon a 3 liter motul olaj+ a szuro, csak a beszerelesre varnak bizok a jo idoben hogy mihamarabb lehet motorozni
Pneumatikus power szelepet keresek reális áron!rotax 123!
Találkozó ott szokott lenni, amit megbeszélünk :)

Minden résztvevőnek ugyan annyi joga van felvetni egy ulticélt, és a többiek megválasztják h melyik lenne a legjobb..
Olyan célt úgysem tudunk választani, ami mindenkinek jó lesz, de megpróbáljuk nagyjából középre belőni.

Ha van ötleted, akkor akár már most is felvetheted és ha nem lesz jobb/más ötlet, akkor a Tied fog megvalósulni. ;)
Csak kérdem,ha találkozó lesz az hol szokott lenni ? Érdekelne!
Jaja.

De nem ám, remélem nemsokára lesz napos hétvége újra.
Tedd rendbe a gépet mielőbb! Mikor már alkalmas az idő, már csak menni kelljen vele és ne szervizelni.
Nincs mit! :)

Gurulj el vele egy autószerelőhöz a közelben, aki vizsgáztat is. Mint ahogy Ati írja, kérdezz rá, nála elmenne-e a repedt lámpabúra. Ha azt mondja nem, akkor marad a bontott... meg mondjuk az elég cinkes lenne, ha útban hazafelé a friss műszaki vizsgával, lemeszel egy mobil nkh-s vizsgáztató kocsi vagy egy túlbuzgó rendőr és hoppsz ez itt mi? Friss vizsga és ez így máris repedt? Vagy beveszik, hogy egy felpattanó kavics repesztette meg 1 kilométerrel feljebb vagy nem. Szóval jobb a békesség.

Érdekes az eset ami a vételt illeti. Mondjuk az nem áll fenn biztosan, hogy kint körözik, mert az itt a forgalombahelyezésnél kibukik. Viszont ez érdekes, hogy nem kellett eredetiség vizsga.... valamit csak okoskodtak az okmányirodában....

Az integrált műszaki vizsga annyit jelent, hogy előbb eredetiség vizsgálatot csinálnak, aztán műszakivizsgát.


A Tuareget a hosszabb kihagyás után 2008-ban mikor vittük műszakira, akkor kellett nekik a törzskönyv. Aztán azóta a kutya sem kérte műszakira... Szóval megúszhatod az eredetiség vizsgálatot elvileg.
Eladó Aprilia Tuareg Wind (Rotax 123) összes alkatrésze!

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Eladó Terep Gumiabroncsok!

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Eladó Aprilia Tuareg Wind( Rotax 123) összes alkatrésze!

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
nem aprozod el egy 700as szezonkezdo korrel

nekem meg nincs betervezve semmi, nagy a bizonytalansag...

de jo lenne vmi tavaszi gurulas.
vegre rolad is hallani vmit
nem is szabad sokaig aludni hagyni a gepeket ilyen enyhe telen

en tegnap vettem olajat es szurot, ha lesz idom csere es szezonkeszek vagyunk elm.