Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen es hatrafele is gurul
Nyomasd aztan hozhatsz egy ktm-et
Az angol motornak is másik oldalt van a kormánya igaz?

tehát a hátsó kerék a kormányzott
Várjuk!
este beszélek a spanommal
ahogy tudok valamit...rögtön közkincsé teszem
nincs weboldala vagy valami ahol lehet nézegetni?
ha lessz tunci-vagy capo...bizt hozok...ahogy nézem viszik mint a cukrot hl van itt válcság jah most loptam el a kutya elöl a kaját
Ahaaa
hozok én is csak nem lesz meg a fél motor
Nekem hozhatsz egy 2007-2008as tonyót 1 milláig.
kéne valami oldal ahol lehet nézegetni, mert én csak a copart-ot ismerem de az licitálós kicsit lutri
jah egyébként kint az angol nem hajt szét semmit buták-lassuak mint állat néznek mint bornyú az új kapura
csak igénytelen férgek ez tény....de ahányszor kint jártam olyan mamlasz módon mennek még a pályán is
nálluk a sérülés az vagy tk-vagy az igénytelen használatból adodó felületi festék szarság
elvileg van kint egy srác....tegnap vele beszéltem,és picit sérültek vannak jó áron....
nah de nem is ez a lényeg jövök haza 2500km-ert az persze üzemanyag árban sem kevés és egy 3,5t-ás dobozost hozok üressen,amibe 1,5t árút hivatalossan tudok hozni
nah hát ezt a kapacitást KELL-átváltanom mondjuk üzi+comp+ repjegy...megtakarításra egyébként a fasznak sints-lenne kedve szarozni eféle dolgokkal
honnan tudod
jah már nállad is jelentkezik
ja jol teszed az igazi jo ido meg ugyis odebb van ne kell elkapkodni
de mind1.

az árát sokallom :-)

Kicsit még kivárok hátha jön új addig. Szerencsére nem vagyok motor nélkül (ma is mentem )
Persze kint nagyobb a piac mindenbol tobb van

Aztan az nem mindegy ha a feher jo motor akkor ezek nem szamitanak
Persze ez egyértelmű.

Lényeg inkább, hogy nagyobb a választék.

pl a fehér amit linkeltem az is külföldi, évekig papír nélkül rohangált meg másik motor rendszámával. Műszaki még külföldön lejárt meg mit tudom én mik vannak :-)
Hat meg ott sem minden arany ami fenylik azert lehet serult szar blokk stb en ilyet csak szemelyesen vennek
Meg azt meg le kell papirozni odamenni hazahozni stb ugy mar nen lesz sokkal olcsobb - es akkir meg tenykeg a lutri hogy tenyleg olyan e mint amilyennek hirdetik
Előbb láttam egy factorit 2009es 3700 eur volt. csak hát nekem elmenni nem éri meg. kell hozzá ember aki jár folyamatosan
nem lesz olcsóbb ha csak nem találsz vmi alkalmi vételt de ennyi kb itt mozognak az árak
Jól van, de neked már kapuzárási pánik van.
Dehogynem. arra voltam kivi, hogy nyár végén olcsóbb lesz-e.

van még egy olasz vonal. esetleg futok egy kört ott is.
én se...bár ha van?lessz?jó vétel?mért ne
De miért, most nem motorozni veszed? Mert akkor az utolsó kérdésed paradox egy kicsit. Még az arany sem tartja az árát, néha fel megy, néha le.

én 4 éve vettem az enyémet, úgy nézem egy 2 kilót ment le az ára.