Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak kimankóztam beindítani a gépet.

Diagnostika menüben milyen huncutságok vannak?
figyi adatlapomon ott a számom csörögj meg ha jössz jó lenne nem hinném hogy túl nagy tempó meg nehéz terep lesz
Ha nem mennék feltartani titeket, akkor csak óvatosan, ahogy a kutya b....k!
szombat de szerintem vasárnap is Laci barátom csak kb 12.től ér rá de én már kimegyek egy kicsit előtte, meg felmegyek gödről csörögre mert Ő ott lakik
Azt már tudjátok, hogy melyik nap mentek és mikor?
na azt még nem tudom mert még meglátjuk hogy Steve-ék jönnek e akkor inárcs irányába aztán valahol összefutunk ha nem akkor meg naszály meg erdők itt a környéken fogalmam nincs nem ismerek igazából semmit
Merre mentek?
Az a bajom egyenlőre az endurozással, hogy szednem kell még a véralvadásgátló gyógyszert...
Na hat 5 utan jott meg a vas uh meg sotetedes elott volt kb 20-25 percem egy proba kort menni aztajokurvaelet nagyon jo a bringa tep mint az allat nagyon fogom elvezni holnap raszanom a delutant munka helyett aztan hetvegere mar be van tervezve a hosszabb menet a haverokkal
...hát ha már addig el tudsz jutni, hogy van erőd levenni, akkor az izzadtság már nem annyira zavaró...!
Az a legjobb, mikor leveszed a sisakod és a nyakadba ömlik 3dl izzadság.
Aki megy az esni is fog de a kedvet nem szabad hogy elvegye
Huh ez kemenyen hangzik
Nekem utcan jol megy ott mindig kereken vagyok
Én csak pályán toltam 525-öst supermotosítva, de az is beszabehu volt. Nem sok helyen mertem telegázt húzni neki...
Gratula hozzá!
Az kemény.

Engem is eldobott a szemét.
Nekem csak repedt a combcsontom, de a térdem nullázva lett.

Én is visszaültem rá, de már fosás volt. El is adtam a picsába

Azért egy 530as az azé-azé az kéne
Vettem egy szett sárba való krosszgumit/sok endurós videót néztem a neten(!) és egy teljes útszélességű kb 6m hosszú sártócsát akartam egykeróval átszelni, de a végénél kifelé jobban megtapadt a kerék...
Azért terepen picit másabb a kerózás, mert ott nem egyenletesen fog mindig a kerék!
De nekem igazából sosem ment sajnos...
Auuuu mert tul sok lett vagy mi volt?
Nekem utcan is kedvencem
Nekem most nagy mumus az egykeró, mert úgy reccsent ketté a lábam!
Mi ? Ne szopass alig varom hogy egykero meg igratas csuszas legyen vegre
...és ha már megnyúlik az első teló, már halálfélelmem van!
Én is messziről kerülöm a pályát, mert két perc után úgy kell megkérnem valakit, hogy húzza le a kesztyűm...!
Aaaaa en egyenlore endurozni szeretnrk az erdoben palya meg messze van
Maj hajnalban kimegyünk a pálya szélére, mikor még nincs senki és egész nap sztorizunk, hogy mekkora pengék voltunk/vagyunk, és az esti szürkületben hazatoljuk a bicikliket...!
Es van meg par barat hasonli szinten egy 450 exc-vel egy kx250-el meg most lesz egy rm250
Akkor te vagy az én emberem!