Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rakd nyomás alá, víz és egy kis levegő, 1-2 bár, és ki adja:)). Egy haverom faterja tankfelujitással foglakozik.Spéci módszerrel.Ha érdekel meg adom a számát.
Én nem leszek ott.
11. m3 shell let's take a ride!
Ledugozod,egy pumpaval picit megnyomod levegovel es be a furdokad vizbe.Meg lesz a helye,majd veszel mugyantas femragasztot vagy azta a gyurhato rudat es meg van oldva.
Itthon:
http://www.oldtimerperfekt.hu/...
Mondjuk nem tudom milyen határidővel szállítanak, gondolom először ők is megveszik kintről.
Igen,konkrétan ezt láttam guglin,egy oldtimer restaurátor oldalon láttam.Hazai viszonylatban foglalkozik a forgalmazással valamelyik cég nem tudod?
Nem merek már menni vele,nehogy kigyulladjak menet közben.Füstölt már alattam az etz zárlat miatt,nem volt szép látvány
Erre én is gondoltam,sajnos több sebből vérzik a sztori,nincs itthon dissou se villany páka,a másik nagy problem az hogy csak sejtem honnan szivárog,mert a menetszél széthordja.vízzel próbáltam kinyomozni hol ereszt de úgy nem adta ki,a benzin vékonyabb gondolom és utat talál magának,így a gyantás dologra gondoltam,de azért köszönöm
forraszd meg aztán nem szivárog
végigfuttatod az élén és kész is van olcsó és gyors
egy csomó tankot forrasztottam már
... mi is
továbbra is reménykedem vasárnapban...
A tank belső felületét szeretnéd bevonni?

http://www.ebay.com/itm/New-PO...
Sziasztok
Tankfelújításhoz kérnék segitséget.a peremezés mellett szivárog a nyál,guglin kerestem ezt a műgyantás megoldást de üzletet ahol ezt árulják nem találtam.tudtok ebben segiteni,egyáltalán érdemes otthoni körülmények között belevágni?
Szereny szemelyem a hetvegi gurulast lemondja
az idojarasra valo tekintetbe
Akkor nézzük meg vasárnap reggel milyen idő lesz!
Én a vasárnapra szavazok most, mivel még mindig esik, habár vasárnapra is 9 fok esőt ígér...
jókat röhögök rajtatok jó dumák. nekem mindegy szombat vagy vasárnap süssön a nap oszt megyek! megjelölök mondjuk egy 11 órát az M3 Shell-n. ha süt a nap szombat, hanem vasárnap ha mindkét nap esik az eső akkor kirúgom az időjárást
Szombatra esot igernek, vasarnapra napsutest ....
... mert rakok fel hátra két mankó kereket, hogy el ne dőljek a kanyarba
Igen a következő kérdésem az lett volna,minek az neked!?
Úúúúúúúúúúúúúúú tényleg!
Nem baj,azért vasárnap ott leszek a tali ponton!
Nem kell gumi Nekem, hanem itt volt kérdés és abból kifolyólag beszélgettünk.
Te lennél az első akit basztatnék vele
Aha tehát szombat
Matekból sose voltál jó mi
ma csütörtök, holnap péntek, holnap után szombat.
Tehát a megfejtés: szombat