Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

udv megvan a blokk felem ha erdekel!06203757104
szia ha megtalálod akkor képet dobjál már rolla hogy paszol e?
csaki.tibi@freemail.hu képet küldj légyszi
nekem van egy ar350es oldalidomom, de nem tudom melyik fele
ha megtalálom írok
más nem kell hozzá?
van egy komplett vázam mindenféle kacatokkal
blokk nincs
SZia!
Van bőven hőgombám, ha írsz egy mailt biztos meg tudunk egyezni.
cagiva aletta rossa hoz keresek oldalidomot jobb oldali az akumulátor melleti
HEllo! VAn egy olyan bajom hogy üresbe kuplungulok leesik a fordulat és leáll de ugynez van sebességben is. Mi lehet a hiba. Köszi a válaszokat előre is.
sziasztok frecciához kéne nekem vizhöfókgomba vagy mi! valakinek van irjon üdv tibi
Szia!
Miujság semi1000-rel jobban van?
Sziasztok!
Nemtudom kinekvolt multkor 2500-èrt freccia gyujtáskapcsoloja /kulcsal/. Most kène!
helló na megjött a csomag!anyi problémám lenne h nem erre a láncvédöre gondoltam hanem a blokk oldaldeknire a láncfelöli oldalon
hello hát van gond....:dmég nem ért ide a csomag peddig a postás azt mondta h másnapra max 3adnapra odaér!3dik napja van remélem hétföre ideér mert már birnék motorozni lesz motoros találkozó bólyban szeretnék menni....
A képen látszik az eltört rész.
Hú ez is jó volt !
Nagyon köszi.
Szia

Itt a megoldás a balansz tengelyre! :o)
Helló!
Érdeklődni szeretnék, szükségem volna egy 50-es Cocis blokk félre, ami a kuplung oldalra esik. Valamint a berúgótengelyen lévő fogaskerékre (igazából keresnék még egy önindítót is, de gondolom az nincs!?). Tudnál segíteni? Vannak neked ilyenek?
Köszi: htgabi
Köszi, már meg is vettem, szét is szedtem.
Viszont észrevettem valamit. Van benne balansztengely.
Sajnos a szétszedésnél nem figyeltem meg a fogaskerekeken levő jelöléseket. Nem tudom összeszerelésnél,hogyan kell állniuk.
Tudnál segíteni? Elképzelhető, hogy a vibrációt is okozhatta egy esetleges rossz összeszerelés?
Egyébként nagyon köszi a segítséget, sokat segítesz.
Üdv: Gábor
cagiva cocis bontott blokk alkatrészek főtengely blokk felek viztér,hengerfej!
Blokk felet láttam hirdettek a neten,lehúzó az a rometté 22x1.5 jobb menet(300ft)
Még egy dolgot elfelejtettem! Hogy szedjem le a lendkereket? Nincsen hozzávaló lehúzóm. Esetleg merre lehetne ilyet kapni? Vagy menjek az esztergályosomhoz?
Köszi: htgabi
Köszi a gyors választ!
Ez egy 4 sebességes, berúgókar is van rajta, meg önindító is. Ma délután szétszedtem és szerelés közben észrevettem 1-2 dolgot...a vázon van egy gumiszilent, aminek a kipufogót kéne tartani, ez szét van szakadva, és a kipufogó csak a hengeren és a hátsó felfüggesztésen csatlakozik. Elképzelhető, hogy a túlzott rezonancia és a ronda hang ennek a szilentnek a problémája? Kivettem a blokkot és a kuplung oldal megbontása után vettem észre, hogy nem is racsnis a berúgószerkezet, hanem tolókerekes (azt hiszem így hívják). Szóval az a baj, hogy a tolókerék fogai lekoptak és a meghajtókerék, ami csatlakozik hozzá, valószínűleg beékelődött. Az előző gazdája a mocinak erőltethette a berúgást, és a meghajtókerék tengelye, ami a blokköntvénybe van süllyesztve, elgörbült, illetve eltört a blokköntvény. Nagyjából már felmértem a problémáit! (Tehát kell nekem a blokk kuplung felőli oldala, és egy tolókerék, valamint a vázban lévő szilent.)
Ezekben tudna esetleg nekem segíteni? Vagy el tud tanácsolni valahová, ahol kaphatok ilyeneket?
Köszi: htgabi
Milyen cocis,3,4,6sebességes?Bontva sokan kínálnak blokk belsőt,önindító alkatrészt viszont horror áron.Berúgokarost viszonylag nehezen találni(osztrák piacos hatsebességes ilyen).A fordulat probléma lehet a henger ,dugattyú hibája,vagy valamelyik csapágy problémája.Dugattyút nem lehet hozzá kapni sehol(38mm),még a digó utángyártró sem válaszolt,pedig olaszul írtam nekik.
Sziasztok Cagiva-sok!

Segítségeteket kérem! Szert tettem egy 50-es Cocis-ra, amit szeretnék felkészíteni a következő Mopedrally-ra.
A következők a gondjaim:
1) berúgni nem tudom, mert a berúgóracsni szalajt.
2) önindítót darabokban kaptam kézbe, állítólag a közlőfogaskerék hiányzik belőle, tehát csak tolásra indul a gép, viszont rendkívül könnyen. Alapjáraton gyönyörű hangja van, és egész szépen muzsikál a blokk egészen 6.000-es fordulatig. Mellékzajmentes! 6.000-es fordulatnál kezdek némi erőt érezni a teljesítményben, viszont rettenetes rezonancia lép fel és ronda csapágyhang. Kb. 9.000-nél elcsendesedik és talán egy 10.000-ig forog el. Mi lehet az a hiba, ami csak viszonylag magas fordulnál jelentkezik és középtartományig gyakorlatilag nem hallatszik semmi?
Egyébként kuplung, váltón nem érzek hibát, jól működik pontos!
Most állok neki szerelni, mindenképpen szét fogom húzni a blokkot...mire figyeljek oda, ha a feltárásnál nem látható egyértelmű hiba?
Tud-e valaki az önindítóban és a berúgóracsiban segíteni?

Segítségeteket előre is köszönöm !

Üdv: htgabi
Szia! Sikerült ma dután feladnia megadott címre. ;) Hamarosan nálad lesz. Légyszi jelezd bármi gond lenne.
hello gondolom még nem adtad fel:(!légyszi minél hamarabb küld a cucokat!üdv tibi