Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv. mito evora vennék arrow komplett rendszert. mi a véleményetek? fuvókázni kell a karburátort? vagy csak feldobom és kész? köszönöm a hozzászólásokat előre is.
engem berugószerkezet vagy öninditó éedekelne hogy menyiért adná cagiva supercity50 be kellene
sziasztok! nincs valakinek 2006 os mito blokkhoz 160 as hengere? vagy honnan tudnek venni?
Üdv!
keresek szimeringet:40 X 52 X 10-10.5 és porvédőt:marzocchi c1 533180 rolf 2×40. river telóba kellene.Köszi
Bowden huzalt lehet kapni.Én is cseréltem a riveremben.Ha meg van a régi tudsz csináltatni kompletten tokkal-vonóval.
Szia,

Frecciahoz van esetleg kuplungbowdened? Érdekelne ha jó állapotú.

Köszi,
Kenikol
Berugószerkezet érdekelne tengelyel együt kompletten
Nekem lehet h van relém..Monoron vagyok itt tudod átvenni,
eladó cagiva mitó freccia alkatrészek
06304053450
Hellóka srácok, az öregeknek meg tisztelet !
Lenne pár kérdésem, és szívesen fogadnám ha segítenétek.
Először is hogy a cagiva supercity 125-höz jó-e a cagiva w8 idom, máshonnan azt hallottam hogy igen pontosan illeszkedig..stb
A második viszont már húzósabb...tönkre ment az indító relém és lövésem sincs honnan lehetne szerválni bele másikat, mivel lehetne helyettesíteni(más motor típusáéval..stb).

Megértéseteket, válaszaitokat előre is köszönöm !
Nagyon szépen köszönöm. Amint tudom hívni fogom :)
Sziasztok!
Előre is elnézést ha valakit zavarna a hozzászólásom.
Az alábbi motorokhoz tudunk légszűrőt, mert ha jól tudom itthon elég nehéz ezeket beszerezni:
CAGIVA AR 350
CAGIVA T4 350 E
CAGIVA T4 350 E Lucky Explorer
CAGIVA T4 350 milit. '92
CAGIVA T4 350 R
CAGIVA W12 350
CAGIVA W12 350 C
CAGIVA T4 500 E
CAGIVA T4 500 Pharaon
CAGIVA T4 500 R Lucky Explorer
CAGIVA W16 500
CAGIVA W16 600 cat
CAGIVA Elefant 750
CAGIVA Elefant 750 Lucky Explorer

4900Ft.
További információ és megrendelés itt.
Szia,

frecciaához keresek kuplung bowdent, van neked esetleg? Képet tudnál róla feltenni? Ha jó árat mondasz rá érdekelne.

Köszi
Kenikol
Eladó egyben vagy külön külön megmaradt freccia alkatrészek. Váz, főtengely, váltó, blokk, első lámpa és még sok minden. Útban van minden ezért sürgős.
Monor-on van egy Olasz motor bontó, Morvai Zolira hivatkozol akkor kedves lessz az ürge,és ott biztos találsz minden van..B.Géza:30 9506752
már aznap elkelt !
Hát igen nem tudom lesz e alkalmad még egyszer meghajtani mert elég szar idők lesznek már :/
Köszönöm szépen..ez az eddigi leg kisseb hivatalos motorom,nem 125/50 nem 600/50 hanem, 50/50. De azért megy,csak kár hogy vége a nyárnak...
Szép darab :)
Itt az új rizs rakétám:)Eredeti nagyon egyben van,erős még jó a blokkja is.egy hátsó gumi kellene rá!Nem tud valaki?És h mekkora a legszélesebb ami felrakható rá 130-150?Most 120 /80 16 van,..
Sziasztok,

keresek C12-es frecciara kuplungbowdent. Akinek van az kérem írjon a bigkenikol(kukac)gmail.com-ra. 1-2 képet ha mellékelne róla főleg a végekről azt megköszönném.

Köszönöm
Kenikol
Hello én a telóvédőkről érdeklődnék, hogy megvan e és mennyi lenne meg a műszerfal is érdekelne
menyi lenne az elsö komplet idom?
cagiva super city 50hez elsö idomok esetleg öninditót valaki nemtud?! vagy hogy oldható meg hogy erugós legyen valami jó szerelő vagy h oldhaó meg leirás kézikönyv bármi köszönöm elöreis
Hello, mi az ára?