Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a manuált megnéztem ott nem látom
szia!valahol megtudom nézni hogy néz ki az a betét, ennek hiánya miat adhat olyan hangot mindha kalapálnának benne csörömpölve ha megfogom a bordákat csak ráteszem a kezem már felére csöken a hang
Üdv,a W 12-nél a szelephézag a szívó oldalon 0,8,akipufogó 0,12.Ráadásul az állítócsavar,és a szelep között van ilyen rugós-porcelán betét amit előszeretettel dobnak ki.
szia az enyém is adja csak nem ennyire sokszor szétszedtük és mindent jónak találtunk ,te jutottál valamire hogy mi is ez a hang én hallottam egy másikat annak nem volt csak motor hangja semmi más
Sziasztok.Cagiva príma 50-hez valakinek van eladó működő önindítója?
Kösz, akkor inkább valami alkatrésszel jobban ellátottat választok.
Minden motor nagyon jó, ha rendesen karban van tartva.
Azt viszont tudni kell, hogy a Cagivához, főleg az endurókhoz, rémesen kevés alkatrész van.
Körbenézel a piacon, látni fogod.
Sziasztok.

Cagiva City 50-ről mi a véleményetek? Üzembiztisabb, jobb, mint pl. egy Honda Dio?
Kuplung oldali szimering cserével próbálkozz. A karbi beállításhoz pedig tölts le service manualt, ott megvan a gyári érték.
Üdv!!Egy olyan problémám lenne hogy CAGIVA VMX 125 89-es-hez keresek komplett gyújtást,ha esetleg valakinek van netán tudna szerezni az írjon már mert nagyon sürgős lenne!!Előre is köszönöm.
Sziasztok,

Van egy 125 ccm W8 motorom sajnos megállt a blokkja, vettem egy elephant blokkot de a gyújtás nem egyezik meg. érdeklődnék hogy az elephant gyújtása beköthető a w8 gyújtásához ? Vagy kell vennem egy másik gyújtótrafót ?

Üdv Laller
Nagy nehezen találtam :) és még egy kérdésem volna mégpedig hogy akárhogy állítom a karbit mindig fekete a gyertya és egy fordulat után lehörög, lehetséges hogy nagyon sok olajat kap ? És ha igen akkor avval mit lehet csinálni ?
Megpróbálhatod a pink motors-t,vagy az italomondo-t,de valószínűleg gyártatnod kell.
Köszönöm szépen az infot, és véletlen nem tudod hogy hol lehet alkatrészeket venni hozzá ? Pl.: hengertömítés
Szia :Cagiva T 4 ,és 4 szelepes.
Hello. Olyan kérdésem lenne hogy ez a 4 szelepes vagy a 2 szelepes verzio ? A pontos fajtájára lennék kiváncsi és hogy hol lehet komplett henger tömítést venni hozzá. Előre köszönöm a válaszokat :)
Azt nem tudom hogy meik része lehet a hibás csak anyit mo dot a tulaja hogy gyujtás baja van de letetem a cseréröl mert csak 3 srbeséges és a városba nem hiszem hogy meg felelne nekem na meg az alkatrész is elég nehészkes hozá inkább maradok az f12mnél meg az mtx 80r nél
sziasztok 2004-es cagiva mitohoz keresnek gyári nikaszilos hengert!!!!
Ha gyújtáshibás az már eleve necces.
Cagivához nehéz lesz alkatrészt találni, sajnos.
Konkrétan melyik részével van a baj?
Lehet csak az önindítót kell cserélni, lehet a gyertyát, lehet a pipát, mert kilazult.
Sziasztok egy cagiva cocis 50 en en töröm a fejemet elvileg csak gyujtás hibás és vajon a piaggio nak a gyujtás elektonikáját betudom e kötni rá valaki hátha csunált már hasonlót
Sziasztok
Újonnan érkeztem közétek! A múlt hónapban vettem egy Planet 125-öt. A papírozás után most érdekelne van-e BP-en valaki, akinek hasonló van? Lenne egy csomó kérdésem. Tib159
Én nem ajánlom az Italmondót.
Új termékkel kereskednek, de nem mindegy, hogy Elephant, vagy Tamanaco.
S ők se tudják, pontosan melyik, ezért a kettőből kapsz egyes, s félő, hogy rossz lesz. Speciel én már jártam így a múlt hónapban.
Mérd le, s hívd fel őket, hogy a méretnek megfelelőt keresel. Vagy esetleg másik alkatrész üzlet.
Sziasztok.1990es cagiva mitonak esetleg tud valaki linket adni szervizkonyvrol,vagy kapcsolasi rajzrol.pover motort szeretnek bekotni csak nem eggyeznek aszinek es a csatlakozo le lettek vagva.koszonom
Üdv !
Két napja vagyok büszke tulajdonosa egy 125-ös Cagiva Tamanaconak. Az elektronikájával kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Az akkumulátor teljesen le volt merülve, sav alig volt benne , de ezt tudtam is. Világítás (első-hátsó + féklámpa ) a generátorról megy . Duda működik, és a világítás is ha leáll a motor (Néhány percig, amennyit rá tudott tölteni a generátor . ) Ha feltöltöm az akksit remélem jó lesz. Szeretnék rá irányjelzőket rakni, kábelek megvannak, viszont fogalmam sincs , hogy az irányjelző relét merre találom. Elektronikus index relére szeretném cserélni mivel LED-es indexeim vannak. Megtudná mondani valaki, hogy hol találom az irányjelző relét , illetve, hogy ha rákötöm a 3 lábú elektronikus relét (aprilia RX-ben volt) akkor az működőképes lesz -e ? Köszönöm szépen !
Üdv!
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy elefant 3 125-be milyen típusú dugó kell?
Tehát ebbe: http://125stradali.com/wp-cont...

Két típust is találok hozzá: http://italmondo.hu/shop/27-mo...
http://italmondo.hu/shop/27-mo...
A kettő között annyi a különbség, hogy az egyiken alul van egy félkör bemarás, a másikon pedig nincs.
Melyik lehet a jó? Vagy esetleg mind a kettő?