Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló cagiva t4 350 hez önindító szabadonfutó kellene .
üdv cagiva t4 350 hez önindító szabadon futót keresek előre is köszi a segítséget .209444598
Üdv!
Cagiva super city 125 nem működik a power.
motor jó áramot adtunk neki mozog.
2db elektronikával is próbáltuk meg se nyekken.
Power ki van takarítva könnyen mozog.
Ötlet?
próbáld meg a dévavényai tekercselőműhelyt, ott elvileg megcsinálják
Egész pontosan nem az önindítóval van a baj hanem a főtengelyen van 1 fogaskoszorú, azon van 1 persely ami fel volt ragasztva de megfordul, szóval 1 fogaskoszorú kellene
Köszi,ha megosztod mivel és miként lehet orvosolni az önindítót.Sajnos a Rivernél típus hiba.
Köszi ha sikerül átalakítanom valamilyen önindítót közkinccsé teszem :)
Sajnos a szám nincs meg nekem de után utoljára a racingbazáron láttam kb fèl ève...próba szerencse...
Köszönöm de már náluk is jártam :) sajnos nem tudtak segíteni, kénytelen leszek átalakítani valami önindítót vagy ha megvan az említett úriember száma megköszönném.
Èn a provill kft -vel újítattam kompletten rgoszi tanácsára..
Esetleg egy kèrdèst megèr..csak mert èn is majdnem az 50 ezer forintos japánból összedobott embertöl vettem egy másikat..
Szia nem tercselés a gond hanem a komutátor ami elkopott :( és eddig senki sem vállalta/tudta kicserélni.
Hali mi a baj az önindítódal?Ha nem tört el a tengely akkor sokkal olcsóbb ha felújitatod...
Üdv mindenkinek!
Nekem is önindító problémám van a Cagiva River 600-al, aki tudja az előzőkben említett úriember elérhetőségét kérem jelezze, mert sehol nem találtam semmi hasznosat! Előre is Köszi!
Üdv nektek! Mito evo hátsó ülést keresek. Ha van valakinek kérem küldjön egy üzenetet. Előre is köszi! lovasz22@gmail.com
Köszi, hogy megnézted! Ez sztem nagy lesz.... De holnap elmegyek a szervízbe ahol most a motor van és megnézem a lapát házát. Azt mondták, hogy nagyon kicsi a lapát, nem találtak semmilyen típust, amiben ilyen kicsi (kb 2-2,5 cm).
Jelentkezem majd.
Bocsi 2van letörve, tengely is meg van.
Írj ha kell
ok!
Nekem ilyen van fémből és egy hiányzik. Holnap írok
Szia! Ok, köszi! Szuper lenne, ha megtalálnád és el tudnád küldeni a képét meg a méretét, mert ha passzolna az 50-eshez, akkor érdekel a dolog.
Köszi előre is!
Zoli
Hello.
Holnap meg nézem. Nekem kb 1évig benne volt semmi probléma nem volt vele ugyan úgy nyomja a vizet.
Csak nekem a másik oldalt ketté tört a műanyag fogaskerék igy egybe tuttam venni szinte újjat.
Kálmánháza amúgy de postázom ha kell elutalod a posta árát oda adom! Kb 400-500ft
Szia! Köszi a gyors választ! A Mito és a Freccia 125-ös, az enyém a Prima 50-es. Azt mondod, hogy a 125-ös és az 50-es lapát ugyanakkora?
Megtennéd esetleg, hogy küldesz róla képet? Ha esetleg az átmérőjét is meg tudnád adni... (Az enyém teljesen eldarálódott, nem tudom megmérni).
Ha nem rázna nagyon amiatt, hogy egy lapát le van törve, vagy mondjuk szimmetrikusan egy másikat is le lehetne törni, hogy ki legyen egyensúlyozva, akkor még lehet jó is lenne....
Helyileg hol van a lapát amúgy?
Köszi,
Zoli
Hello. Bármelyik cagiva freccia. mito.stb hozzá. Nekem van egy de az eggyik lapát hiányzik
Sziasztok! Cagiva Prima-hoz keresek vízpumpát, vagy legalább a vízpumpa lapátot. Prima R, 6 sebességes változat.
Valaki tudja esetleg, hogy melyik másik motor vízpumpájával kompatibilis? Kimondottan Primához ugyanis nem találok egyelőre sehol...
Köszi előre is!
Zoli
Hello.
Segítség kéne.
Cagiva super city 125 első teleszkóp szimering méretek és a váltónál lévő szimering méret kéne.
Előre is köszi
Üdv mindenkinek!
Nekem is önindító problémám van a Cagiva River 600-al, aki tudja az előzőkben említett úriember elérhetőségét kérem jelezze, mert sehol nem találtam semmi hasznosat! Előre is Köszi! :)