Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok nincs meg esetleg valakinek a cagiva önindítót felújító úr elérhetősége ? A racing bazáron hirdetett de nem találom már :(
helo nekem a haso muanyag kel cadiva tamanako 125
Sziasztok csak a szokásos alkatrészeket keresném Cagiva w12 önindítót keresek vagy olyat aki meg tudja javítani :) ( nem tekercselni kell hanem komutátort cserélni) Ha esetleg van valakinek ötlete szívesen meghallgatom.
Hali! Van hengerem és dugom is! hivj megbeszéljük az árat! 705322262
Sziasztok!
Cagiva Super city 125ös bontodott. akinek valami kell belőle elérhet a :06304791766os számon. minden eladó belőle.
Eladó Cagiva alkatrészek, érdeklődni katicabogar.nagy@gmail.com
Helló. Hengerfej érdekelne sürgős! Írj egy telefont felhívlak.
Szevasztok!
Egy,szerintem,hiánypótló találkozó megszervezésén töröm a fejem ami minden 25 évnél idősebb enduromotor ,viszont korban teljesen nyitott motorosnak szól.
2016 májusában várom mindazokat akik kedvet éreznek egy újonnan kialakuló társaságban részt venni,tapasztalatokat cserélni,vagy csak egyszerűen eltölteni néhány napot.
Mint a topik kiírásában ez szerepel a kifejezetten enduro felépítésű motoroknak kedvez ez a tali!Pl:Ténéré,Africa Twin,DR Big,Cagiva Elephant,és a DR.XR.XT,KLR... stb í, a 80`-90`évek legendái közül.....
Ha felkeltette érdeklődésed ez a rendezvény vagy van ismeretségi körödben olyan motoros akinek szerinted beleférne az életébe ez a rendezvény akkor kérlek tedd meg hogy átadod neki ezt a kis infót!
A találkozó nem a régmúlt verseny enduro motorjait célozza meg kifejezetten ám nagyon szívesen látnánk ezek közül is!
Érdeklődni a rendezvénnyel kapcsolatban: tenere4ever@gmail.com
Tel:70 2758857
Üdvözlettel!
Sztív
:)
Sziasztok! Nagyon fontos lenne nekem 50-es égéstérfedél elephanthoz. Akinek van írjon egy elérhetőséget! Köszi.
nincs most
Egy elérhetőség is érdekelne.
Helló. Égéstérfedél kellene nekem. Elég sürgős lenne!
Szia! Adsz elérhetőséget? Rezót, szívócsonkot, karbit vinném.
10eft
szia hátsó kereket mennyiért adod?tárcsa és lánckerék nem kell ha lehet de még a gumi sem.
06302692998
cagiva freccia idomok egyben 20eft, 06302692998
egyben vagy bontva eladó.van még hozzá egy hiányos kosárban lévő blokk is
cagiva 50 bontott alkatrészek
Eladnám , vagy bontanám Cagiva Super city 125/50 esem.
Sziasztok!
WMX-hez hol lehet kapni alkatrészt? Azzal kibékültem, hogy idomot nem lehet, de a fontosabb alkatrészeket, első sorban a blokkhoz, másod sorban a futóműhöz (féktárcsa, himbafelújító és lengőkarfelújító készlet, stb) itthon melyik üzlet forgalmazza (ha még van ilyen...)? Ebayen nézelődtem, de alig találtam a fontosabb részek közül valamit.
sziasztok
cagiva cocis motoromhoz keresnék hátsó kereket18"
lánckerék nélkül vagy vele de nem muszály.
Üdv.
1honapja vettem egy Cagiva Canyon 600 (5G1) tipusu motrot.
Olyan kérdésem lenne hogy a szelephézagot mennyire kell állitani mert melegen csattog, akumlátor mekkora kell bele, meg a gyujtást hol hogy lehet be állitani? köszönöm
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem van egy cagiva frecciám levetem az aksit hegesztetem de elment a szikra visszatetem az aksit világitás minden jó de a szikra elment mi lehet a baj mit cseréljek ki ?