Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bontom vagy egyben elado mito evo 2001 olasz papirokkal uzemképes, apróbb hibái vannak.
helo:2DB PÍROS MITO IDOM=8E ha kell írj:spmito@freemail.hu
Dolce! A Két piros idom gumis képen Mito körlámpás felső oldal idom?Sziasztok!
Igen, bele lehet tenni.
Ha motorozni is akarsz, akkor kerék is kell hozzá!
II-es Mito első futóművet szerintetek bármi nemű szopás nélkül bele lehet tenni egy I-es Mitoba? állítólag a váz tök ugyanaz
Van 3db indító relém, ha kell valakinek. Az előző képek alapján ez a 3 már komplett vagyon :D
Felém csak 1500 darabja.
Szívászajcsökkentő mennyi?
maradék kép.
érd:spmito@freemail.hu
Cagiva végkiárusítás árakkal!
kell valami írj:spmito@freemail.hu
Mito henger eladó !
Nalam lesz egy idomszett kompletten
hali. nem tudjátok prímához hol tudok beszerezni első fékjavító készletet vagy bármit amivel ki tudom cserélni a karmantyúkat ?
Engem érdekel a mito,tudsz adni egy Facebook elérhetőséget?
megbeszélünk egy reális árat:)
mitozozi@citromail.hu
Hali!
tudnánk beszélni privátban? érdekelne idom:
mitozozi@citromail.hu
Halihó!

Evo2-es Üres blokkot vagy esetleg komplett blokkot tud valaki? Ha igen akkor mennyiért adná? :) 6 sebességes változatról lenne szó!
szia nemtudom mijen idomszett érdekelne de nekem evo idomszettem van eladó.ami van
farokidom
tank
tank alatti 2 kis idom
2 oldalidom
első sárvédő
fejidom nál 2 kis műanyag
fejidom hiányzik

ezt egybe 25 ezerért adnám!
Mennyiért adod? Lehet jobb ha akkor postázod.
Még megvárom a jövőhetet, csak olyan hétfői hangulatom van a meló miatt, azért írtam, hogy a héten:D Szóval ha jövő hétvégéig nem megy el, akkor lesz aktuális.
Ha bontod idomszettért mit kérnél?
Szia!
Azthiszem van!
06306622197
Csőrögj rám!
Üdv
Helo. markoka001 elsősorban rád gondoltam, mert szükségem lenne egy 1996-os evo2-es cagivához km/h meghajtóra! ha esetleg tudnátok segíteni alkatrész ellátásban? azt megköszönném, mert sehol se találok:/
Hali!
Eladó a mito-m. 92-es 2015.04.11-ig van rajta műszaki, polini hengerszett, új persely, Asso Werke dugó, új csapágyak, új akksi.
Az ára 160.000 Ft, ebben benne van majdnem 1 komplett blokknyi alkatrész (eredeti gilardoni henger, hengerfej, blokkfelek, komplett váltó, gyújtás stb) + 1 első-hátsó gumi.
Ha a héten nem megy el, akkor elbontom. Igazából nem használom már, mert van másik motor, meg elég volt a nevetséges ajánlatokból meg, hogy adjak hozzá ruhát, sisakot stb...
elméletileg fogok valamikor de ez nem biztos és még nem tudom mikor.írj majd ide: mitozozi@citromail.hu