Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csababoy0@t-online.hu

(amúgy adatlapomon is megtalálod!)
Erősen kell tekerni :)
Az alátét szerintem rá van hajtogatva. Elsőnek azzal kezd, majd vagy a manual szerinti módszer, miszerint megfogod a főtengely végét, és úgy lazítod ki a csavart. Hirtelen mozgatásokkal próbáld. Vagy légkulcs.
Miért szeded szét? A vízpumpa a másik oldalon van.
Hello! Egy mail címet adnál? érdekelne jópár dolog innen!
Dugó? És természetesen a nagy kérdés: mennyi az annyi?
Üdv!
Hogy a picsába lehet leszedni a lamellákat?
tekerném kifele az anyát de megsem mozdul.
Másik kérdésem mennyi hajtómű olaj kell bele? cagiva freccia c10

Most kb 2L engedtem le jó habos babos valahonnan víz kerül bele de hogy honnan pasz.
Dugó? És természetesen a nagy kérdés: mennyi az annyi?
Szia! Nekem van Cagiva Mito hengerem gyári 125ccm-es nikaszilos módosított felömlőkkel! Többet érsz vele mint egy 160-assal! Hibátlan Nikaszil réteggel! Hengerfejjel együtt.
Sziasztok! Kérdésem lenne! Van egy Mito evo 1 a családban és az a baja, hogy valami kopog benne... A motor indul, megy! Egy kicsit füstöl... Hengert levettem,a hajtókar megrángattam fel-le...nem mozog! Jobbra-balra minimálisat! A hengerfalon nem látok sérülést sem a dugón! Polini 160as van rajta de már perselyes 64es dugóval! főtengely lehet a baj? Vagy a hengernek lenne szüksége egy kis újításra? Egyébként keresek 160 Polini hengert ha van valakinek eladó de nem új motor áron
Lenne eladó gyújtáselektronikám,ha esetleg valakinek kellene!
lenartfeco@freemail.hu
30/687-98-15 ez céges teló,de én vagyok a másik végén!
Cagiva Mito 1,2 Evo 1,2 alkatrészek eladó!
Komplett 6 sebességes váltó, kuplung, felnik, idom, lámpa,power,stb stb. A képen látható minden alkatrész eladó!
06706574245
Üdv!
160-as Polini hengert keresek, ha valakinek akad eladó legyen szíves hozzámvágni jópézért :D Köszi
Cagiva mito nikaszilos henger frissen hónolva módosított leömlőkkel, hengerfejjel eladó! Érdeklődni tiborpapp900810@gmail.com! Továbbá minden Mito alkatrész megtalálható kedvező áron!
Szia! Neharagudj de véletlen nem tudod hogy a cagiva mito vízpumpa szimering nem jó e véletlen a cagiva prima vízpumpájába?
oké
szia, nekem van, 3500ft. alap lappal együtt.
üdv
eladó cagiva 125ccm-es blokk teljesen felújítva

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Érdeklődni telefonon.
üdv
Nekem van karbim hívj fel 30 512 9874
megvan még a karbi mennyi az ára
Úgy keresd, hogy km óra spirál.
hi.
Érdeklödnék milyen kilométerora bovden kell a mito evo2be('95),mert a neten hiába keresek igy rá, nemtalál semmit, az enyimen meg 1 fia szám sincs.

Elöre is köszia választ
helló
szükségem lenne 3 db gyujtás tekercsre ami az alaplapon van
kösz
Mito 1-2-EVO bontások, alkatrészek, szakmai tudnivalók, és sok érdekesség vár!
Sziasztok ! Szeretném, ha minél többen csatlakoznátok a gyorsabb és közelebbi kommunikáció érdekében a Facebookos Cagiva Mito Fan Club Hungary-hoz ! Nem csak MITO-sokat várunk, de CAGIVA feltétel :)
https://www.facebook.com/group...
Kérlek, ha jelentkezel és innen , írj nekem üzenetet, jelölj ismerősnek ! Gyorsabban nyersz felvételt :
https://www.facebook.com/PipPo...
Hali!

Nekem van munkahengerem,komplett fék is!
Ide írj ha érdekel: mitozozi@citromail.hu

üdv!
Üdv ! Eladó power elektronika, 9500 ft + posta lenne . Tesztelt, jó.
1 hét garanciával.