Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Koko! Ogabival együtt voltunk tavasszal Pécsett-Hosszuhetényben. Panaszkodott, hogy nehezen birja tartani az iramot, pedig a legtöbb GS volt.Nekem a GSse egy könnyű motor, képzeld el akkor egy choppert. Szerintem egy egésznapos túrán minden motoron elfárad az ember, legalább is az én koromban- 12 évvel idősebb vagyok mint te.
Én most a két végletet választottam: az 1000-es (tura)sportmotor turázgatni és az 50-es robogó a városba.
De megértem a choppereseket is, mert azok a legszebb motorok(na jó az én Thunderacem is szép
)
Lebuktam! Ogabira számítottam, hogy hozzászól.
90% városi használat mellett a derekamnak,meg a csuklómnak túl sportos. Különben imádom, de azért egy Shadow vagy Intruder az én koromhoz ( és karomhoz) közelebb áll!
Szívesen olvasnék itt arról, hogy kinek milyen tapasztalata van mondjuk egy órányi motorozás után, mennyire fontos pihentetni a s.geteket, vagy mi más fárad el?
Szia!
A GS nem jött be?
Sziasztok!

Tavasszal szeretnék venni valami vasat. Segítsetek,kérlek, melyik modell mikortól kardános?
750-800cm3 környékén gondolkozom.
Segítségeteket köszönöm!
Már meg nem mondom hol olvastam, de előfordulhat, hogy a kipufogó szelep nyikorog, vmi nem kap ott olajat/kenést, szóval valszeg típushiba vagy mi a szösz.
hol láttál te honvéd zászlót a motoromon?
Szia
Én egy éve használok ilyen vasat. Kezd már egyre több szaladgálni az utakon így neten egyre több véleményt lehet olvasni rólla, gondolom te is böngészgetted ezeket. Azt kell mondjam legtöbb igaz. Mint minden 100 lóerő feletti motornál nagyon észnél kell lenni. Ha fejben rendben van az ember akkor nem kell tőle megijedni ez is csak egy motor. Azért egy két dolgot kiemelnék saját tapasztalat okán. Nagyon könnyen elpörgeti a hátulját kanyarban kicsit porosabb úton sikerült már párszor driftelni kettesben minimális fordulatszámnál (3000), ez üdítően hatott az út mellett bámészkodókra az én szívverésemet viszont egekbe repítette :) Nedves úton ez fokozottabban igaz. Egyszer lekanyarodtam egy homokos földútra, hát mit mondjak hiba volt, azóta messziről kerülöm az ilyen úri finomságokat. Egyébként remek vas mindig is ilyenre vágytam. Nekem eddig a hátsó féktárcsát kellett cserélni, de hallani kisebb meghibásodásokról. Az olajszintre vigyázz a szervízbe szinte mindig túltöltik akkor pedig felnyomja a levegőszűröbe oszt lehet cserélni, eddig mindig korrigálnom kellett itthon. Mentségükre legyen mondva a nívószint ellenőrzést elég hülyén találta ki a gyár 15 perc járatás 3 perc pihi majd utána. Legegyszerűbb ha az előírt mennyiséget tölti bele az ember.
itt tudsz olvasni elég sok infót róla
http://forum.index.hu/Article/...
Bekukkantottam
az adatlapodba, úgy látom elég fiatal vagy, s mivel lebeszélni biztos nem tudlak, így csak azt mondom, csak óvatosan.
Off.
Nagyon nem megy az a honvéd zászló a szép kék motorodhoz!
On.

Valaki keresett szervízkönyvet. Itt van:http://www.motorosok.hu/szervizkonyvek/?sid=1dbc0740
47b33c72a7532465627e4ccf
Bár úgy látom, csak VL 800 van, nem tudom miben térnek el.
1. Félre ne érts, de nem lesz nagy az 1.8 ?
2. Mito és GSX-R után Intruder? Erős váltás...
a chopperes társadalom nem "tábor"
én láttam olyat aminek az egész vége ki volt vágva. Mindkét zárólemez a lyukacsos csővel együtt. Csak azt nem tudom hogy mivel vághatták azt körbe.
sziasztok! hamarosan csatlakozok ehez a táborhoz egy 1.8-as indruderrel mit tudtok rolla szerintetek milyen motor?
Én 6 db 6-8as furattal találkoztam eddig!
hali
milyen módon lehetne megnyitni egy intruder m800 kipufogóvéget?
Nekem már egyszer sikerült ezen rezonancia miatt elhagynom a rendszámtáblát. A szerencsém az volt, hogy az utánnam jövő motoros felvette, s csak a keret tört el!
Gyönyörű a Moccod!Fizikai fájdalom lehetett a lánc okozta seb a lengőkarodon!
Sziasztok!Ezek marha idegesitő dolgok,és én se maradhattam ki belőle!Egy kis motorozás alkalmával mellémérve dudált egy Furgonos,és leintett,megálltunk és figyelmeztetett,hogy el fogom hagyni a rendszámom!A sárvédőm a rezgéstől szinte teljesen letört,Mivel garanciás a Moci elmentem a szervizbe,ott azt mondták:Aha rezonanciavégpont,különben meg tönkrementünk,nem küld a cég alkatrészt,irány másik szakszerviz:ÁÁÁ ez az alkatrész nem garanciás!Sufnitunning-sallang ledobál(rendszámtáblatartó)Remek!De bizti nem igy kéne lenni!Basszus és ha elhagyom a rendszámom?!Szép túrákat Cimborák!
Sziasztok!
Tavasszal rendeltem a szalonból egy hátsó lánckereket a mocimra. A "MORJA ÉS TÁRSA KFT." , a forgalmazó, az ESJOT utángyártott lánckerekeknek. Őket az Üllői úton lehet megtalálni.
A lánckerékkel kb. 40 km-t tudtam menni, mert egy komolyabb gázadásra, az összes fogat elhajlította a lánc(új DID lánc, új kis lánckerék), és le is dobta a láncot, ami végigkarcolta a lengőkaromat. Visszaküldtük, amire azt mondták, hogy nem megfelelően volt felrakva a lánc, meg hogy ezeket a lánckerekeket nem szokták hőkezelni, megedzeni.
Nem a 23 ezer Ft a probléma, hanem az, hogy belegyalúlt az excenterembe(hátsóagy), amiért nem is szóltam.
Fúrcsa módon a gyári lánckerék szett az jól lett felrakva. 12ezer km van benne, és csak 1x kellett utána állítanom a láncnak.
Csak azért írom le, hogy legalább ti ne járjatok így ahogy én. Innem ne vegyetek semmit.
Abban a boltban már jártam, és nem voltam hanyattesve. A készleten lévő alkatrész igen kevés.Más kiegészítőkből van választék.Olcsóbbat nem tudok, de a hazai kereskedőknél azonos áron hozzá lehet jutni szinte mindenhez.A környéken van még két motorosbolt.Érdemes egyszer körülnézni arra.
Wien,Triester Straße 258
ez a pontos címe a boltnak. kint németeknél is ugyan ez a bolt meg minden csak ott egy fajta sisak, kesztyü ....-ből, több van. de az árak ugyan azok! és szerintem ennél olcsobbat nem tud mondani senki! DE HA IGEN AKKOR SZOLJON :D
Szia! Ha segít VZ800 szervízkönyvem van angol nyelvű.ha érdekel szólj!
Engem viszont az érdekelne, melyik LUIS-ban szoktál vásárolni?
hello!
ha valamit is vásrolni akarsz és szerintem mindneki az ne mo-on vásároljon! szerintem megéri kimenni osztrákokhoz és ott vásárolni! bár az ország másik feléről nem biztos h érdemes.én győrből indulok vásárolni! de sok mindent venne az ember, drága dolgokat akkor megéri mert még akkor is olcsóbban jössz ki!
A bolt honlapja ahol én is vásárolok: luis.de -tudom h német honlap de osztrákoknál is megtalálható ez.
és persze minden van ami szem szájnak inegere :D
sziasztok!
valaki tudna segiteni abban hogy hol találok a neten szerelési utmotatót egy suzuki c800-ról.
kipufogó véget szeretnék vásárolni a mocira de nem tom mekkora az átmárője a leömlőnek és addig nem akakrom szétszedni sem.
ezek közül venném meg valamelyiket:
http://www.louis.de/_108ec482f...
http:/
/www.louis.de/_108ec482f...
Miért nincs jótállás a kipuffra?