Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! K8-as busámhoz keresek jobb hátsó indexet. Tud valaki jó áron?
Jahhh a merciseknek ugy 2 hetente.....
Miért csak nem Ő is Mercizik?

Volt még egy lakk fekete Pull Man is, 6 ajtós! Na ott meg leesett az állam (mert az még itt is ritka)!
Néha hallgass a szívedre!
Pep is azt tette és boldog, a boldogságnak ára van!
José!
Ma mentem egy olyan Mercivel mint ami neked is van e200 benzin, Avantgard, zongora lakk fekete és króm pakettes volt! Hát beleszerettem egyből!
Csak sokat kért érte az eladó úgy, hogy elbúcsúztam tőle, és azóta zokogok legbelül! Viszont a józan ész döntött így...
Dev! Szerintem át kell építeni!
Ja!

De ugyanannyit fogyaszt mint az előző madár
Na hát!
Vettél egy új szobabiciklit!
Magamhoz vehettem vegre a gepet!

Amint latom megint nem tudok ekezeteket irni ezzel a szemet francia fosoladeval ezert elore is bocs!

Nade mindegy fo a jokedv es a baratsag!

A ket Pasztoi rem egyebkent el is motorozik tehat nem vesztunk el! Szeretnek egy kis bejelentest tenni:

Megpedig valami Jaszarokszallasi osszejovetelt osszehozhatnank mer mar regen lattam az arcotokat. A datumot a club fogja kitalani mi mindenre vevok vagyunk termeszetesen johet minden club tag regi es new.
A foglalkozas fo celja eves,ivas,furdes es okorkodes mellett Pep es Sanza kibekitese! Ha nem sikerul leitatasa

Mivel valszeg az en kis csaladom is jelen lesz szeretnem ha mindenki hozna magaval sajat tarsat es gyereket is.
Ja es lehet aludni is ha valaki szeretne maradni eszakara!

Lehetoleg a kulfolden tartozkodo 130-asokra is legyetek tekintettel hatha sikerulne haza rangatni oket!

Asszem ennyi egyenlore!

Joccakat!
Rájöttem egy dologra ha telefonon írok csak egy kis része marad meg az írásnak a többi törlődik.Mingyá elorozom asszonypajtástól a lapitopit és rátokeresztem nagy súlyú felismeréseimet! Ugye milyen jó lesz!
Jajj: Nem bírtam magammal!
Na helló!

Gondoltam meg nézem mi a helyzet a fórumon. Már régen nem néztem de úgy látom kicsit felpörögtek az események
Micsoda?
De hogy nem, most is olyan van!
Életedbe nem ültél 200 pacin teeee
De csak gyári 200 lóerő alatt! Mert ugye bár a ZZr 1400 felette van!
Meg az utcai versenyek legalizálása
Akkor nem lesz Zorro fan club...
És új államot se alapítok... pedig az első törvény lett volna a sebesség korlátozás eltörlése!
ez persze csak vicc.
Semmiféle uj clubot nem engedélyezek!
Már van clubunk.Ezt tessék megbecsülni.