Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk bármilyen a fal, a korpuszoknak tökéletesen futnia kell. Sokszor szopás de a camarok elég sokat engednek meg nagyon ritka a sarokszekrény, mindig takarással csináljuk pont ezért hogy ha L alakú, ne kelljen a sarokszekrény behatároljon.
Kitort labak javitasara van.
Amugy is elengedtem a 100% pontossagot.
Az osszes fal,padlo se parhuzamos,se vizszintes,se egy kibaszott derekszog nincs.
Nagyobb ajtoknal vetemedik a 18-as lap.
Annyit mindig tudok korrigalni az ajtokon hogy ranezesre ne legyen csale.
De milimeter mindig van.
Mindeközben a világ kezdi elengedni ezt az egész baromságot.
Két szekrényt összecsavarozni is gyenge. De a legszarabb benne hogy fix a két tappancs és nem párhuzamos amikor összezárnak. Kurvára fel tud idegelni amikor 100% pontosra akarom csinálni és ezek a szar szorítók elnyomják fél-1mm-t.
Amire hasznalom pont jo.
Nem ezzel allok neki furnert ragasztani tablaban.
Druszám csípi a bagófüst a szemed újfent. 😆
Ezek a pillanatszorítók sem érnek sok lófaszt, megszorítod és eltolja egymáson a két anyagot… ez az egy talán amire használható mert nem baj ha ragasztós lesz, mondjuk megszorítani nem nagyon tudod mert eltörik
Aztán már szláviknak se fizettek eleget 😃
Zacher meg még most is be van tépve 😅 sehol nem tudott érvényesülni próbálja ezt a vonalat meglovagolni
A mediaszabadsag miatt mindenki keres a sajst mrggyozodesehez passzolo bizonyitekot,mostanaban mar nem is kell keresni,hala az algoritmusoknak talcan kinalja a gugli,feszbuk,insta.
nézhetjük arról az oldalról is hogy aki itt van annak a szava nem mérvadó a népnek
de egy "szrárdoki" szavának hitelesnek és lobbi mentesnek kellene lenni
Jah,es mondja valaki hogy az oltas nem mukodik. 😆
Hat hogy nem az velemenyes.
Én leginkább azt nem értem hogy az oltatlanok / masszívan oltásellenesek egyáltalán mi a pöcsért látogatják ezt a topikot? Hiányzik ez nekik? 😍 Többet vannak itt, mint a meggyőződéses oltáspártiak.
bogyó tiszta sor
azért badztat mindenkit hátha könnyebben megússza
a többi meg nem agitál
Na meg bogyó? 😂
Te is?
Vagy kawa,blődi,pipi?
ezek a bosszantóak
pl ha neki nem lehet hinni akkor kinek? a szomszéd mari néninek?
kb senki sem szavahihető 100%-ban mert mindeki függ valamilyen érdektől
ez egy féreg. Pénzért bármit elmond
Ennyi. 😂
Kibaszal veluk..........csak kemenyen. 😆
https://www.life.hu/hirek/2022...

Ezt mondták kettő beadott oltás után is. Egyenek lázasszart!
Jött a választási levél, basztam a kukába felbontás nélkül. 😇
Felfoghatatlanul hatalmas pénz van ebben......