Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na hagyjuk is, megint nyomorék vagy.
Arra mondjuk kíváncsi lennék hogy nálad miért csípődött be ennyire ez az oltáshívőség.
Hol írják?
Te el is olvastad az adatokat vagy csak megakadt nálad a lemez?
Pont hogy nem lesz kötelező…
Akkor elég nagy derbi lesz az osztrák oltópontokon - ha március 5-ig kell felvenni a mindenkinek törvényileg KÖTELEZŐ védőoltást. 😆
Eu átlagban kb 70%ban be van oltva, már nem is szabadna legyen vírus ha olyan jól működne az oltás ahogy azt te elő akarod adni hiszen te nem kaptad el, tehát 100% védelmet ad az oltás.
Helyette rekordmagas a pozitivak száma de kevés a súlyos eset.
Most van egy omikron amire a pfizer azt mondta hogy áprilisban lesz csak specifikus oltásuk, addig vagy véd vagy nem az oltás ellen, inkább nem mint igen.
Most ott vagyunk hogy egy kicsit védettebb az aki be van oltva mint az aki nincs és nem is volt beteg.
Az oltás lohol a betegség után, mire lesz specifikus oltás, már kipusztult a variáns…
Internetképes telefonod van e?
mostakkor kötelező lesz náluk vagy sem?
Urak
Az osztrákoknál is vége március 5 én a pandemianak, jönnek a németek is azt minden a 2018as állapotok
Mert van 60% oltott, akik elvileg védettek. Legalábbis ahogy itt elő van adva. Vagy akkor az oltás mégsem véd ?
"statisztákkal rendezte az olasz híradókat ahol hullottak a népek?"

Kb.
Nem volt első hullám, az omikron pedig egy szaros influenza aminek nevet adtak, hogy bogyót lehessen rémisztgetni!!
- Az omikron sokkal fertőzőbb, mint az eddigi változatok.
- Gyakorlatilag - az oltáson kívül - SEMMIFÉLE intézkedés, korlátozás nincs érvényben az országban.
- Az emberek bele fásultak, és sz@rnak minden elővigyázatosságra.

Mitől lenne kevesebb pozitív teszteredmény?
Az omikron alatt, aminek ugye még nincs vége már most több a pozitiv esetszám mint a legelső hullámban. Pedig most már van legalább 6millió oltottunk. Összességében ez azt mutatja hogy nem úgy működik az oltás ahogy azt híresztelik.
Mi ebből a konklúzió? Akár oltással akár nélküle, el fogja kapni mindenki a betegséget. Utàna nincs kérdés, elkaptad, nem haltál bele, nyugodt lehetsz.
sokkal több az oltatlan aki megfertőződik.
Mutatnál egy százalékos statisztikát hogy mennyi oltott és oltatlan a 60%-al több fertőzött közt?
Én mutattam,vagy elkummantottátok,vagy elbagatelizáltátotok hogy kb 20x több a fertőzöttek közt az oltatlan.
És most tudom,te egynapig köhögtél meg az összes lózung.
Viszont a kérdésed a fertőzöttekre vonatkozik.
Azonkívül nemmindegy hogy milyen oltás és mikor.
Mert tudod,a szputnyik 74%................. 😆
Hogya picsába van több fertőzött mikor 60%os az oltottság mint amikor nem volt oltás?
De,igen. 😆
Sőt ez még sok is............
Ismerve engem? Nem, te nem ismersz engem.
Meg az osztrák alkotmánybírákat.Meg a csippgyártókat,és a chemtrailt. 😂
Várom a tavaszt. 😂
Te csak ne lázítsd a népet, hanem menjél a harmadik oltásodért! 😍
Milyen érdekes hogy napi rutin az antivakszereknél reggelente bizonygatni hogy mennyire jó döntés volt.
Ha ennyire szilárd a meggyőződés minek ez a felhajtás?
Egyenlőre az a narratíva hogy az oltatlan nem betegszik meg,az oltott meg előállítja a vírust.
De akkor hogyapicsába terjedt el 2020-ban amikor nem volt egyetlen vakcina sem.
Vagy az a meggyőződés hogy billgéc statisztákkal rendezte az olasz híradókat ahol hullottak a népek?
Ráadásul kerítészaggatók, én meg sem tudom inni mert leolvasztja a pofámról a bőrt.
Milyen érdekes, van itt pár oltáshívő és ők hajtogatják, mint most is a kérilaci… de a munkatársak, ismerősők, barátok kurvára leszarják ki oltott vagy oltatlan. Amikor valaki beteg, megkérdezik hogy hogy van, van hogy naponta 2x… de egyik ismerősöm sem olyan debil mint itt páran, hogy még a gyógyszert is sajnálják az oltatlantól ha esetleg kell neki 2szem lázcsillapító.