Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem baj,csak fogyjon.aki nem pusztul,azt el kell tartanod...monnyuk kéányszermunka a bányában...
túl könnyen végezné nesze neked szociálisan érzékeny társadalom...
A halálbüntetést jobban megérdemélné! Az ilyeneket villamosszékbe kell ültetni, utána majd a többi elgondolkodik, hogy hol is a helye...
ez döbbenetes megérdemelné, hogy élete végéig nyomorékként, megvetve tengesse a napjait, aki ilyenre képes nem csak Cozmaval, hanem bárki mással szemben is
cigányozni sem mindig(miskolc,rendőrkap)
mert magyarországon jelenleg nem lehet BŰDŐS CIGÁNYOZNI,,,,
mondj egyet,mert már mindjárt 600-nál járnak...
érdemes elolvasni a kommenteket, van ott olyan is aki ott volt látta,,origo
Olyanról nem hallottam még, h ez fordítva történik...
ámen
amíg nem teszünk semmit,addig csak rosszabb lesz...
R.I.P.,
a többi sérűlt srácnak pedig mielöbbi gyogyulást,,,,,,,,
kezd nagyon tele lenni a faszom a cigányokkal,,,
szomoru,,,,,,
Helló!
vanmégmit csiszolni rajta de véleményt kérek szavazni irni szabad bele
Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy egy esetleges szmogriadó motorkerékpárokra is vonatkozik? Vagy rendszámtól függetlenül közlekedhetnek?
Jó, hogy néha felbukkansz egy kicsit!
Szevasztok!
Segítség kellene! Van ez a játék, aminek a neve: MX vs. ATV Unleashed, alapből a játékban nincsenek márkás motorok pl. KTM, HONDA, YAMAHA .... stb., de ehhez szedtem le 1 kiegészítést torrentről, és tudja-e valaki, hogy ha leszedtem, hova kellene bemásolni, hogy jo legyen, mert probáltam már, de nmjött ösze. Amugy ezt szedtem le hozzá: [PC] MX vs ATV PLUS [50] MOD Tracks [RIP] [dopeman]\
Válaszatokat előre is köszönöm!
gyorsulásit nem ajánlok semmiképp sem akkorába.esetleg gyorsaságit...
Sziasztok.Nagyon régóta keresek Yamaha Racing-es inget vagy pólót és mot találtam egyet csak m-es be ami kicsi mert xl-es kell.Valaki tudna segíteni nekem hogy találjak inget vagy pólót.
sziasztok! azt szeretném kérdezni,hogy milyen motort tudtok ajánlani 250 és 400 ccm között?gyorsulási érdekel.25 kw-os jogsival is lehessen vezetni!
talán
60
Haliho mindenkinek!
Egy Kawasaki ZXR400-as motor megvásárlása esetén mennyi lehet az átíratás?(Saját Névre), és h kell e eredetiségi vizsga ha rendszámos,müszakis meg törzskönyves abszolut minden meg van.
Előre is nagyón hálás vagyok!

Szabi