Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1x csináljanak már arról is statisztikát mennyi cigó él itt ,abból mennyi volt elítélve, mennyi fizetett ADÓT ..lehet nem is kell mert tiszta sor mi az eredmény ...mindig mondom olyanok mint a kutyák(bocs kutya, nem rád gondolok ) meg kell fenyíteni az összest,mert ha nem tesszük, odakapnak
Érdemes megnézi a kurucz.info oldalon, kik is ezek az emberek.
Az iwiw adatlapjukat tették közzé...
Az origo azt írja, hogy a sérült Cosmához odasiető két társát guggoló helyzetben érte a szúrás. A férgek!
Tsá..ezek a saját árnyékuktól is félnek ...miért nem vagyok
bibsicigó, mennyi jogom lenne mindenre, meg ....ja nehogy teljesűljön már, csak vicceltem............jaj nő az orrom, és barnulok
Morgen,
Gyalázatos a média és a rendőrség hozzáállása az ügyhöz!
A román prosport, azonnal a barátnő, és az édesapa beszámolóját hozta le. Ezeket először nem merték itthon átvenni, mertféltek a cigányozástól!
Tegnap is az első hírekbe még a cigók nem fizettek, beverték a pultos csaj orrát, másoDIKKban már nem volt említve az apró incidens!
Meglátjuk mit hoz a reggel. Jó éjszakát!
havaria press 22.02
a rendőrség elfogta a gyanusitottakat
havaria 23.41
ausztriában feltartóztatták az egyik támadót
most ki hazudik,ezt a sok kamut
teljesen igaz
csak képletes volt a példa ... a lényeget megint nem érted ...
no meg ha nem lenne cigányság lehet rendőrség se kéne.
a cigányság lassan nagyobb szavazóbázis mindennél ...ez elég jó magyarázat?
mindenhol csak a duma.ha meg szitu van,kaka.
engedélyezett a népírtás!a magyarnépé!utban vagyunk mert kell nekik a hely ahová europa söpredékét deportálják,meg van bőven ivóvizünk,ami nem sokára drágább lesz mint bármi más a földön!két indok h ne legyen mellettünk a politika!olaj hiányában lesz más alternatív energia forrás,de ivóvíz nélkül mi lesz!?drága országb vagyunk.
jo éjszakát!ez a legértelmesebb mit mondhatok!hajrá magyarok!
ezt magyarázza már el valaki vére, hogy miért
Előfognak szépen jönni a skinhead ek a hungaristák és még sorolhatnám hány ilyen van! én örülök neki hogy jön egy kis irtás!
ez a demokrácia , mindenkinek mindenhez joga van lehet akármekkora söpredék, ez van , amikor kommunizmus volt akkor meg azt utálta mindenki, ez van. 21.-ik századi európában nincs népirtásra mód akármennyire is akarja bárki, ezen kár álmodozni, meg idegesiteni magát bárkinek, szerintem hanyagolni kellne az egész témát , mert semmi értelme lehetlen dolgokon rágódni.
ne felejtsük el hogy a politika és ezen belül a rendőrség az ő érdekeiket részesitik előnyben
ok,ok
Ja és hülye tesóm tegnap ugy ment be a patriótába hogy elorditotta magát hogy mit keres itt ennyi büdös dakota.
én tettem egy ilyen jelet oda
Miért? ha van már ilyen szervezet mondjuk te csatlakoznál hozzá? aki most épp tervezi hogy lerobbantja a cigányokrol a bört?! mert lehet vannak fostosok de vannak akiknek most ezen jár az eszük! sztetek most ekkora fellépés mellett hányan fognak ugrálni? azért féltik az életüket rendesen!