Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áááá holnap Marc. 15! Nincs nyitva semmi!
Sziasztok! Debrecenben hol van olyan üzlet ahol lehet venne motorba gyertyát? Ngk DCPR8E kellene. Jó lenne a hatvan út környékén, mert arra fog járni egy ismerősöm.
Köszönöm!
Nagyon ne törd magad , már a honlapjukon is csak a kecskeméti bolt szerepel .
Most, hogy mondod lehet, hogy az évszám nem stimmel? Mindenesetre ha majd járok Debrecenben meg .
akkor holnap minden kiderül!
Évet is írtak ?
Véglegesen bezárt?

Azért kérdem, mert november körül voltam az üzletnél és akkor az volt kiírva, hogy " Az üzlet átalakítás miatt zárva. Nyitás március 14.-én."
az még messzi van, de ott leszek
Lassan készülődjetek!
Káosz!

Vége a pénzmosásnak, redőny lehúzva...
Ma voltam én is a Parilla bejárata előtt, de zárva, szerettem azt a helyet azért
Én is csak ajánlásképp raktam ki
De tényleg aki kevest használná és elég neki amit tud, annak felesleges többet költeni. Bár mindenki azt vesz amit akar.
Én ezt néztem ki magamnak, marha jó. Az ára csak tájékoztató ár, olcsóbban is beszerezhető a netről. Kipróbálgattam, forgattam, megrágtam, megtetszett. Van a dobozában pótakksija, különálló felpattintható LCD-kijelzője, mindenféle pillenpántja, amit mindenféle rögzítési helyzetre felhasználhatsz, nem kell még azért is egy valag pénzt kiadni, nem úgy, mint a GoPro-nál. Cimbora megvette a Hero 3+ Black-et, aztán még ugyanannyit ráköltött a kiegészítőkre, mint a kamera ára volt. Ebben a Rollei-ben meg minden benne van. Az se mindegy, hogy elvileg tudja a FullHD (1080p) felbontás mellett a 60 kép/másodpercet, ami lassításos felvételeknél nagyon jól jön. Néztem a jútyúbon összehasonlító videókat (GoPro/Rollei ), ugyanazt tudják...
Yamahamathe a sámsoni úton. szerintem a legjobb.
megszűnt már egy jó ideje van még motorarzenál meg Rockmotor a kassain hatalmas a kínálat.
hobbi motorozáshoz, meg otthoni videóvágáshoz bőven elegendő, ár érték arányba fasza, ha nincsenek studió elvárásaid akkor ez a te vételed
Sok-Sok tesztet megnéztem a fórumokon, motorosok, balneológusok, dirt kerékpárosok, egymás mellé tették a kamerákat és úgy vágatlanul forgattak, majd leírták /láthattuk/ a különbségeket, tapasztalat alapján! De! Mivel a Mercedest spanyolba, a Volvót Kínába, az Opelba daihatsu motorok pöfögnek én már nem hiszek a csodában. Majd pont a GoPro lesz az eredetiség mintaképe? cáfoljatok meg........
Megszűnt a Parilla Debrecenben? Most akartam menni ruházkodni .
Van még a Yamaha Máthé, az még megvolt a múlt héten ...
Most rákerestem erre amit írtál, a videóban ha az ember lefele nézett borzasztó sötét volt az egész.
DUDI!
A különbség a működésben és a fény viszonyokra való reagálásnál a hatalmas különbség
Sziasztok, nézegettem a kamerákat és ráakadtam talán egy jó vételre. SJ4000
egy összehasonlítás is van a gopro 3 silverrel. Összehasonlítás
Gopro silver 80e fölött, ez 24k ingyen postával.
Sziasztok!
Debrecenben vagy a környékén van valami motoros üzlet ahol ruhát, csizmát, bukót stb. lehet venni?
Parilla már megszünt?
A Debreceni motorosok nagy része egy állat nyáron a város kész streetfighter pálya
Debreceni motorosok nem bírnak magukkal ebben a jó időben úgy hallom
Szia!
Kartervedo, hutovedo, kapcsolhato venti, Michelin moose e-h, uj fekbetetek. Motor telok hibatlan. Teljes hirdetest ezen az oldalon is megtudod tekinteni.