Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos sehol nem találok:(
Köszönöm Szépen kÖRÜLNÉZEK
Ha nem találsz ehhez a típushoz (vatera, olx, kepesmotor, jofogas), keress majd (email, telefon), megnézzük hogy jó-e rá másik típusról ami nekem van.
Felszerelését még nem csináltam, abban nincs tapasztalatom.
A beállításáról itt találsz egy videót:
http://youtu.be/8KwhobOf7RQ
Nekem is új, nem használtam még ilyet.
Szia, elvileg igen, du. mozgok a városban. Kereslek telefonon.
Sziasztok tudnátok nekem segíteni nem rég vásároltam egy kis 50 es sport motort egy rieju rs 1 et 2004 es kiadású és az idomok eléggé ramaty álpotban voltak rajta tehát úgy döntöttem áttalakítom a motort enyhén street fight- eresre.és kéne nekem hozzá egy első sárvédő mert sajnos az sincs rajta.
Ma el tudsz jönni érte?
Sziasztok, asszonykám rávette magát, hogy kipróbálja a mögöttem lévő helyet a motoron. A bukón kívül minden van, ahhoz, hogy leteszteljük, tudunk-e együtt motorozni és bírja-e idegekkel. Viszont nem ruháznék be egy új bukóba, mert olcsót nem akarok venni stb ... Szóval kérem szépen, akinek van és hajlandó kölcsön adni pár napra egy s méretű női bukót, az szóljon, természetesen leteszem az árát, ha kell.
Köszönöm előre is.
Szia!
Egy oktató kellene, aki betanítja hogyan kezeljem a Go-Prot. Dobozában van amióta megvett. 2014.10.11. Románia-Magyarország 0-10 supermoto ARAD.
Helló! Valakinek nincs vagy nem tud '07-es Z750-hez kuplung alkatrészeket vagy nem tudja véletlenül, hogy mely más modellekkel kompatibilis? Köszi
Hali!
Facebookon van a Vaslovasok Debrecen csoport...csatlakozz, szívesen látunk mindenkit és szoktunk gurulni és bulit is szervezni..mostanában hetente
Szia.
Hajrá, szorítunk!
Sisak-kamerás felvételeid nincsenek a versenyekről?
Használod, bevált a kamera?
Osztrák szezonzáró versenyem. Háttérben a Melki apátság.
Következő versenyem, ARAD.
Okés!Írok ha sikerül összehozni
Csütörtöktől ráérek és ha úgy mennétek szívesen csatlakoznék!
Daku!
Szerintem jövőhét második felébe én is ráérek,és remélem a motor is kész lesz,mi egy tokaji cimbivel tervezünk egy kis túrát ha gondolod szólok ha összejön?!
Üdv!
Hát ahogy nézem elég kaka lett az idő, meg sajnos mennem kell dolgozni is délután ,de köv héten szerdától ráérek hátha jobb lesz az idő.
Hali. Esetleg holnap?
Szia Gábor!
Keresd főnixet ([Phoenix]), ők sokat gurulnak a városban! Néha néha mennek messzebbre is!

Üdv Roland
Hali! A jó időre való tekintettel érdeklődnék, hogy nem-e lenne kedve valakinek gurulni akár a környéken vagy akár messzebb mostanság?
Sajnos nem lett kész a motorom (valahogy sejtettem is)
Jó időt és balesetmentes motorozást.
szia!
küldtem egy e-mailt az adatlapodon található címre motorszerelő ügyben.
üdv
üdv..tudnátok ajánlani debreceni szerelőt?(ktm duke a paciens)...aki pontos megbízható,és persze érti a dolgát?
Szezonzáró pályanapot tartunk Máriapócson a Rabócsiringen!Várunk mindenkit sok szeretettel!Bővebb infó:www.motorosnap.com