Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20/ 5596653
Sziasztok! Tud valaki esetleg olyan helyet Debrecenbe vagy közelébe ahol motoros bőrruhát tudnak méretre szabni ( nadrág nagy, felső újjhossza talán lehetne hosszabb...) köszi!
Itt vagyok bent, nézem a táblázatot. Annyi az ;-). Gyere csak, most nincs sor a motoroknál :-D
Köszi. Ha 2000 ft egy kerék az tényleg jó.
István út 112. R17 :-D
Mindig csak a kereket viszem. És hol vagytok?
Kiskunhalason ingyen szerelik ha ott veszed a gumit.
Ha kiszereled magadnak a kerekeket, anyagilag jobban jársz. Emlékeim szerint 2000 Ft-ért csináljuk a gumiszerelést centrírozással, új szeleppel. Ha viszont mi szereljük ki, akkor 4500 Ft kerekenként. Ez sajnos ennyi, de itt biztosan garanciát kapsz mindenre és nem fogjuk összekaristolni a felniket sem ;-) !
En a létai ut-ra hordom. A regi gazcseretepep mellett.
Sziasztok. Debrecenben hol cserélnek, centiroznak kereket úgy, hogy közben vigyáznak a felnire is? Az R17et ajánlották, de a honlap szerint több, mint 3000 Ft egy kerék? Kicsit sokallom.
Hallo..... Buék mindenkinek előre is!
Köszi igényt tartanék rá! janos.vero@gmail.com köszi
Hello. Ajanlom B.Lacit. Motor elektromossagban nagyon jo !! Privatba elkudom a szamat ha gondolod. A Borzan Gasparon "rendel"
Sziasztok! Ismét egy kérdésem lenne, hátha erre több válasz jön :D

Motorom elektromos problémájára ( negatív oldal az aksin melegszik, valószínű valami zárlat van a motorba ) kit tudnátok Debrecenbe ajánlani aki normális áron is dolgozik és ért is hozzá!

Hallottam valami Ökrös Zoltán nevű úri emberről aki a Mikepércsi úton van a Suzuki szalon utcáján!

Illetve a másik úriember nevét sajnos nem tudom, csak annyit tudok róla, hogy a Debreceni Honda szalonba is dolgozik, meg mellette fusiba otthon is vállal munkákat!

Ismeri e őket valaki és ha igen mi a vélemény róluk!
Yamaha R1-emet kellene megnézni...

Köszi előre is! Pláne ha tudnátok adni egy elérhetőséget hozzájuk! :)
Hali! Nincs valakinek egy régebbi használt aksija ami jó még kölcsönbe vagy ha pár ezer forintért megválna tőle az is jó lenne! Mennék erre a motoros mikulás témára Debrecenbe, de az én aksim épp most halt meg Gariba cserélnék, de felküldték Pestre...:S 12V 12 ah-es az enyém ez lenne az ideális méret, de ha kicsivel kisebb 10 ah... talán az is jó lenne :) Köszönöm előre is!
Jaj, de jó! Nagyon szépen köszönöm! :)
Udv. Facebookon a "vaslovasok" csoportba szoktak hirdetni garazst felesbe. Probald ott
Hali!
Albérletben lakom, nincs hely, ahol a motorom tudnám tárolni. Van, aki hasonló helyzetben van, vagy volt? Ti hogyan oldottátok meg? Tanulok, egyedül egy garázst bérelni nagyon drága lenne. Esetleg szerintetek lenne olyan, aki velem együtt közösen bérelne egyet, hogy ne egyedül kelljen?
Nekem van egy eladó csizmám sajnos. Rám kicsi:

http://auto-motor.vatera.hu/motor_robogo_quad_alkatresz_felszereles/motoros_ruhazat_vedofelszereles/motoros_csizma_cipo/motoros_csizma_45_os_speed_pro_biker_b001_debrecen_2379850025.html
Sziasztok! Keresek hasznalt olcso motoros csizmat es kabatot nem tud valaki valamit? Elore is koszi!
Szia! Ne tőlem kérdezd, hanem tőle !
Szia! Foglalkozik gyújtással (álló rész) a mester? Akkor mentem a számát! Melegen nem akar indulni a kicsikém.
SHOX utalvány eladó!

55eFt értékben, 40eFt-ért
Bármire levásárolható (ruházat vagy alkatrész).
Köszönöm!
Szia! Bartha Laci (Tűzmanó) nagyon jó szaki! A száma: harmincas ötszázöt ötvenkilenc nullanégy. Debreceni.