Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van neki plexije a legujjabik gpr-hez
jó állapotú
Akit érdekel egy kis hang :)
GPR plexi nincs ismerősödnek. De csak jó állapotban levő érdekel. Repedezett nekem is van.
Küldtem.
hali!
ide irj idom ügyben: resone-@freemail.hu
hali.van minden.
resone-@freemail.hu
Szia!

maradt hozzá szimeringem. El is tudom mondani hogyan kel szétszedni.

zsotty@freemail.hu

ide írj és beszélünk.
Sziasztok!
Kellene egy kis segítség.Motorhispania Furiámba kellenne első teleszkóp szimering,a régebbi senda első villa van benne (1998 körüli).
Milyen méret?
A másik pedig hogy nem sikerül szétszednem a teleszkópszárat.
Valami trükkje?:D
Előre is köszi :)
Szia!

A képen látható két alkatrészt keresek. A váltótengelyt és azt a kis csavart ami szabályozza a kuplung résznél menyit mozoghat. A csapágy a végből nem kel. Ezeket mennyiért adnád? És persze jó állapotú kel ami nem lóg.
hali 2003 körüli Sendahoz érdekel bármilyen idom (fejidom is) 1 kikötésem van, törött ne legyen:)
Valakinek nem kell?
Gyertyamenetet kell újravágni az első felén, ha kell lefestem hőálló ezüsttel, motorprofi kft.-nél van fúráson, zsír új dugóval lesz d=50-es átmérővel.
vanvan
vekonydani@hotmail.com
msn-ed van? ott egyszerűbb lenen megebszélni. Ha megtalálom telefonon akkor küldöm is :D
Értem!Érdekelne,képeket küldenél ide?És ez hány le kb?Mekkor dugó van benne?
tuner55@freemail.hu
elvileg ma elviszik a GPR-em, de ha mégse, akkor a komplett blokk szerintem érdekelne, lehet még az idomok is(körlámpa rész, és a 2oldalidom)
gyertyamenetet azért kell újat vágni mert egy kicsivel nagyobbat tettek bele és elnyomta de az alján még az eredeti gyertyamenet van felül kell vágni csak, a hosszúszárú kell bele.
van, éppen fúratni van. Gyertyamenetet újra kell vágni, vezetőszoknyából 1 kis darab hiányzik, új dugó lesz benne fúrást közvetően, TOP vörös újonnan 75 én így 25ért adom.
Valakinek 70es hengerszettje ?
idomom nincs semmi csak egy ktm első sárvédö ami a sendámon volt
látom van gpr-ed, ha érdekel van hozzá pár idom ismerösömnél
a senda dolgokról valamelyik nap képet küldök
ha érdekel tudok komplett blokkot, nem tudom mennyibe, havernál van aki svájcból hozta be
az e-mailemre tudnál küldeni képeket a dolgokról? és ha valami olyan van akkor lehet érdekelne utánvétellel előre is köszönöm idomjaid nincsenek senda r-hez?
hello

karbi nincs
vannak blokkalaktrészek,váltó,blokkfelek,kuplung,apróságok...
ha egyben érdekel olcson odadom
nekem már nem kellenek
Először én is jártam, de csak utána kellet volna húzni a négy tőcsavart.
hali! sendára milyen alkatrészeid vannak? 17,5es karbid van?
hali tudok róla már összeraktam először kinyomta a vizet mikor feltöltöttem de tömítőpasztával már nem, jó lesz azt hiszem.