Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amire gondolsz ( furatok ) azt hívják segédkipufogó nyílásnak.
mennyi $?
nekem is van és kb fele az ára
van még eladó motorgumi is ha valakit érdekel sendába tökéletes előre:
http://www.kepesmotor.hu/utcai...
a power 80cm3 motoroktól felfelé megtalálható pl Yamaha YZ80asban is van POWER szelep, nem a semmiér van 20Le fölött
Szia, nem bántottál meg! És egyetértek veled, 50-esekben nincs power, de nem is azt mondtam, hanem szó szerint ezt:

"olyan, mint a nagyobb 2T gépeknél a power szelep hatása"

Pont azért amit írtál.

Egyébként a Derbi motorok különlegesek abból a szempontból, hogy van valami segédfurat vagy mi a kipuf.-nál, ami segít előidézni ezt a hatást. Ezt többek közt szerelőtől hallottam, meg a motor előző tulajától, meg olvastam máshol is, szóval csak lehet ott valami... De a részletes működésének nem jártam utána, szóval ha tévednék, javítsatok ki. Illetve aki tudja, hogy működik ez pontosan, az leírhatja, mert érdekel, csak mostanában nincs időm utánaolvasni a neten. De az biztos, hogy nem olyan a motor viselkedése, mint mondjuk egy (gyári) Simsoné, pedig az is 2T 50-es.
power jellegű dologt tud előidézni a nagy főfúvóka a karbiban azt én is tapasztaltam.. bizonyos fordulaton megtorpan a motor mert annyi kaját kap hogy megful szegény majd aztán magasabban már elbirja égetni és megy mint az állat... na ennek menet közben kicsit poweres hatása van de azért közel sincs hiozzá és igen 50-es motorokban nincs power!még 80-asokban se
bocs, nem akarlak megbántani, de a 2T 50-es Derbikban (és az 50-es motorok 99,999%-ban) NINCS power szelep!
A power szelep az főként a nagyköbcentis (pl.125ccm) 2T kell, hogy a motor alacsony fordulaton is tudjon menni, ne kelljen pörgetni ezért kell bele a power-szelep ami egy mozgó fojtás a kipufogó nyílásánál.
Ha tévednék nyugodtan javítsatok ki ;-)
keresek senda-hoz 2 oldalidomot ami a tanknál van reális áron
érdekel olyan is ami sérült vagy kicsit hibás
kb 97-es évjárat
akkor mindegy azért köszi
bocsi a csalóka képért de azt direk nem fényképeztem közelről azt elvitték a motorral!
*ért
Hello
A lánckerék mennyit kérsz?
Ügy néz ki lesz egy alig használt tengely. De köszi szépen. ha nem jönne össze akkor kel. De majd írok.
van neki egy kis lötyögése, van 2 tengely de mindkettőbe van egy kicsi
szerintem annak nem kell teljesen szorosnak lenni
eladó derbi senda 6 sebességes vizes, motorja nem inditható, karbi hiányzik, szikra van,hátsó kerék nem eredeti, 2 tankoldalidom nincs, ezen kivül még van pár kisseb hiányossága, alkatrésznek vagy felujitásra eladó 45e ftért
akkor az szerintem nem jó hozzá
ez a legujabbikhoz való amiben már szögletes lámpa van
A lenti forgó része nem lötyög nagyon? Nincs kikopva? Az enyém azért váltja már csak nehezen.
Igen. De egymás melett van nem egymás felett.
van pár eladó cuccom eldtam a sendámat és ez visszamaradt. szóval mindne mehet..akinke szüksége van valamire irjon megegyezünk !
hali

megnéztem az alkatrészeket, képet küldöm
2000ft a kettő
körlámpás?
Szia!

Nekem 1997-2000-es GPR-hez kellene.
tegnap elcseréltem az üzemképtelen GPR-em egy KATANA LC-re nagyon fajin a kicsike csak az önindítóhoz kellene egy kapcsolót szerelnem, mert az nincs rajta.

valakinek esetleg nincs egy eladó 17,5 Dellorto PHVA karbija? meg venném, vagy cserébe adnék egy 14est 68as fúvókával+valamennyi kpt