Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Van egy Senda SM 2002-es gépem, és nem jó a fordulatszám mérője. Bemértük műszerrel,és elvileg az óra annak jónak kell lennie. Mivel elektromos,ezért azt szeretném megkérdezni,hogy a blokkban hol van az a kis jeladó,vagy valamilyen mérőműszer,ami nézi nekem a fordulatszámot?
Illetve,még mindig keresek HŐGOMBÁT,ha van eladó,írjatok!
Szeva fesz szabályzót mennyiért adnád el?és fotót tudnál róla csinálni?kösz
ja meg csinálj róla képet légyszi!
mennyi a hűtőventilátor?
Elnézést,a tükör jobb oldali,elírtam.
Sziasztok!

Van egy pár kimaradt Derbi alkatrészem,nagyon olcsón megválnék tőlük,mert csak a helyet foglalják.
1996-os vizes Sendában voltak:
-légszűrőház
-hátsókerék lánckerékkel(még használható) nagyon jó állapotban.
-olajtartály
-fesz.szabályzó
-támasztó
-balos tükör
-3db irányjelző
-hűtőventillátor(ez lehet,hogy 2004-esén volt,lemérek mindent,nem tudom,hogy működik-e)
Van még egy vadonat új első JT lánckerekem,elvileg Minarellire,de lehet,hogy újabb derbire is jó,13 fogas.
Képek mindenről vannak,érdeklődjetek e-mailben,azt nézem mindig:
marcodecheglie@gmail.com
Lehet 40-től indúl az órája. vagy visszafelé pörög?
Vagy csak nem ismeri a számokat
hello! az én régebbi sendámat beszámolnád? galériámban vannak képek, meg van egy csomó minden hozzá..pl kipufofó, krossz szett amit csak be kell dobni, első teló párban villa összekötővel, 53as lánckerék, meg indexek is vannak, meg még ki tudjacmi van itthon.
mi ez a 130/h ? szakadékról lefele esetleg

az ilyenek komolyan hülyének nézik a vevőt?
www.kepesmotor.hu/derbi-enduro...
Sziaztok
98-as Derbi Sendámhoz keresek gyujtáskapcsolót
ha van valakinek az kérem irjon mert érdekelne :D
Sziasztok!
Derbi Sendához keresnék Hőgombát!
Ha lenne valakinek eladó,akkor árral írjon légyszi,mebvenném!
Fontos lenne!
H.E.L.P

Üdv Mindenkinek.
2006-os derbi senda x-tremehez keresek hengert hibátlant nem kopottat.
Előre is köszönöm.
Köszönöm :)
Király vagy!
Sziasztok!
Ha valaki Derbikre keres alkatrészeket itt mindent megtalál:http://www.derbiscooterspares....
KB. 2 ropi a kiszállítás.
Az árak Fontba vannak szóval váltsd át.Remélem segítettem.
Az hőgomba. :)
Sziasztok
Ha valaki tud egy gyári folytatlan henger egy 2001-es derbi senda motorra akkor írjon + egy árat is (asszem EBS vagy EBE blokkos )
Sziasztok!
Keresnék Derbi Sendához egy alkatrészt, ami a hengeren van ilyen visszajelző, talán vízvisszajelző lehet az. Ha lenne valakinek eladó,az szóljon légyszives.Köszi
SÜRGŐSEN! keresek még mindig 2006 utáni Derbi Sendára, GPR -re, vagy az újabb Aprilia RS -re vízpumpameghajtó fogaskereket! Nem lapátot, hanem ami a tengely másik végén van, fogaskereket! SÜRGŐS! Akinek van, adatlapomon talál emailt, többször is megnézem egy nap!
Bontott CPI alkatrészek:
http://www.sportmotor.hu/motor...

Kistrojak
Még blokk alkatrészek és hátsókerék illetve a hátsó himbarendszer vázzal van még meg. Lassan minden elkel. Ha valami ezek közül kell még szolhattok.
Sziasztok! Elcserélnék egy 2006 utáni derbi hengert, gyári alapméretes és nikasilos. Kellene nekem egy 2007-es derbi x-race kilóméteróra(a nem fordulatszámmérős). Aki tudna segíteni vagy érdekelné a dolog az írjon. Jó ez a henger tartaléknak ha valaki megcsináltatja.
Jelenleg így néz ki a delikvens. Ha esetleg valaki érdeklődne, nyugodtan szóljon !
Szerintetek mennyiért lehetne eladni egy teljesen felújított 2005-ös Derbit Senda X-Racet ? Vadonatúj hengerszett, teljesen felújított teleszkóp, új válóolaj stb. ? 3500 km-t mutat az óra.
Nem lehet, hogy össze vannak ragadva a lamellák? Nekem akkor baszakodott csak.