Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Valakinek van hátsó lámpa vagy bura csak eladó olcsón?
Fúvóka,gyújtás,kipufogó lehet. Mivel neked szinte új a motorod ezért én a fúvókára, vagy a karbi beállításra gondolnék. Bár a kipufogód nem tudom milyen állapotban van..
Sziasztok

Mitől lehet hogy kicsit rángat a motor és nem pörgi ki magát rendesen?
nagyobb fúvóka kellene?
Szia!

Ezt nem értem, hogy neked miért fehér és D8-as furatú. Az én 98-as Sendámba és a mostani 97-es GPR-be ez a fekete fogaskerék van. Mikori a blokkod? nem hiszem, hogy két félét csináltak volna.

Ma voltam a motorral Pesten. Elég szépen vette az akadájokat. Jó volt motorozgatni ma. 60km egyhuzamba és ennyi vissza is.
Köszi szépen!
Ez nem jó sajnos
Hali
Jöhet nekem is: kaposi.b@citromail.hu
Helló!
Kérnék én is, ha megoldható tibor.bihari@t-online.hu
Köszi előre is.
A furat belső átmérője D10
Megnéztem a fogaskereket és csináltam róla pár képet.
Szerintem valami nem stimmel a fogaskerekek között.
Megkaptam!
aki kért service manual-t annak küldtem remélem mindent megtaláltok benne amit kerestek :D
Küldtem e-mailt!
szia

Mitől félnék?
Elvileg megvannak a német eredeti papírok, az alapján forgalomba tudom helyezni.
Koszi nem,de mindenkepp vinnem a dolgot. Este irok e-mailt a postazasi adatokkal es akkor add fel ahogy tudod es adj majd egy bankszamlaszamot ahova utalom a postakoltseget es az 500 ft.-t! :)
Üdv kérhetnék én is egy manuált ? david.farkas16@gmail.com elöre is kössz :D
Tegnap előtt raktam fel a TOP 70 Hengerszettem és valami brutális már így is hogy csak járatva van mindenkinek csak ajánlom!
Még be van kötve a fék. Nem is néztem a gumitömítést benne van e a kupak alatt. Ha benne van akkor persze az is hozzá jár. Még valamiben tudok segíteni?
Ahha,akkor azt mondod korrekt? Mert mindenkepp kene. A gumitomites is benne van az arban vagy csak maga a tartaly kupakkal?
oké!köszi..holnap majd értekezünk!
Köszi gergő megkaptam!
El vagy mentve.
Meg jött és küldtem a telszámot is. De ott ven az eladó termékeknél is.
innen kimásoltam ott meg beillesztettem el se tudtam téveszteni :)
küldtem még egyet.ha az se menne át irj a Krixx@tvn.hu emailra egy teloszámot