Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kishapsi sincs meg...valakinek megvan ? ha nem publikus akkor msn-en kűggyétek mán át lécci
enyém [email protected] ha vki még netudná
ad meg zoozi majd én felveszlek mert nem találak sehol
oké köszi
ja de még mindig nem megy az msn
bocsi csanaki nemolvastam hogy már megadtad
no problemo!! akkor ... nekem 1 kabcsim van meg a farmer allatt még 1 gatyó + csizma+kesztyű+bukó
akad
van esőcuccod???
meg mindenképp haza kell mennem vhogy tehát mindneképp motorra kell ülnöm
leszarom.. suliból megyek
esik az eső bazeee
májerek reggel óta nem írnak húzzunk bele
titkos a msn-je csanakinak
10 perce
mármint a címe nincs meg
ja csanaki nekem sincs fenn
okés.. qvaddal???
szolgáltatás átmenetileg nem érhető el
csanakit nem tudom felvenni mert nem adja oda a címét