Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Nemrég felötlött bennem a gondolat, hogy el kéne mennem egy-két enduro versenyre amatőrként, csak az a probléma, hogy nem tudom, mi ennek a módja. Hallottam sok félét, ezért most gondoltam megkérdezem itt a fórumban, hogy mi merre hány méter. Hátha van itt egy szaki...
Na szóval. Én amatőrként szeretnék elindulni egy-két versenyen. Olvastam, hogy mondjuk például egy Sóskúti versenyen van első-, másod-, és harmadosztály. A kérdésem az lenne, hogy a harmadosztály jelenti az amatőr kategóriát? Ebben a kategóriával, napi licenszel indulhatok?
Még egy. Valakitől hallottam, hogy az ilyen versenyekre kell jogosítvány is. Ez igaz? Mert végül is a verseny egy kijelölt nyomvonalon van, és nem éppen utcai gépekkel mennek rajta, hanem crossokkal meg endurókkal. Lehet, leírtam egy-két hülyeséget is, nézzétek el, legyetek szívesek.

Hát ezek lennének a kérdéseim. Remélem tudtok segíteni. Nem nagyon idevágó kérdéseket írtam le, ahogy olvasgatod a fórumot, de mind1. Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yz_250-5667197
Engem érdekelne gumi adj egy telószámot erre az emailcímre felhívlak és megbeszéljük mx11@citromail.hu
Vedd meg az enyémet! Ezzel végigmész a szezonon úgy, h nem kell a blokkhoz nyúlnod!

Eladó KTM EXC
Szevasztok!

Van pár eladó használt, jó állapotú motorgumim olcsón, itt van a lista.
ÁR: 2000FT/darab
(kérésre képet tudok küldeni)

Pirelli Scorpion MX 110/90-19
Michelin Starcross 70/100-19
Bridgestone Motocross-M59 80/100-21
Metzeler X-treme 6days 90/90-21
Metzeler X-treme 6days 140/80-18 (2db)
CSátok Nem tudja valaki tán hogy a fotofoto.hu-n lévő képek készítője elvileg a 2011-es varsányi EC-n csinált képeket azok hova lehetnek feltéve mert oda nem kerültek fel és ha jól láttam a fotósunk kint volt.
Thanks a lot
ÚJ MOTOROS FELSZERELÉSEK, ALKATRÉSZEK, KIEGÉSZÍTŐK KEDVEZŐ ÁRON!

- Kulcscsontvédős protektoringek 16.990 ft.
- UFO alubetétes kézvédők 10.990 ft.
- M-Cax és Pazzaz kormányok, befogók, átalakítók 3.990 ft-tól.
- Cross, Enduro és Supermoto emelő bakok 8.500 ft.
- M-Cax, UFO, Smith cross szemüvegek 5.500 ft-tól.
- Deestone utcai, robogó és cross gumik.
- GOLD FREN minőségi féktárcsák, fékbetétek.
- UFO műanyag elemek, idomok.
- Fék, váltó és kuplungkarok, egyéb kiegészítők!

Postai úton is!

Info: endurobolt@gmail.com
üdv mindenkinek ..
pár megmaradt gyári alkatrészem (csapágyak és 1 db fogaskerék)eladó ha esetleg valakinek kellene..
RMZ-KXF 250 06 évj de 450 hez is jók és valószinü h a 04-05ös évj is de ezt nem tudom pontosan..
MOTORMANN -nál lekérdeztettem cikkszám alapján az árakot és ez lett a vége... TERMÉSZETESEN NEM ENNYIÉRT ADOM JOVAL-JÓVAL OLCSOBBAN.. bontatlan gyári csomagolás.

K9204 50052: 14.780,-
50020: 14.500,-
50051: 8.330,-
51058: 8.900,-
50013: 7.780,-
K1326 20120: 26.220,-
09262 30117: 17.710,-
22034: 11.590,-
25139: 11.910,-
09265 30014: 16.010
Vennék új Fox HC 180 fekete 34-.es nadrágot, 2011-es modell érdekel!
hali túrázgatok jó magam is bár én yami 426 efel teszem nagyon meg vagyok vele elégedve ,bár a 4t fenntartása azt mondják drágább hát nem tudom mert én nem úgy endurózom mint a nagyok azért vigyázok a mocira, de ha kel a sáron átmegyek/ de nem turom /amit birok megmászok vele meg amíg volt pálya néha lazán végig mentem,sűrűn cserélem az olajat meg a légszűrőt takaritom találkoztam már más endurosokal mind 3nak 500főlőti 4t ktmjűk volt ők már jóval az üzem orák felet voltak és semmi bajuk nem volt az mondták jó olaj es időben lecserélni,ha van pénzed én a 4t mondanám de remélem többen is írnak majd
Eladó a motorom!
Csere érdekel értékegyeztetéssel RM-Z450 v KX450F 2006tól!

ELADÓ KTM EXC 200
Sziasztok! Kérdésem lenne hozzátok! A közel jövőben akarok valami vasat venni és hát el kezdtem nézelődni! van 3db 2T és 2db 4T ami be jön! amire kellene nekem az endurózás és kikapcsolódás a szabadba és hát csillapítani a szomjat :P :D na szóval GasGas EC250, Kawa KDX250, Honda CRM250, vagy a 4T ből a Yamaha TT350, vagy pedig a Husqvarna 610TE ! a 610es hez volt szerencsém és hát azt kell mondjam hogy hirtelen egy etalon lett de sajnos nem tudok róla többet mert nem a sajátom volt! na szóval ezek itt a jelöltek és a kérdés hogy ti melyiket tartjátok előnyben és miért!

Előre is köszönöm a válaszokat! Üdv.
Eladó a motorom Gas Gas Ec250 2005ös rendszámos újszerű, keveset futott állapotban!
http://www.kepesmotor.hu/gasga...
Hali.
Inkább új.
Vagy nagyon alighasználtat.
100/90-19
Alkuképes áron eladó a 2003as évjáratú motorom!

ELADÓ KTM EXC 200
Hali!
Újat szeretnél csak, vagy használt is jó?
Mi a méret?
Nekem van pár használt, ha gondolod...
köszönöm dobnék egy emailt..
cross04@freemail.hu
Üdv, én félig az USA-ban lakom, írj egy mailt és megbeszéljük.
Heló Honda cr 96-os 250 vagy 125-ös keresek hátsó oldalsó rajt számtáblát ha valaki tud kérem írjon vagy hívjon segítséget előre is Köszönöm tel 0630 244 2675
ÜDV! ismét. Aprilia rx 50 (1996) Hol tudok rá szerezni első Supermoto sárvédőt? Linket vagy ajánlatokat várom! Köszönöm!
Köszönöm előre is a válaszokat! :)
HELP! Aprilia Rx 50 Kellene pár okosítás! 1996 évj!
6sebességes?
Vízhűtéses?
75kg alatt kb végsebessége?
1996 évj! Gyári 50 esra gondolok ez alatt!
Üdv.Bocs hogy itt "buziskodok" de kezdő vagyok és sok infót akarok gyűjteni mindenről. :D Honnan tudom meg hogy egy motor üzemórás vagy nem az.És az üzemórát hogy számlálja?Annyit tudtam kilogikázni hogy valószínüleg nem mind1 hogy fél gázon végig gurulok 1 órát vagy nyélen amit bír.1-1 óra de mégis sok a különbség.Szóval hogyv an ez?Köszi előre is! :)
üdv tudna nekem valaki segiteni kawa KLR 450 hez kellene 1 alkatrész nem tudom beszerezni ebay.com oldalon lenne de nem postáz..valaki tudna segiteni benne? mellékelem a linket..

http://www.ebay.com/itm/KAWASA...