Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Te kis kocsma bunyós
még rendszám nélkül is lehet menni közúton!
Kx 250-hez ‘93-tól ‘01-ig kiváló állapotu váltó eladó. Léptetővillákkal-programtengellyel együtt! Kérésre képet küldök!
Pető Ádám 2 perc ,de mondom neki,hogy egy százast kérjen érte
youtubeon vannak videok gumiszerelésről..még mousseos is van...pár másodpercesek...meg lehet otthon csinálni,csak kell egy kis rutin hozzá,legalább pár belsős gumiszerelés...
ok
köszi az infót!


akkor először olyant keresünk aki fel tudja tenni
nem...
avval a géppel amivel az autót gumizzák az fel sem tudja tenni?
adnak hozzá 1 tubus specko zsirt azzal kell össze rakni,(átlátszo szilikon zsir is jo de psztt ez titkos:) sőt időnként szét kell szedni elmosni, megint bezsirozni ujbol összerakni...hogy az élettartama jobb legyen.

ha már neten akarjátok szerelni én nem bánom de szoltam ha kicsipkeditek mindenhol az nem lesz tul jo...

röviden.: ugy szerelik hogy bekenve előre bele rakják a gumiba, álltalában nem raknak elfordulás gátlot főleg ha új a holmi, de használtnál már kell az is... és egyszerre rakják fel mechanikus állványon, a tuloldalon benyomva azzal a karos holmival...
ha valahol nem ugrik ki a falc a felnire akkor meg lehet 7-8 bárral nyomatni a szelep helyén keresztül...
sokat mondok ha egy profi feldobja 2-3 perc alatt, mig egy kezdő eljátszik vele fél orát sok anyázással.... kb cirka.
nincs mit... jo probálkozást..

jahh és még egy dolog... a bib mousse-nak is van méretezése, nem minden gumihoz jo... mielőtt nem jot vesztek, aztán volt már olyan is hogy pl metzeller mouseval nem lehetett összerakni a zsir új michelin s-12-öt,....valahogy ballonosabb volt
nem is mi akartuk avval a 20centis vasakkal feltenni
szóval a sima gumis is elhajtana vele
sajna itt a környéken nincs igazi motoros gumis
de nem kell szigszalagozni meg zsírozni meg mittudoménmi extrákat csinálni?
tényleg joindulatbol mondom, ha már igy futtok neki akkor mindenképpen vigyétek el hozzá értő szerelőhöz... nem sima gumishoz hanem olyan motoroshoz aki ismeri a mousse szerelés csinját -binját... eleve csak mechanikus álványban lehet szerelni, sőt specko vas is jo ha van hozzá 3 db

különben hamar elbaszátok ahoz meg tul drága játék...
van valakinek tapasztalata a bib mousse belsővel? cimbi akarna venni, ac10 gumival használná

van valami trükk, az összerakáshoz?
Szia!

Elkelt már sajnos.

Üdv:Laci
Szia.
Az övtáska iránt érdeklődnék hogy meg van-e még?
Hol van helyileg?
Telefonszám van-e?
Üdv:Laci
DRZ 400-akat nézegetem, azokból is az E jelűt. mire kell figyelni vásárláskor? ezekkel lehet közúton menni ha van rendszám?
Sziasztok!
Következőt szeretném megosztani veletek! Vállaljuk 2 napos, minmum 3 fős ENDURO túrák szervezését, Somogybabod és környékén, ami következőt takarja. Péntek esti érkezés vacsorával, Szombat reggelit követően, egész nap motorozás Babodon és könyékén este vacsora. Vasárnap Reggelit követően, a szállás hely környéki pályán Endurózás, majd egy következő helyszínen szintén. késő v kora délután csomagolás, igény szerint vacsora. Szállás: Andocs külterületén lévő Komó vendégházban történik, ahol lehetőség van még, minigolfra, focizására, lengőteke, gyerekeknek kötél csúzsda és egyéb játszótéri elfogllatság, füves tenispálya, szauna,parkoló. Túra összköltsége 15.000Ft/ fő ebben benne van a szállás+felsorolt étkezés+ túravezetés. érd.: 30/340-90-41 e-mail: tikass@citromail.hu Köszönöm hogy elolvastad!
Ja ja természetvédelmi területre ne menj be ,
És senkinek ne állj meg az a biztos ,
Van egy pár bejáratot ösvény , Gödöllőn is
sisak a fejre motor berúg tájvédelmit el lehet ( kell) kerülni nem kell megálni senkinek és ennyi.... valószínűleg örök érvényű dolog ha te nem szívózol valahol veled sem, fognak.. nagyon sok jó hely van Budapest körül ahol érdemes motorozni terepen...
Sziasztok!

több motorkategóriát próbáltam már és régóta mozgatja a fantáziámat az enudrózás. a motorozást nagyon szeretem és a természet is vonz. jó lenne lemenni a műútról... sajnos azonban sok információm nincs erről az egészről. olvasgattam ezt-azt kifeszített szögesdrótról, rendőrökről és hasonlókról. kérdésem az lenne, hogy kb. milyen szabályozás vonatkozik a terepen történő motorozásra? Hatvan-Gödöllő környékén mennyire sűrűek a természetvédelmi helyek? milyen alapkövetelmények vannak műszakilag, hogy ne büntessen a yard? gondolok itt a lámpa, index, tükör, km óra, stb-re. no, meg van egy kis gerincsérv is, mennyire gáz az endurózás így?

előre is köszönöm ha válaszoltok!
Heló!
A véleményeteket szeretném kérni!
Hamarosan venni szeretnék egy Kawasaki KLX 250 4T endurót és kérdezném hogy szerintetek ez milyen motor, esetleg valakinek valami tapasztalata?
500 környéke, vagy alatta.... Nincs pénzük az embereknek manapság...
Sziasztok!
Manapság mennyiért lehet eladni egy profin leszervízelt és felújított 2005 ös Honda crf 250 es motornak? A felújítás kb 45 üzemórával ezelőtt történt. Extra még egy Magic futómű kb 70e. ft + az egész motor szép karbantartott állapotban van.
Igazából a gépátvétel röhej...megnézik a lábtartót, a karokat, hogy mozognak-e. A sisakodat meg összeakarja nyomni kézzel, mint egy dinnyét. Az E jelet meg sem nézik. Kérdeztem, hogy egy új karbon-kevlár sisakon mit szeretne összenyomni?
Hali!

Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de még nem voltam versenyen és nem tudom, hogy mi a menete. :D

Egy endurocross versenyen mit néznek meg a gépátvételkor? Azegész motort tüzetesen átnézik, vagy csak a fékeket azt csá? Mire kell nagyon oda figyelnem, amikor felkészítem a motort?