Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

brugyiban
elkelt
helló protektor ing mien méret?
Igy kell menni a 2Tvel.:))
http://youtu.be/w2lpPEEcuAA
helló! a protektor ing mien méret? én 185 magas vagyok és 95 kiló!
Eladó cumók! Csizma újszerű 20e, Protektoring hibátlan 8e, Van mezem, enduros kabátom enduros gatyám sisak, progrip szemüveg 2 lencsével is! bikerfranky@freemail.hu ÜDV!
milyen motor?
ha jár, akkor már megy sztem.
de egy rendes motoron mechanikus
biztos hogy nem. Egész más
Keresek! Ha valaki akár használtan is tud Bridgestone M25 80/100-21
Hali.

Nem-e tudnál képet küldeni róla, mert nem tudom mit hova kell kötni
meg egyáltalán hogy is néz ki az egész !
Sajna az enyémen nem volt ,most vettem , és csak a kábeleg lógnak mindenhol. Nagyon sokat segítenél vele.
hali nekem volt és van rajta gyújtáskapcsoló
Sziasztok!
Július végére enduro túrát szervezünk az Erdélyi szigethegységben! Túra ajánlatunk :3 nap, egyéb igény esetén alkalmazkodunk az igényekhez
Enduro túra: legalább 10 motoros jelentkezése esetén.
részvételi díj : 10 motorig 30000 ft/motor, 15 motor esetén: 20000 ft/motor
jelentkezési díj tartalmazza a szállás és túravezetést!
Egész évben lehet csatlakozni quad túráinkhoz is!
Valódi terepen az Erdélyi-szigethegységben, hegyi terepen 1100-1800 m-es magasságban a quadkaland.hu szervezésében, tapasztalt túravezetővel.

Azok jelentkezését várjuk az év minden napján akik saját quadal & terep motorral és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek.
www.quadkaland.hu , tel.: 06-20/318-34-53
Sziasztok

Ha valaki tudna segíteni Yamaha XT 600(berúgós). Vettem egy roncsot
kicsit rendbe akarnám hozni. Van-e gyárilag rajta gyújtáskapcsoló, mert itt van annyi szabad vezeték ,csak abból gondolom hogy volt rajta.
Hello! Lenne egy fontos kérdésem. A kawasaki kmx 125-be való power rendszer jó e a kawasaki kdx 125-be? Előre is köszönöm a válaszokat!
hajrá..
ha ápriliás vagy...majd leszoksz róla, az rxv leszoktat..ez egy élettelen halott mióta kijöt.de ha tetszik ne halgass ronisra sem.. vedd meg ..sok sikert hozzá..
Helló! Aki tudja az írja már meg hogy a 650-es dominatornak hol kell olajat cserélni a blokkban és mennyi kell bele. Köszönöm
Üdv. Mindenkinek

Ha valakit érdekel van egy eladó Yamaha XT 600-as hengerem olcsón.
Képet tudok küldeni esetleg, hogy milyen állapotban van.
Fúrni kell !
milyen melyik a jobb meg bízhatóbb motort és csak endurot szeretnél ezek közül vélemény milyet vegyek NEM érdekel hogy nehéz engem az érdekel a megbízhatósága és az hogy jól bírja :
SUZUKI DR 750
SUZUKI DR 650
SUZUKI DR 600
Honda XL 600
KAWASAKI KLR 650
KAWASAKI KLR 600
YAMAHA XT 600
APRILIA TUAREG 600

ezek körül én a dr 750 es meg a 600 ast szemeltem ki legelőször de utána jőt a kawasaki klr 600 és most nem tudok dönteni melyik legyen?
Próbáld másik gyertyával. Lehet a hengerben nyomás alatt már nem adja a szikrát. Jártam már igy én is! Van még egy dolog a lendkerék alatti éket nézd meg nincs e elnyalva, mert az is összekuszálhatja a dolgokat! Ilyet is láttam már! Ideiglenesen bármilyen hosszúmenetes gyergyával próbálkozhatsz.
értem az a "gond" hogy a blokkja rendben van, karbi is meg a membrán is... :D már föladom:D
Karbi-membrán-főtengelyszimering. Ezeket nézd át pucold a szimeringeket cseréld. Kompresszió mennyi van benne! 8bar alatt nem sok esély van az inditásra!
A power szelephez kell akksi vagy anélkül is kap áramot?
Sziasztok!

Teleszkóp lemezekre lenne szükségem. Ha valaki esetleg tudná, hogy itthon hol lehet beszerezni...
ELADÓ!
szerintem verd ki a fejedböl ezt a kosza gondolatot

sok bajuk van, nem véletlenül árulják 5 forintért őket használtan... igaz ha terepre nem mész vele csak a fagyizo elött áll sztenderen akár még jo motor is lehet , neked ...
terepre főleg keményebbre majdnem alkalmatlan...