Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha tőlem veszed 105.
Mindenki jól jár. Te is, Zseby is.
Köszi szépen! Osztok-szorzok, aztán döntök...
110e Ft
Szia Zseby!
A 70-300-astól mennyiért válnál meg?
ELADÓ család:
Nikon D3000 - 2013/09-ig érvényes extra garanciával (biztosítással)
Nikon AF-S 18-55mm f/3.5-5.6G DX VR
Nikon ML-L3 infrás távkioldó
Nikon Golla táska
4GB SD memóriakártya

ELADÓ szingli:
Nikon AF-S 70-300mm f/4.5-5.6G IF ED VR
Mi meg(g)y itt már megint? A nagyképűsködés, csúfolódás, a másik lenézése. Elegem van, nem jövök ide többet!
egyik legjobb a tökéletes portrékép
itt is lehet mit tanulni!
jó értem, meg igazad is van! engem is zavarna, ha valaki szemétkedésből mondaná hogy nem jó egy képem és nics rá magyarázata. Pláne ha fényképez is...
Az számomra NEM trollkodás, hogy ha valaki azt írja ez szar, ezért meg ezért. De az, hogy ez szar, mert én nem látom miért lenne jó, az nem működik.

Egy nem kimaradt.
Hohóó!
Nem azért lett letrollozva, mert beugatott, hanem mert előtte elkezdett trollkodni, hogy hány 10 objektívet vegyen, mikor az a téma már kifújt. És azért nem összekeverendő az sem, hogy lehet beugatni, csakhogy LX-szel ismerjük egymást, ahogy BGabor-ral is, Zseby-vel is, nylontacskóvalv is, badzolival is. Az számomra trollkodás, hogy ha valaki azt írja ez szar, ezért meg ezért. De az, hogy ez szar, mert én nem látom miért lenne jó, az nem működik.
pl it van "egy-két" jó kép:
itt
fingfűrészelés: amikor 5 oldalon keresztül az megy hogy ezt a képet biztos linuxos nokia telefonnal csináltam az űrből halszem objektívvel és a paintben gradációs görbéket raktam a layerekre hogy kiexportáljam rawba. meg amikor a ferde varrógépes képedre beugatott valaki, hogy neki nem tetszik, és szét lett szedve, hogy troll, stb.
néha kell fikázni, csak ne essünk túlzásba, még ha nem is fotótanszéken vagyunk.
Bár nem tudom mit takar a fingfűrészelés, de azért azt gondolom, h megfelelő önirónia van itt, és marjuk egymást is rendesen. Nem biztos, hogy véresen komolyan kell venni mindent, és hát gyarló az ember, szórakoztató nevetni béna dolgokon, ne legyünk álszentek. Meg hát ez egy fórum, nem egy fotószemeszter a yale-en...
mindegyőnk= TE IS és MINDENKI aki ezt a fórumot olvasgatja és képeket csinál.
Amúgy rendesen olvasom a fórumot és akkora fingfűrészelések mennek, hogy nincs kedvem hozzászólni. Pontosan tudom, hogy Zema miket linkel be. Azt is kell látni, miket ne csinálj, ez oké. De ha csak azokon csámcsogtok, okkor azok is elhúznak mellettetek akinek a képein korábban csámcsogtatok. Nem ez visz előre.
mi az a "mindegyőnk"? ..de most komolyan...
Amúgy ha rendszeresen beolvasol ide, akkor tudhatnád, hogy Zema az egyetlen, aki mindig részletesen elemez képeket, belinkel új és érdekes dolgokat. ...és bizony a szart is meg kell mutatni, jobb esetben az is inspirál arra, hogyan ne csinálj valamit..
Azokkal a képekkel kár foglalkozni amilyen szintet már elhagytál. Max arra jó, oké, én ennél jobb képeket tudok. Azzal szabad csak foglalkozni ami nálunk jobbb, amilyen szintre szeretnénk eljutni, iránymutató és tanulni lehet belőle. Ha valaki feltesz ide egy képet és azt kérdi, "srácok, ez milyen?" akkor azt akarja hogy küdd az igét. Egyébként meg a nyavaja sem kíváncsi a tucatszarokra.
Most nem kell.
De elmentem az oldalt.
Azért itt lehetne elemzést tartani...
Ha fényképész kell, akkor LX most linkelt egy jót!
Má megint egy szavadat nem érteni
Nem is jövök be ebbe a topicba többet
Max ha vmi jó képeket akarok csináltatni vagy kell egy fényképész bármihez....
De igazad van, kérlek ne haragudj!
A képhez is írtam!
Nem szép dolog más képeinek kimazsolázása, burkolt fikázása, kinevetése! Főleg hogy nem a képéhez írogatod, hanem egy fotós forumba linkelgeted. Persze, ha kitette a netre, akkor vállaja hogy kritikát is kap, de nem ez a módja. Mindegyőnk hasznára vállna ha inkább jó képeket linkelgetnél, és azokat boncolgatnánk, hogy defasza, és ötletet adna, tanulnánk belőle.