Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Duffs...De van HUF is.
D800-ra érdekli a csere! Vagy készpénzre.
Szia! Érdeklődnék, megvan még a nikon s3300 fényképező, illetve csere érdekel-e?
Az sör. Homer kedvence.

http://londontheinsidesocial.b...
az a Duff nem?
A Huf nem egy cipő márka?
kizárt... ott még nem tartok..

LX
most hogy így megbátorodtál, és mégis feltetted a kérdést... elmondom, hogy a "pro" flickr account esetében annyit jelent, hogy több képet tudsz feltölteni, több jogod van stb... és kb 5000 Huf az éves díja..

LX
igen.. vállalom mindet.. még a villamososat is..

LX
Megírtam neked, válaszul a leveledre.

De tudod mit? Ha kideríted Zema postacímét és elküldöd neki csomagban (persze bizonyítékként kell egy fotó Zemáról, kezében az optika), esküszöm, kifizetem az 5ezres árát!
Lényegében rájuk gondoltál?
Eddig nem mertem feltenni ezt a kérdést, de a pro, a protézis használókat foglalja magában? Csak mert ha igen, akkor én kiestem ebből a csoportból.
NE is mondd, ismerős reakció. Mi is azt hittük először, hogy egy kisgyerek, vagy egy betanítás alatt álló csimpánz játszott a géppel.
Amik flikkeren vannak fent? Vagy amelyek bizonyos magazinokban jelentek meg?
komolyan az összeset Te csináltad?(biztos hülye kérdés...)
Ne foglalkozz vele, Badzoli már sokkal régebb óta pro, mint LX, vagy Clam, azért ilyen (ijen-ojan)! De igazából akarja, akarná a Komurát.
Bármit.
Csak nézd meg LX képeit!
Bármit?
Na ez azért így messze van a valóságtól... Mellesleg sokkal inkább azt figyelem ki az aki kommenteli a képemet.. (villamos ide vagy oda...)

LX
villamosos képtől függetlenül, szerintem a flickr-re nem tudsz olyan gagyi képet feltölteni, amit ne "lájkolna" valaki..

az viszont biztos, hogy Clam úgy értette, hogy maga a villamos a tiéd, erre bármit feltennék..

Bár a vicc az benne, hogy a flickr-en elég sokan szerették..

Clam viszont lehet úgy értette, hogy a villamos maga az enyém?
Me' akkor gyorsan vennem kell egyet...

LX
..arra mindenki emlékszik
Az enyém biza.. :) szerintem Zema még élénken emlékszik rá...

LX