Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



BGabor800 hát én nem rég vettem,és mivel tél van ezért áll a "szobában" én is szívesen motorozgatnék,hát relatíve mi a sok a fogyasztásban,nekem egy tank benzinnel el ment 238km et de abban volt jó pár kilóméter város is,de gondolom ha csak kint használod akkor a fogyasztás is kevesebb,na pályán meg eszik mint a többi,bár szerinte az összes hatszázasnak hasonló a fogyasztása +- egy két deci,állítólag egy ilyen cbr 5,5 literből kijön,de úgy emlékszem a kawa is hasonló kép fogyasztott,szóval relatíve nem sok külömbség van a hatszázsa sport gépek fogyasztása között.Igen ezzel is lehetne kerekezni de én nem szoktam,ereje meg van rendesen pont amennyi kell lehet vele lassan menni meg húzhatod is neki,ha viszont az ember a fogyasztást nézi vegyen robogót,minden eszik ami megy.A fotót azt úgy csonáltam hogy volt egy nem olyan jól sikerült fénykép be raktam photoshop ba és átalakítottam HDR nek.
Sajnos már nincs ott.

Mit írtak? Annyi a kérdés bennem.
Már választ is kaptál rá.
Itt picit jobban pörgő, hazsnált cuccos adás-vétel fórumokat találsz, elsőként a 2 legelterjedtebb típus topikja (jah, alcatel sajna még nincs):

Nikon adok-veszek

Canon EOS adok-veszek

Az Index fotós témájú adás-vétel fórumjai
Nővérem most szeretné lecserélni a Canon 350D készülékét egy 550-esre. Valakinek vélemény/tapasztalat, netán egy jóárasított darab?:)
Tényleg dúúrva. Meg is kérdeztem hogy csinálja.
fincsi darabok Ha valakinek van Canon 450-ese eladó jó állapotban, akkor zaklasson bátran mert vennék.
Láttam az indexen is
Sziasztok!
Van aki gyűjti a régi fényképezőket? Van 2 db is nekem, NAGYON OLCSÓn adom, semmi szükségem rájuk.+vakuk, egyikről még ddr-es leírás is van
Hol-hol..? A Duna parton
Szuper ez a biciklis kép, azt hol lőtted?
Eladó ez a fényképezőgépem is.
Nikon s3300, 16Mp, 6x zoom, HD-videó, dobozában, minden tartozékkal, szoftverrel, Li-Ion akku+töltő, 1.5 év garanciával.
Hibátlan, csak nekem 1kezes használatra kéne és nagyon nem esik kézre, kb 100 fotó készült vele.

Ára: 25ezer (+neopren tok+4GB-s SDHC kártya)
kossz, valamiert erre nem gondoltam...

150ert szo nelkul adnam
Is-is. Amúgy érdemes talán ott is meghírdetned, az jobban pörgő dolog és van külön Nikon adok-veszek.
kompletten, vagy csak a váz?
Ahogy néztem, az indexen a D90-ek olyan 110-150között futnak, évjárat/állapot/exposzám függően...
2db 9500ft ebben benne a posta!
80e-t nekem megérne.


egy 2 eves, 6700 expos D90-ert 18-70es kitobival mit erhet?Mert elpasszolnam, ha van realis aron vevo
...és van pofája oda írni.
eszem megáll.
A csillogás elvakított.
Sunáznád, mi?
kis geci kritikus
http://www.sportmotor.hu/motor...

Tibifotó azért odatette az i-re a pontot azzal a szuper effekttel!