Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sony vegas 10-ben csinálom a videókat.
Ott a projekt médiába beimportálod az összes fotót, Utána options--preferences--editing fül
ott találsz egy olyat h "New still image lenght" és annak az értékét módosítod olyan 0,070 körüli értékre kb... Ennek az lesz az eredménye hogy egy kép kb ~4fps értékig lesz látható ami elég jó "mozgást" fog adni. Utána kijelölöd az összes fotót és behúzod a timeline-ba. Innentől már ugy szerkeszted a videósávot ahogy akaod!
Mondom: nevezd át az elsö fotót 0000.jpg-re, a következö legyen 0001 (és igy tovább, egyesével növekedjen) és szekvenciális file-ként importáld be. Ennél egyszerübb nincs.
hali
Igen tudom, h te csináltad meg olvastam a kommenteket is, milyen szerkesztővel, géppel készült a videó. A probléma viszont az h nem tudom, hol kell beállítani a képváltást, azt tudom, h a kép "húzogatásával" lehet állítani de majd 500 kép esetén ez körülményes volna.
Ne haragudj.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Megmondom a frankót, ezt valahol tetszik, sztem az ilyen jellegű képeket, mégha ez véletlen is lett ilyen.
Már most szép vagyok!
Most mé', milyen szép Uruk Hai lesz belőle!
Na de Anyu...
Pszt...
gügyögjön neked ilyen gyerek a bölcsőből, basszus..
Én eddig azt hittem, h Te vagy Zseby gyereke...
Ha úgy alakul, azért majd egy fotót tegyetek fel róla! Mármint a gyerekről...
bár tény, hogy Zema egész élete során azért küzd, hogy a génjeit továbbörökítse, hidd el, nem fogod a fórumról megtudni, hogy én vagyok-e az a nőstény, akiben ő elhullatja a magját..
Igen, mert ez egy fontos dolog az emberiségnek! Ugyanis.....
jesszus, te ezen izgulsz?
Ok! De most akkor igent mondtál?
Na ezt megkaptad hüllegyerök!
te csak ne higgyél helyettem semmit
Persze!