Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké
Picit belekontárkodtam a nyitó képbe a cikkedben! Már nem hiányzik a két széle!
Normális ott mind csak figyelni kell minden pici részretre! De az biztos, hogy attól hülyébb helyet nem találhattak volna! Pont ahol a kövek, ágak meg minden kemény, hegyes szar ütődik, verődik a keréktől oda raknak be egy elég vékonyfalú műanyag tartályt!



Háááááát, nem tom......szerintem necces az ott úgy......
Hát nemtom mi lehet vele.....holnap leengedem a benzint,töltök bele másikat,aztán ha azzalse,akkor új gyertyával,aztán ha azzal se,akkor lövésem sincs
Emlékszel, hogy nekem is behalt a triál Tatabányán! Más bekevert benzinét raktam bele! Elképzelhető, hogy csak a meleget nem bírta a moci de lehet, hogy nem volt megfelelően bekeverve az Én beállításaimhoz a benzin! Most nem az a keverés van benne és semmi baja és még melege sem volt! Előtte volt pécsett versenyem ahol sokkal melegebb volt mint az elmúlt hétvégén és mégis bítrta a kicsike a 4 órás verseny terhelést minden zokszó nélkül! Az biztos, hogy Én ezentúl nem nagyon fogok más benzinére hagyatkozni! Az a jó amit az ember maga kever be!
nemhogy csinálnának egy normális motort!
1:45 ös keveréket használok..... full syntetic!
Vouge-től kértem még tatabányán benzint.... István! biztos hogy jólvolt bekeverve az a benzin?
Milyen keveréket használsz és milyen olajat?
píííííííííííííícsába,elakartam menni most este kicsit gurulni a motorral,erre ugyan az történt mint annó.....!
Beindult,aztán kicsit köhögött,és leállt...... kivettem a gyertyát,tiszta trágya volt,megtisztítottam,visszaragtam utána megint beindult,de 4másodperc és leállt

Mi a f*sz lehet vele? (multkor az volt a gáz hogy nagyobb fúvóka volt benne.....)
Szinte biztos hogy új gyertyával pöccre indulna,csak sztem megint elmennék vele 1 tankot és vége....
jön valaki sóskútra vasárnap?
az nem buli ha utána tudsz vezetni
A kétütemű motoroknál szokott ott lenni olajtartály a különolajzáshoz! A négyütemű motoroknak nem szokott külön olajtartájuk lenni, belerakják a vázba az olajat és ott forgatják meg vagy a tereprally motoroknál helyeznek el külön olajtartájt, de a hűtés végett azt is a blokk elé közvetlen szokták elhelyezni! Lásd: GasGas 515 Desert vagy KTM 990 Adventure......
A Kawánál is a víz van ott!
vagyis víz tágulási tartály
köszi!


az a víztartály?
azt hittem, hogy az olajtartály mint a Kawánál.

Javítom!
Szia Olivér!

Tök jó az új cikk! Ügyes vagy! Egy apró kis javítani való, hogy az olajtartáj ami nem jó helyre került az a víz tágulási tartálya! Már ha a bal hátsó oldal idom alatti tartályra gondolsz!

Amúgy nagyon tuti! Csak így tovább!
hali!
persze

remus0106@hotmail.com a címem

ha az összes kell akkor szerintem jobb lenne dömével cserekereskedelmet folytatnod, hogy ő átírja DVD-re vagy 3CD-re
cikket ír








legalábbis az egyik
Na hol a sok rugókoptató, lábfelpolcolós fotelcrossos?
elvileg 2-3 hét múlva kész lesz
Edzek,mint a hülye....... most hazajöhettem hétvégére,de egész július,meg aug 24ig edzőtábor,meg EB.
De aug utolsó hetébe megyünk az tuti!
Gép készülget?
na megyek bevásárolni....
Szia Levi, mizu?
Készülj, augusztusban csapatunk!
RESPECT...ennyi.
Halíííí!
Hogy van a nép

Azthiszem én megtapasztaltam mi az a fáradtság.......napi 5órányi edzés,ebből 2-őt a napon kb 50fokba ------- de azis biztos,hogy legközelebb már nemfogok 2kör csapatás után kiálni pihenni

Skyro képeket áttudod valahogy küldeni? e-mail,vagy msn,vagy valahogy?