Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a linkeket!
voltunk fecskében csocsózni,aztán riverben...aztán már annyira kivoltunk hogy letettük a verdát csillaghegyen aztán gyalog mentünk tovább...a sarki játszótérre..aztán lepihentünk...
mind1,végül egy belga sörözőben kötöttem ki a batyin
és én se hívtalak vissza este..sorry
rohadtul elfelejtettelek....pörögtek a bagók aztán igy kb mindenről elfelejtkeztem
valaki nemtudja hogy hól lehet kapni fejlámpát? amit a nagyendurosok használnak éjszakára?
Csucsu mijapöcsért nem hív? úgy volt hogy fél11re megy okmányirodába,elkapta ott valami vénbácsi és azóta kúrogatja vagy mi van már?
kívánom hogy ne tudjál motorozni azért fél évig mert nem jön meg valami alkatrész,mocsok
szerintem eladtÁk És szÉtbontottÁk.
mééééérnemhívtok?
Megvan a B forgalomvizsgám, mostantól lehet rettegni
Szerintem már szétbontották és eladták a mocidat
nem hív se a Zozi,se Rolika... mi van mááár?
Ha pénzed van, azt csinálsz amit akarsz. . .
Miért nem kérnek évi 120000 Ft-ot tőlünk és mehetnénk mindenhova. . .
ezdurva
Szerintem vegyünk Land Rovert, lépjünk be a LR klubba és kapunk egy áthajtási engedélyt az ország ÖSSZES természetvédelmi területére. . .
De ha motort veszel, fizess regadót, átírást, teljesítményadót, biztosítást.
Használni viszont TILOS, vagy levernek karóval. . .
Szerintem rosszabb, mint a balkán. . .
Zé! Ha elkészülsz ma,akár este 10ig is képes vagyok elmenni érte
jó mind1,hagyok rajta zenéket,aztán úgyis leformázza neked az itunes
hát elolvastam,,, és szomoru,,, meg az is hogy ezek után pofáznak arrol hogy menjen mindenki zárt pályára, de közben az összes zárt pályát bezárják sorban,vagy ellehetitlenik a működését,,a versenyeket betiltja a natura faszom,,,,,
médin balkán, sok kiskirállyal,,,,,
csucsu nem szereti a zenéidet
mindjárt behugyozok....
belerúgtam a rossz lábammal az ágyszélébe jó nagy lendülettel érintőlegesen ...ez még jó lábbal is szar
majdnem lementek az ujjaim....vagy ez is gyógytorna ?