Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak ezt a számod tudom:


06-90-673-cunus

Ruf An......

De ezen nem hívlak mert emelt díjas!
küld át mail-ban!
tudod a számom?

az legújabbat vagy küldjem E-mailba?
Szia Olivér!

Holnap fogom felhívni a Marozsán Gabit és lebeszélem vele, hogy mikor tudja odaadni nekem a 4 ütemű Beta-t amit tesztelnem kell.

Holnap sikítok majd!
Meló az van! De most pihi van már!
Hali

Mi van azzal a motorteszttel?
majd ha hív Zozi de Csucsuka is nyugodtan hívhatna

Mi a helyzet János?meló?
és miért nem mész?
menni akarok egombaaaa Csucsuka is hívhatna már
na,akkor jó..nincs baj
hát,kinek a pap...
Meló!

Ma szétszedtem a motorkámat és nem volt semmi komoly baja. Még Tisén melegedett túl és elhagyta az ereje, de biztonsági átvizsgálás után kiderült, hogy csak megmelegedett és ennyi! Lehülés után már jó volt! Most, hogy lekaptam a hengert is kiderült, hogy nem történ semmi komoly baj! Ez megnyugtatott!
Most örülök és ismét szerencsésnak mondom magam, hogy a triálsport mellett döntöttem anno! Sokkal többet kibírnak ezek a kis kecskék mint a nagy tesók és olcsóbban is meg lehet úszni mindent!
veled mizu?
nemsok...
szopok...nemtudok menni melózni mert sok eső esett...szóval hétvégén se tudok menni edzeni mert nincs zseton
Mivan veled matrica király?
Halihó
Jó estét az Uraknak!
jaja,ott nem...csak ha fúj a szél akkor szar csavarni....pl tegnap szar volt..meg 2 napja is
ja az a limonádé nem szar...multkor vettünk 3 litert
én elvagyok a limcsijükkel...kurvajó fent hátul a bícsen meg lent nem gáz a zöld,nem?
meg jó puncik is vannak
persze hog jobb...
jobb a hely....egyes részeken nem baj ha zöld a cigid...
jó a csocsó asztal...jó labdák+wd40
ja és kurvajó koktélok vannak
fecske jóóó,jobb mint az a retek glob.
Zozzííí Csucsuuu.mi van már?
van egy 5 centis hebo matricám,ami asszem a mezhez vagy már nemtom mihez volt...felteszem a motorra majd....ha már nincs rendes matrica
ja amúgy jövőhéten verseny....
hali
sikeült lencse téren kideríteni valamit?
Beszéltél Janival?