Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ráfér.... a hülyének mindig ugrálnia kell hogy megtartsa az egyensúlyt.... amatőrök ezek...
Erdélybe végül hányan mentek?
Basszus, ez tényleg Raga képe kinyomtatva egy hatalmas kartonpapír lapra?
Vagy csak Photoshopp-al odaszerkesztetted a képet utólag?
Tanítom Ragát egykerekezni. . .
jáj
a vad motoros
Esetleg összeragasztok szigszalaggal több flakont. . .
Nagyvasnál is van 4l-es twinair.
picit elmozdult a bal vállam,csúszás közben eddig a jobb volt szar..mostmár mind kettő
kössz az infót
de valószinüleg rendelni kell és akkor hozatnak, raktáron nem szokott lenni nekik nagyobb kiszerelés
itt van 5 literes motorex:
link
Parillánál mintha régebben láttam volna...vagy esetleg Auner
most megyek ki yz-t építeni majd jövök és megnézem mit írtatok
csá
tud valaki oylan boltot ahol lehet venni légszűrőolajat 1 liternél nagyobb kiszerelésben?
Másfél órát csúsztunk..kurvajóóó volt
Zoozee itt vagy?
morgen, gázok,
Értem, és köszönöm a segítséget...hát lehet rányomok, hogy elviszem...a képen makulátlan állapotú...meg a leírásban is, szóval ha van valami bibi vele, akkor nem kötelező elvinnem
A képek egy része ollózott kép, valamint kiállításon készült kép. . .
Amúgy szevasztok!
Akkor nincs más hátra, mint egy totális támadás, diagnosztikával, méréssel, meg minden hadra fogható programmal. . .
Apám azt mondta, hogy addig kipótolja még el nem adom a KTM-et szóval, elég sürgős lenne, mert akkor a napokban meg is vennénk De én így látatlanban nem fogom nyomkodni az elviszem gombot, mert, ha meg mégsem olyan jó, mint amilyen a képen, akkor cumi van...
Ez melyik kereskedésben van? Lehet azt tudni? Járunk arrafelé furvarban, lehet, hogy megnézném ezt a motort
Ha lenne miből, már rámentem volna...