Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jajj, az viszont nagyon jó hogy elvitték!
Mennyi van a ZIp-ben, meg tudnád nézni?
Mármint hogy mennyi kilométer....
Lehet, elvinnék....
14999- HUF
azokat megbüntetik akik ott parádéznak a hídon
ne sírjál már van olcsóbb hely csak ma nem bírtam elvinni mert még nem oszlanak a felhők teljesen....
...hja...aki éjfélig titokmotorozik..
és akkor még nem vettem hajtókart + csapágyakat, szimmeringeket....
Na, megtaláltok a Lánc-hídon...oda kötöm fel magam....
tegnap még feljöttem éjjel a garázsból de akkor te már alvadtál
15 krajcár...az szép......
Megyek sírni....
na magácska is megvan...vártam én tegnapvazze...Zita mondta hogy mingyá jössz......ez 24 órája volt...
na jójestét kívánok vazze
Értem én, és köszi, hogy szóltál. Én is jobban örülnék, ha hajtókarral együtt tudnám megvenni a főtengelyt.
Szia.Csak 1jó tanács ha szétvan szedve neakard öszerakatni ugyhogy sporolsz 1-2alkatrészen(értem nincs pénz)ha kicsit csörög azmár csak szarabb lesz,többet bux ha ugy összerakod mert ideig óráig fogja birni..
Na most buktad el végleg a ktmet
Ha megcsinálod,2 naponta kimegyek hozzád,csak hogy lásd,van elég időm rá
Ja meg még azt is mondta a szerelő, hogy picit csörög a főtengely, de, ha nincs pénzem akkor összerakjuk avval, mert bírja még egy darabig
Köszi zoozee, hogy megpróbáltad...most van apám ismerősének egy ismerőse , aki motorszerelő, de most szabin van még ezen a héten...ő kb árat tudott mondani...főtengely hajtókar nélkül(új) 45ezer...a tömítőszettet meg nem kell megvenni, mert volt olyan rendes a szerelőm és szép finoman szedte szét, szóval csak 1 kis paszta kell majd. Ha megmondod merre van a boltja nekem biztos van hozzá való kulcsom...van itthon egy csomó pajszer
majd hétvégén ...mert széjjeldobtam az én motoromat is /nem hagyott aludni mitől nem volt töltés/ de nincs rá időm , hogy az összerakásával foglalkozzak...de vasárnapi menetre összeillesztem.. kicsit leszervízelem kájtéemet 7000 km-es service meg megcsinálom a töltést...és megint húzom a nyelét
akkor tedd meg,,
már mennék motorozni is....
hello gázos-kitty,,
amúgy jó reGGeltet!
hogy nektek mennyi időtök van .... nekem lenne ennyi
megyek ktm-et szerelni ...hívom a gazdáját azonnal ahogy kész ...de minek csinálom ha mindíg dolgozik...úgyse tudná használni

a ktm árakat nem tudom mert elfelejtettem, hogy nyaralás van ahonnan a cuccok érkeznek és majd...valamikor ha megunják a tengert .....szeptemberig hazajön biztos mert megy a fia iskolába
tegnap mentem én is kellett volna s.o.s.-be cucc és meglepődtem hogy zárva az ajtó( nemsokára lesz kulcsom ) ...akkor jutott eszembe , hogy mondta valamelyik nap elutazás lesz...jó a milliárdosoknak

andriskám kérdeztem alaminiumheftintő embert /ez egy másik/ ...azt mondta a hegesztés centije ezer pénz....jó mert csak 15 centit kell hegeszteni .....elmegyek az öreghez az kicsit olcsóbb szokott lenni ..amúgy elkelt amiről beszéltük
Reggelt!
nekem is kész lehetne csak kész lesz . Ma megint meló...látogatók lesznek máma? amúgy reggelit néktek