Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csapatostóóól? Van aki egyedül szokott menni motorozni?
Tv. Ezzel mar elkestel. Inkabb ne cafold meg az elveid alAzkodassal. Szamarsag itt esdekelni. Arconfostad magad. Ezek szerint csak szarul esik.neked is ha edesanyadat szavakkal bantjak.... Gondolkozzal hatha igy van a tobbi hulye dolgoddal is amit mondogatnak.neked. pl hogy ne csapatosan jarj oda... Esatobbi.... Meg a vegen lehetsz normalis is! Tv
hály kolbik..

amit nem meséltem.. pedig az is sztory..
úgy vágattam felfelé egy följáróban hogy a többiekenek kellett szólni a tetején hogy 10 cm re mentem el két vaddisznyÓ mellett is...
na akkor aztán csak pislogtam .. mert mint endúró látásmód meg minden lófasz és nem vettem észre a vaddisznókat.. még jó hogy nem támadtak meg...
aztán kiderült már ezeket sem támadták meg.. gyanússan lehet hogy nem is élnek...
na mennyünk vissza megnézni öket...
hát úgy is volt.. két 6almas gyönyörű ezüstszőrű tuti nagyon fiatal, de oriási jószágok voltak..az a kategória ami már megnőtt csak a szöre még ezüstszürke...
természetessen azért nem támadtak meg minket mert ugye.. nem mozogtak.. jó méjjen bent oda csak oRv.vadászok mennek...
a 3mm drótkötél hurok végén mind a kettő...
nagyon mérgesek voltunk.. hogy a szemét qrwa annyát kell hurokkal.. blabla bla...
de aztán mire eljöttünk érdekes mód .. ott 10 perc alatt szemléletváltásba keveredtünk.. és megváltozott a véleményünk...a heyl és a körülményke csak megváltoztatják a dolgokat...
mert mi is történt...
két atomgyönyörű Wild-pig..azaz vad disznó döglötten hever...
hogy is mondjam.. szóval geci szemét az hogy egy hurokba döglik bele...és rohadt köcsög blablabla...de mikor ber grill túlélő bajnok teszik is a hurkot és ejti el igy az állatot az faxa?? az ott a tévében senki nem lázad hogy a szemét gyilkos...
mennyivel másabb az ha a pikáppal kimegy a vadász.. beeteti a disznót .. az odamegy.. zabál aztán meg jól lelövik???
annak idején hogy vadásztak...hát úgy hogy csapdákat állitottak és utána visszamentek mindég megnézni...
beszéltük is...ha mi is a közelben laknánk a faluban...családélelmezésileg.. egy ilyen fogás .. több hónapi kaja...
persze persze értem é azt hogy a vadásztársaságé a disznyó...
de a fa is amit ellopnak...akkor mi is a különbség?? ja az ezer eurós pénz amit zsebrerak a társaság??
a falusi orvoknak meg ott a vadászás élménye hogy kimegy a nagyfiával apa.. és bakker .. ott a gyönyörű ezüsthátú...megfogtuk.. mint a hurgász a halat ..
perszee persze.. gyanússal ezekhez tartoz6ott kis csapat vaddisznó is...(ami nem 100 százalék) de sajna ez van.. az ember megeszi amit meg tud...
ez mennyivel rosszabb élelem szerzési mód minthogy kimegy a vadász.. és egy nagyon szép életében gyönyörű példás példányt.. lelő??megöli mert fenomenális kolosszális szépen .. mozgot???

táncolna a csaj a bárban a rúdon aztán.. olyan szép meg olyan jól mozog fenomenális kolosszális.... lelövöm és hazaviszem.. mert kell egy ilyen otthon??
mert a féfiben ott a vadászösztön??

persze ez a hurkos táma.. ez mondjuk megfog6 minket is.. ezek ugy 60-70cm magassan vannak kint.. és simán ha úgy alakul elkapja az ember motorját lábfejét (faterral jártunk már igy.. és kibaszottul kicsavarja azt..) ugyhogy véletlen em lenne szerencsés beleakadni ilyenbe...
akár csak az sem szerencsés ha leesik az ember egy sziikláról...és összeveri magát...
ugyhogy.. 1 a lényeg.. szerencse nélkül az élet feltétlen hosszú és boldog

na itt azt lesznek elképzlések gondolatok..
a qrwaanyázást kérném mellőzni a hozzászólásiokból
Én meg sajnos stresssszes vagyok!
Akkor hajrá!
Látod mik vannak!
kotyesz..
túlbeszéltük szerintem is
az ovis dolgokat imádom.. mert ez az egész játék egy nagy nagy ovi..sok kacagás meg játék.. semmi stressz

nincs gond Zsolesz

Jakó
hidd el.. elhiszem hogy örülsz...tuti karaj lehetett az úly gépet kicsomagolni...nekem ilyen sajna nem lehet.. nem engedi a fejem..de jól elvagyok a más által levetett 2-3 éves már tudottan bevált konstrukciós 4t kkel...ezért is mertem annó cserélni az sx 525-5 a bergre.. meg a berget erre...
nem véletlen a 260+ x óránálmég a szelephézag a gyári...mint tavaj is volt..
az hogy tegnap a sársárban a fagyotas sárban a sziklás faleveles fagyottas tlalajnak egy ellenfele volt .. az a csikmentes gumi...ami piros csikkal ..totál kiszoptat kövön.. de ez mg visz mindenhol.. de mint atom.. ja és kopása..lófasz a 4 menet után is....
volt tegnap mx 3 s.. vs st 5 vs xt 754...hát tegnapra is behúzta a gumi a strigulát...
volt olyan heca pro feljáró.. hát első ránézésre.. rendessen parás volt... meg havas részek is... meg hiodeg is meg sár is...de aztán 2ben tali gázzal úgy felmentem rajta mint szárazban sem még soha
na ott mondták hogy bakker .. hallatszott hogy megy 4t.. a végefelé mikor 2ben csuúsztatom tolatom rugatom...és dorombol felfelé...áááááá
imádtam...
Kotyesz
Amellett hogy egyetertek veled, ugy latom hogy nehany sracban az utalat egymas irant olyan melyen gyokeredzik hogy kar belefolyni. Mar reg nem az eszervek dominalnak.
Tudom,hogy ki mondta,neki mondtam a szemébe ha nem látszódott volna!
Túl is van tárgyalva a dolog. De mondom....ha nem tetszik valakinek valami akkor odamenni és megbeszélni! Nem pedig úgy,mint az oviban.
Vikk...neked okos billentyuzeted van,mert a huje gondolataidat is leirja,meg amire nem is gondolsz azt is.
Akkor elnézést kérek..!! Rosszul gondoltam..
Te ..
ez karaj elgondolás..
de én nem láéttam a vidit, sajna nem mozgatnak a tv féle videók......golden próbálta mutatni reggel mondtam hogy nem érdekell elég ha elmeséli ha nagyon akarja.. mert mint mondottam nekem az it dázünt metter kategória.....
szoval mikor mutatni akarja ..(mert erősködik) akkor mondja hogy nincs videó.. hámondom ha nincs akkor nincs...előfordulhat h valószínűtlen is .. hogy ezt a szent embert próbálták bemocskolni előttem..
ezek a gazgaládok
Jaxy..
örülök hogy bejött a gép.. ..igy utólag elmondom.. kicsit féltem hogy nem fog tetszeni a gép és beszerzel 8ezer euróért egy kevésüzemórás bontaltan blokkos sx 525-5 vagy egy lc 4et
de hálá izstennek akkor bejött...igy nagy köhullott le a szivemről( fel is törte a járólapot a székem alatt )

tegnapnálunk az jött át hogy a 1 éves 2t szerkó hol a 2éves 2t exc volt lemaradva a 4t hez képest
ugyhogy lehet hogy lesz 1-2 2t ről átpártolós

jó jó hazudok.. de mondták megjegyezték hogy a tegnapi nap nagyon futott a 4t nek a szekér...
már volt hogy látni nem is .. de még hallották ahogy darálja felfelé magát a meredek hol fagyos hol csak takony sáros -mégis hibátlan -talajban
mondjuk azt is tudni kell...én ugye én vagyok meg egy sx-f 450.. ugye... és össze vagyunk szokva mint a borsó meg a mega hélllya
de egy tuti.. le a kalappal hogy végül is összeségében csak tudtak jönni a 2 ték is olyan nehéz helyeken ahol csak a 4t képes (könnyedén)felmenni

ugyhogy a tegnapi napra csillagos 5 volt ...talaj kihívás csapat.. stb
köszönet aki ott volt mindenkinek. . meg a ki nem volt ott azoknak is
Te Vik..!! Nem lehet hogy a "csúnya beszédes" videóval meg téged akartak kiugratni, mint titok Zsír videónézőt..??? Mert akkor "üdvözöllek a napfényben"...!!!!
hály kolbik..
bakker mgtaláltál...kotyesz
hát nem én kiabáltam a kocsi mellől...én le sem szarom tévét és csapatát...
csak azon csodálkotoztam hogy jött egy fujtató-bika.. oda hozzánk.. az autóhoz az ajtó mögé bujva kiabáló majd közbe fuldokolva röhögő Goldentút hoz..
azzal a ovis dumával hogy:. ugye ezt nem nekem mondtad......
én akkor azt hittem jó kafi.. megy a box...mondjuk golden se az a megy a box picsipacsizós fajta.. ö is megoldja a dolgokat egyből...
ugyhogy figyeltem a fejleményeket...
erre golden : miért téged is zsirferinek hívnak..
te: nem , de vele jöttem...
hát mondom az a te bajod..
aztán kb már el is tüntetek... én meg ott maradtam értetlenkedve...
hogy akkor mire volt ez jó??
már hogy hallottad hogy tévé barátodnak szól a dolog... ..de mégis odajöttél...hogy akkor csak neki szó.. és közlöd hogy vel jjöttél...
oszt ennyi,??
hát ezt nem értettem ezért volt a titokolvasó kiugratásához használt "hülye gyerek még süket is " duma.. de bejött mert kiugrott a bozótból az ember...a kötyesz...
üdvözöllek a napfényben hát...

ez a ki kezdte duma ez karaj... de akkor csak te kezdted az ismerkedést.. mert nem neked szolt Golden üzenete még is jöttél
de nem gond jár hajtani akivel akarsz...én is azzal járok...
és véletlen se hajts olyannal akivel nem akarsz..én is ezt teszem
hiper jókat megyünk....
lehet hogy bénák vagyunk sok csapathoz képest.. még is hiper jól érezzük magunkat hajtás előtt a kocsiban pofázva 2 órát.. meg hajtás közben meg utána is..
na ettől fain ez az endúróÓÓÓ
akivel megyünk . egész nap, még véletlen sem" külön utakon járunk"
de mondom mindenki csinálja ahogy akarja.. csak a nyomorával ne találjanak rém..
pl tv haverod a szuper videójával....ami aztán érthetetlen hogy Én hogy kerülök aba a történetbe hogy erősködik Goldennel ez a barom hogy mennye nszombaton.. aztán csak rámondja golden hogy jó rerggel 9re ott vagyok.. aztán nem megy.. és akkor ahoz nekem mi a közöm??
tv -nél érzek enyhe elhajlást irányomba úgy hogy aztán nekem aztán semmi közöm a történethez még is belekerülök a csunyabeszélős videóba ahol megemlit ...inkább nem is ecsetelném...
de miééért.. demiÉÉÉrt fuimucil??

kotyesz.. örülök hogy azért még te nem tartassz itt...bár tv vel együtt utaztok...
de nem én kezdtem...

viszont most felhÍwom anyámat és beárullak neki...majd nadrágszijjal jól ellátja a bajodat
Vikk..mostanaba nagyon rad jar mindenki...valamit nem jol csinalsz !
Szevasz hülyegyerek! (ha te lehülyéztél engem akkor gondolom nem veszed zokon te sem!)
Én mentem oda hozzátok tegnap,Ferinek nem a spanja vagyok,csak szombaton motoroztam vele,vasárnap én ugrattam fel és le az autótok előtt a sziklás öbölben-külön utakat jártunk Ferivel aznap.
Olyanok vagytok,mint a kisgyerekek. Kúvaanyázok az autó mellől,majd elbújok. Ha valakivel bajod van,akkor oda kell menni és elmondani neki. 2 féle lehetőség van a megbeszélésre ,emberek módjára és állatok módjára.Az emberek szóból értenek az állatok nem. Felénk nem szokás elbújni ha engem vagy akár a velem együtt lévőket basztatják,a fosos gyerekek a másik oldalon laknak! Ha veled vagyok 1 "parkolóban" és neked pofázik valaki akkor is odamegyek a másikhoz,mert én sajnos nem szeretem az ilyen dolgokat. Azt sem bánom ha nem válaszolsz vissza,mert nem tartozik másokra az ilyen jellegű akció. De azt sem ha legközelebb ugyanott elmondod a bánatodat én pedig meghallgatom,még meg is hívlak 1 italra ha akarod.Tudod?! Az egyik a szóból ért a másik nem.Én mind a kettőben benne vagyok.
Még egyszer. Meglátod Ferit és ha nem tetszik valami akkor odamész és elmondod neki,mint 1 férfi! Nem csapatostól,nem anyuval,nem apuval,nem a szomszéddal meg tesóval....egyedül!
Ha a megszólítás nem tetszett akkor ezúton kérem elnézésedet,de nem én kezdtem!
En ugy vagyok vele,hogy hobbi szinten is ha egy tankal megyek 2,5 orat folyamatosan,vagy tudok 75-90 km menni kemeny korulmenyek kozott akkor mar nagyon kiveszi az ecetet a kowboybol es az mar nagyon eleg.Persze van aki ezt egesz nap alatt csinalja.
Igen igen...de ahoz a motoron kell maradni,es kell merni huzni a gazt a megfelelo idoben.Amugy tenyleg nagyon segit a motor.A patakba is felfele fostam,hogy venti nelkul felfozom elso motorozas alkalmaval de 80fok fole sem ment a motor..igaz hideg volt.Na de a patakba en nem reszelek,hanem elindulok es goo.A patakba van a vege fele egy kanyargos resz ahol szuk nagyon es nagyok a kovek..az elejet es a rezot lehet kopogtatni rendesbol..na itt az elejet kiemeltem es hatso kerekkel vegig egykerekeztem kanyarogva folfele ugy hogy nem is ereztem,hogy a motor instabilan valaszolna,vagy az eleje el akarna huzni,vinni valamerre,es meg pompalni is tudtam az utolso nagyyobb sziklana egylabbal a labtarton.Mondom..a motor nagyon ott van ezzel a vazzal,es ezzel az alap futomufel a hard enduronak csakis kedvez,mert jo puhi.
Feljarokba is ,csak meresztettem a valagam es elotte jol a gazt meghuzotam,hogy szaladjon..es ment fel mint a tavirat...igaz ha a gazt vissza is engedtem es egybol kelett ujra gyorsulni habozas nelkul lepett,szepen erobol ,nyomatekkal.
300 2T ugyanazon a fordulaton darabszámban 2x annyit nyom a dugattyúra, mint a 300 4T, igaz, hogy a 4T tovább nyomja a munkaütemben, de annál ott van az üresjárat munka szempontjából. Ha jól kalkulálok ugyanazon ccm 2T több munkát végez, ha ugyanazon fordulatról beszélek.
Köszi az infót!

A tempóban a futómű és a fogyasztáson kívül más bibi, ami neked gond? Illetve mit jelent ez a fogyasztás bibi, mennyit mentél, mennyi fogyott?
Most írjta Jaxy

"Egyszeruen ugy mesz es ott mesz vele ahogy a szive kivanja..a motor meg csinalja a dolgat.Nem kell nagy tudomany menni vele..huzod a gazt es visz fel.Uj motor uj motor.Enyi."
Csak egy baj van a 2T-vel, benzinkutat is vinni kell magaddal
Ez a motor tobbet nyujt mit vártam. .eddig is sokkal jobban szerettem a 2T..Nek3m sem kell 4T az biztos,ezekkel a 2T motorokkal rendesen lehwt menni barmilyen terep legyen.
Amúgy meg megfelelő kezekben 300 2T nagyon nagy fegyver....Aki éli ezt a motort annak nincs semmilyen hàtrànya..Csak ehez nagyon kell tudni motorozni...A környékünkön egy ilyen sràc van....Versenyző.....Na ő biztos nem fog 4T vel menni soha.Öröm nézni....hogy szàlguld vele mi dendenhol....elsőre.....A magamfajtànak muszàj ...hogy felhasznàló baràt legyen a vas.....
Lehet ő meg tudnà àllitani!