Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:) ez a köszönő levél, ez jó. Én is megírom. Az biztos, hogy nem bántam meg,h nem a 450-est vettem, pedig sokat hezitáltan. Sajnos az a típusú vagyok akinek ha nem megy ésszel, akkor megy erővel, de ahogy öregszik az ember már nem bírja. Sok tapasztalatot még nem tudok leírni, mert pár üzemórát tekertem csak bele, de ezek alapján egyenlőre boldogság van :) az biztos, hogy a műanyagokon fejleszthettek valamit, mert lefelében az oldalán jobban csúszik, mint elődei :)
Mi a tuning megoldás ?
Jelölj ki egy kicsi 50 m és pàlyàt.Ne legyen rajta gumi akadäly csak egy kis dombocska.Amin egy 5 éves gyerek végig megy egy pw,vel.Na itt menj egy kört a motoroddal, àll fel és egyesben egykézhel....És majd próbàld meg egy 250 nel,..Na ott fogsz érezni kölömbséget....Persze nincs ilyen helyzet az erdőben,de sokat elàrul egyes motorok természetéről.Pl a 300 2T meglepően jó indulatai,mikor alapjàratról adsz egy kicsi gàzt.Mikor màr fordulatnàl csinàlod,,,,örülsz ha rajta,maradsz....
A pasas azért, nem az a mindenki kategória. A Moto gp- ből is megfuttatták a két menő az enduróban, nem mentek rosszul -ahhoz képest.
Tudom Sanyó, hogy jó, az erdőben mindig megfordul a fejemben, hogy írok a gyárnak egy köszönő levelet. Csak érdekel, hogy más hogy érzi.

Kíváncsivá tettetek ezzel a 250-es variációval, ajtót-ablakot azért nem adok el, de tavasszal kipróbálom. A tömeg eltérés minimális 1-2 kg, a tengelytáv ugyanaz, a főtengely forgó tömege kissebb, ez okozhatja a könnyedségbeli különbséget.
Dícséretes dolog
Ránézek az enyémre is, most hogy szét van szedve, de nagyon remélem, hogy hozzá se kell nyúlni, mert patent benne a zsír, a tuning megoldás által.
Csak vicc a hír, de akár mehetne is,

Extrém enduróban tempó is van és rengeteg váratlan helyzet, nem tudod előre átnézni, kigondolni mit hogy fogsz megoldani, improvizálni kell, gyorsan kell dönteni, triálban ez nem kell, nem mindenki agya tud átállni, azaz lehet sehol nem lenne ha akár menne is...

Bohóckodott már enduróval:
http://youtu.be/mtot9ijyuNs
http://www.enduropro.com/actua...

Itt azt írják hogy csak vicc..
Komolytalan a zonaenduro.ro
Vagy mégsem
Hoppá Toni Bou jövőre részt vesz a komplett extrem enduro sorozatban egy crf 450x el!
Veszélyes lesz az élmenőkre mint az ipari áram
Szivesen. Nem szokták kispórolni, lehet hogy a kereskedőnél maradt véletlenül. Egyébként van egy lista a motorhoz kapott papírok között, hogy mi jár a motorhoz.
dícséretes...

már alig várom hogy megint + 3-4 fok legyen délben.. hogy úlyra ruggassam a gépet..
már megy is a szem a tŰzoltó a szem a tűzoltós mappába egyből pendrájvra
thnx
Ez gyárilag ilyen, az oldalán van egy ütés vágás elleni vastag matrica. Eddig egész jól bírja
lakkoztasd is be, egyrészt nagyon faszányosan néz ki másrészt meg a por lakk baszott strapabíró anyag
felniről alig bírták homokfúvóval leszedni a lakkot
Nem ez fekete porfesték
A lengovillat betekered fekete powertappel?
Boldog új évet mindenkinek !
Ma megejtettem a hagyományörző himbazsírzást a két ünnep között
már atom sikerült elnyomkodni... már ott tartok.. inkább a tubixot basztam volna szét megint
akkor IJ, telepítsd újra.
Fogalmam sincs, hogy jön ki.
Ezen én beépítve nem látok termosztátot itt a fejben, attól még másutt lehet.

sparepartsfinder.ktm.com

http://sparepartsfinder.ktm.co...{%22Model%22:{%22ItemNumber%22:%22F6301Q0%22,%22EngineNo%22:%22083630Q%22,%22ModelName%22:%22250%20SX%20\u003c2017\u003e\u003cEU\u003e\u003cF6301Q0\u003e%22,%22Variant%22:%22EU%22,%22ModelYear%22:null,%22IconTyp%22:%221%22,%22DisplayName%22:%22250%20SX%20\u0026lt;2017\u0026gt;\u0026lt;EU\u0026gt;\u0026lt;F6301Q0\u0026gt;%22},%22CatalogPageNumber%22:%22C175543050%22,%22ConstructionUnit%22:%2230%22,%22CatalogPageName%22:%22CYLINDER,%20CYLINDER%20HEAD%20%20%20%20%20%20%20%22,%22ImageSrc%22:null,%22ItemType%22:1}
Az bizony.Màr mentem vele 2 óràt....
Dew. Te mint elemző analizalo.. nem tudnád megnézni valahol hogy ktm 2017 sx 250 gyárilag termosztát nélkül.jon e ki? Ha igen. Tudnál e robbantott abrarol képet a henferfej rol megy fölfelé egy kis vizcso. Engem semmilyen ktm oldal.nem enged robbantott ábrára. Csak régi modellekről van. Koszi