Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálam így indul a szezon
B.U.É.K!

Azért nincs pénzük a környéken az embereknek, mert arra gyűjtögetnek, hogy 12.31-én egész nap legyen mit lövöldözni fel az égbe.
Normálisak? Szerintem nem...
B.U.É.K!!!!
Jó kis év lesz ez
hály kolbik..

a mai dátum...
2017.01.01

siftúr..
ez már erŐs...ezért kérlek még ídŐben fordulja a sportmotort picológushoz

tévé...
bétahángeri meg minden.. de ki az hol nem lássuk...
mert tudjuk...
Sherco = sherco hungary ,Miksi Péter Bordány
Gas gas= Gerecse motor
Husqvarna and Husaberg= Maurer Domaszék (de itt szok venni sok sok ktm cuccot is, pl.: vázon műanyagokon kívül szinte minden)
KTM = ahol már egynél több eladó van, élelmiszer boltok ,kissebb közértek, sharky fűszeres stb
de ez a béta.. ez hol kitől??
vagy te vagy a béta hangeráj ,tévé...wajjá színt

szali....
naponta csak egyszer engedi.. a névválasztást... ..de egyszer engedi
mostantól én leszek szalajtósfanclubb
BUÉK!
:-)
Nem tudom, ez betegebb?
3 fok nekem karcsú. Túl kezdek.kijonni egy hónapos tudogyuladasbol. Kell a 6-8 fok vagy inkább 10. De már nagyon mennék az új vassal. Csak azt nem tudom még melyikkel a sok közül.


Gábor ..
...nyugodj meg attól.. megnyugszol...
hat fok..mú...múú...múúhathathat...
én már 3ban is mennék.. csak legyen délben +3 fok... és vár a homok
de milyen motorrral jössz?? valakiől kértél kölcsön...???
figyu.. ha 9 üzemóránál több van benne.. ne is gyere.. mert az egy eladásra érett vén csataló...olyannal max az autópiacra érdemes menni...(vagy holtmezővásárhely...atef telp

sift úr..
köszönöm a izét örülök hogy törött igy már nyugodtan al6om hisz nem vagy már Zari függő
rádnyom6om az orvosi gyógyult pecsétemet... csak nehogy úgy járjál mint itt egy haver... akire rápecsételtem hogy gyógyult.. aztán kiderült betegebb mint valaha szóval remélem pár napon belül nm sütsz egy újat ami drágább nagyobb és szebb mint ez..mert akkor
Értem!
Tehát nem akasztod fel, hanem rajongva húzod (fa) karóra...
Félszavakból is értjük egymást, egyről beszélünk, zsírtv(a)fán :-)

Ne vedd zokon Feri, a negatív reklám is reklám :-)
BUÉK
Ja igen, Mindenkinek B.U.É.K!
Csatlakozom Jaxy-hoz, annyi kivétellel, hogy nálunk márbeindult a buli?:) Zarinak privátba akartam küldeni, de tudom azon besértődik, ezért a jövőre tekintve a SZERETET nevében küldöm ezt a képet, ha esetleg túl durva, akkor visszaszívom ;)
Viktor nem vagy kicsit skizofren? A héten otthon.leszek ha lesz 6 fok plusz mennek valahová hajtani. De éjjel ne mínusz hat legyen. Valami pálya is jó akkor nem baj az esti.minusz.
hály kolbik..
boldog úly évet mindenkinek.. kivéve... de őt ugy is tudjátok... a hermafrodita kancellár az még mindég -

Jaxy
nálunk 9 fokkal melegebb volt mint nálatok, de azért még paúlóban motorozással nem kell köszöntenem a nyú jíírt

Janó...
ez a zsírtévéfán ez.. nem hiszem ell hogy ennyire angolanalfa vagy..
a fan..clubb az nem azt jelenti hogy fára akarsz valakit felakasztani...
az azt jelenti .-.rajongÓ vagy...na a zsitévéfán az a szirtévérajongásra utal.. mert a régi nikkemel letiltotam, és nem tudtam visszahozni...igy az eredeti zarándögös lett átkersztelve..
de most átkersztelem hátsókerékszerelőfanra magam :-) mert az is vagyok..
-18 volt a reggel,de nincs baj mert a palinka nem fagyott meg:))
Meg nem vagyok nagyon bebaszva addig ..boldog fullgazakat a jovobe.
az hogy befelé néz
ha kifelé nézne az is akkor dupla védelem, bár ha nem vereti az ember a magasnyomásúval akkor még a szimpla is bőven elég ha idényenként ki van takarítva
Pár napja beolvastam, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy sokat emelkedett a színvonal :-)
A pihent beszámolóidon jókat derültem, visszafogottabbak, a helyesírás is az ingerküszöbön belülre került, sőt, már mikor megláttam a zsírtévéfán nevet, nevetésbe törtem ki, elképzeltem, ahogy tévét a fára kívánod :-) feltételezem a bitóra gondoltál:-)
Kicsit félve írom le ezeket a dicséreteket, mert attól tartok, hogy ha a haverok elolvassák, azt fogják hinni, hogy puhapöcs lettem és puncsolok :-)
Mi a kérdés, pontosítsunk.
A csapágyhoz közelebb lévő belső szimeringre gondolsz?
Az a kérdés, hogy mi értelme ennek a plusz szimeringnek vagy az, hogy mi értelme, annak hogy "befelé néz"?
a befelé néző szimeringnk mi értelme van??
Nekem o gyürük vannak nem szimmeringek és kis lemezek fedik le őket hogy a helyükön tartsák a gyűrűket
Gondolom, hogy könnyebb, mert a kawám is könnyedebb volt a 350-esnél.

A főtengely nagyobb giroszkóp hatásának az oka, hogy nehezebb kimozdítani az iránysíkból.

Ennek ellenére egy optimális választásnak tartom a 350-est. Bár a 250-est sem írom le látatlanban. Főleg, hogy nem csak egyedül te dícséred.
:-)
Dupla szimemring mindenhol(lengővilla, himba, egyik kifelé, másik befelé néz. Ehhez a tűgörgőket is át kell variálni, hogy beférjen a 4db szimering, azaz jobbára akkor tudod elkövetni, amikor cserések a tűgörgők.
Azt nem tudom a te himbádba és lengővilládba hogy lehet megvariálni, mert az már újabb.

Egyedól a teló alatti szemnél nem lehet megvarázsolni, a többi helyen megoldható a régebbi modelleknél.

Picit nagyobb terheléseket kapnak a tűgörgők pár helyen, de lényegesen jobb a tömítés.