Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen! Kicsit jobb idő lesz nekiállok. Üdv!
Nem ártana egy metszeti rajz, nehogy valamit elszabj! Szerintem.
Nem kell hozzá atomfizika !
Sziasztok! Nem vagyok műszaki analfabéta,(autóvillamossági szerelő a szakmám) de egy első teleszkóp szimering csere egy 26 éves 600as mocin nem lehet olyan vészes igaz? :D Főleg úgy hogy semmi segítség nincs. Ergó egyedül kellene megoldanom. Nekiálljak vagy vigyem inkább szerelőhöz akit az első alkalommal ajánlotok? Szerszámozottság mondhatni teljes, tehát nem emiatt ódzkodok tőle.
Imi gumi péren. Ügyesek.
Kösz!
Szia!
Én ide szoktam: http://www.chaposzerviz.hu/ceg... Zoli jó srác szintén motoros, vigyáz a felnire tárcsákra mint hímes tojásra. Ki-be szereléssel olyan 4500/kerék asszem ha viszed a kereket akkor a fele. Zörgessed meg kérj időpontot.
Hali! Hova érdemes vinni átgumiztatni a motort? Olyan helyre gondolok,ahol ki is szerelik.
ÜDV minden kedves motorkedvelőnek!Nem tud valaki győr vagy környékén ANODIZÁLÁSSAL FOGLALKOZÓ VAGY ELOXÁLÁSSAL FOGLALKOZÓ embert?
köszönöm 70 202 70 75
Én az '50-es években voltam kisgyerek, és emlékszem az ablakig érő havakra. Igaz ez a Bakonyban volt,és mostanában gondolkodom azon, hogyan tudtam akkora hóban iskolába menni! Az Iskola kb. 1 km-re volt! De mentünk.
Nem kell az '50es évekre visszamenni. Elég 1986 is. Állítólag akkor volt a legnagyobb a hó itthon
Sajnos ez van! Pedig még az '50-es években amilyen telek voltak, ahhoz ez már igencsak gyenge!
Szép jó napot Mindenkinek!

Csütörtökön szép idő volt, mentem is egyet.
Na nem csapatva, csak okosan!
Körtérnél találkoztam egy kollégával!
Csigalom nyugavér...
Szevasztok! Lassan itt a jó idő lehet csapatni :D
"a nagy büdös l.f.szt még sokáig ez a tetves tél"
Undorító
Sziasztok. Eladó egy 42 es méretű motoros csizma. Teljesen új még fel sem volt próbálva. Modeka márkájú, cserélhető koptatóval vízálló, bőr. Ára 28000ft bármi kérdésre szívesen válaszolok.
A Tamással 4kézbe melóznak Ő ugye autómentős is. Attila a külső veszprémi úton lakik a volt autópláza utáni utcában.
Akkor most éppen nem tud segíteni, mert ez fijat.
Jól teszi, egyébként. Szerintem is van a bájer ... meg a többi...
Rákérdezhetek? Ez nem a Tamás, aki ott lakik mifelénk? Ő is eszméletlen guru!
Igen oda! Semmi mást nem javít csakis bájert. 6évig fejlesztőmérnök volt kint az anyacégnél, majd 10évig az A1-ben szervizvezető. Ezután lett maszek otthon. Még nem volt olyan amit nem oldott meg, és utána egyszer sem vittem vissza, hogy bammeg megint sz@r.
A tanodába?
Megbízható embör?
Szereti a Fiatot (is), vagy csak a BMW-t
A nácibárka szerelőm ide hordja az összes bájert vizsgáztatni, decemberben esedékes a miénk is. Hó közepén telózok majd neki időpont miatt azt remélem átrugdalja valahogy.
Más de kapcsolódik:
Ugyanez autóhoz?
Elvileg összeáll lassan a karambolos Multiplám, de közben lejárt a műszakija. A barátom meg aki eddig ezeket intézte... nos, hogyismondjam, ő már azóta a Mennyben szerel

Szóval tud valaki segíteni autó vizsgáztatásban, esetleg alkatrész beszerzésben?
Csakkérdezem

(az nem opció, hogy vigyem a sarki szereldébe, mert azt csináltam a BMW-vel legutóbb és csúnya vége lett...)