Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit! Jövőhét vasárnap mehetnénk akár hozd a fehérneműt...
Köszi az infót! Lehet holnap ha engedik az égiek pont csapatnék arra párat.
Kerültem egy kis kunkort. Aki csesznek felé megy Kardosrétnek egy jobbos kanyarban három olajfolt van majd egymás mellett utána balra lehet lemenni a vár felé na ott csak okosan, figyeljetek!
Hetekkel ezelőtt tudtam utoljára fordulni egyet a Nagy Kékkel, akkor is jól eláztam.
Telibekapott egy a _radar szerint_ nem létező zivatar. Soprontól Csornáig úgy esett, ami kifér...

Igazából idén eddig szerintem szinte minden motorozásnál eláztam...
Holnap korán reggel viszont lehet, hogy tolok egy szokásos Dobogókőt... már viszket a tenyerem.
Ez így van multhéten Csesznekig épp elértem bementem a büfébe fentről jött is az áldás
Trágyalé egy idő van mostanában...
Áhhhhh Sutyukival? Am nem azért nem megyek Balatoni gurulást tervezek ha fentről nem szivatnanak ésyetski helyett motorozhassak végre
Holnap valami találkozó lesz ott, de Te akkor nem mész ugye.
A szerelőről nekem is ez a vélemyényem jó fej volt beszélgettünk szinpatikus srác volt tette a dolgát vele nagyon jót dumáltam viszont aki elvette volna az összeget az nem hiszem hogy a tulaj lehetett hanem gondolom valami mühelyfőnök féleseg
Barátom oda vitte az ST3-ast meg volt velük elégedve a megbeszélt összeget fizette, papírt is kapott a munkáról. Legközelebb ha kell elviszem hozzájuk én is a Monstert azt majd megírom a tapasztaltakat. Azt mondta a tulaj kissé bárimangó de a szerelő akivel beszélt, megleste a gépét, az szimpi volt neki.
Jújj ami lemaradt az alkatrészekről kapok számlát a múnkadijat azt meg csak úgy adjam oda arról nem adna semmit ha nem gond persze inentől kezdve mindenről számlát kértem
Szevasztok itt Győrben a Ducatinál csináltattatok már motort vagy valami szervizelést a gépeteken?facen nagyon hirdették magukat minden féle gépre vállalnak szervizt nem csak Ducikra..ami kicsit furán jött le...Na a lényeg felhivtam őket megbeszéltünk egy árat elmondtam miket akarok megcsináltatni rajta,igy szóban meg is állapodtunk mit hogyan mennyiért. A lényeg hogy hivtak két nap mulva hogy kész a gépem mehetek érte mondom rákérdezek akkor a pontos összegre hát mit ne mondjak megleptek 40 ezerrel megugrott a tarifa Mindjárt kezdődött a szóváltás hogy mi az amit még csináltak rajta a megbeszélteken kivül mondja a srác semmit... erre megkérdeztem akkor hol is ment fel az ár a megbeszéltekhez képest? aztan mondta mindjárt vissza hiv pár perc elteltével csörgött is.. elnézést kért hogy elnézte a dolgokat én elmentem a gépért kifizettem a megbeszélt összeget aztan megköszöntem hogy megpróbált levenni nem kicsi összegel...aztán közöltem köszi tovább nem szeetnék itt szervizeltetni elős próbálkozásnál le akart venni.
A kerdes a forumra es annak tagjaira vonatkozott. :)
Az SM tagságra gondolsz réggire vagy a valóban régi motorosokra ?!
Aztapitsa, ez a forum meg letezik? :D:D:D
Van meg itt vki a nagyonregiek kozul? :D
Jövő hétvégén nem leszünk itthon, azutáni szombaton meg egy laza 40fős partikertin veszek részt. Másnap vasárnap ebéd után... mondjuk ha olyan lesz az idő. De hetek óta nincs szerencsénk ugye...
jövő hétvége?
Du.2-kor megléptem melóból de Varsánynál már esett az eső így visszafordultam.
Most értem haza B+! Hová mennék már megint??
Szevasztok! Nem tervezett mára valaki egy kis gurulást?
Hú... bakker!
Srácok ! Basszátok meg , ismeri valaki a rídert ?! Tud róla valaki valamit ?
https://www.facebook.com/delta...[0]=68.ARADEDgAOL6YV2kZsihRNXi_GiDZrspnQohcyE3SoHtZJJfmfcNF74St5OzMZ-E73MvHKHOrb9J4S7-qtilkyy-INVxf-8saydPbZQDSGblUG_-Sg_VuEX1urdfFWSv8M0Te-rK5chV0Urm0HW8sHHXJ_9iESekQJlIMbz9nFfilpNWCenlfKgR21fgHF7_4bCnx15ewZHEGejyF2Eq1Tq4pMCzStnToLr-VJ9dYPrQI9Ako0dxDyDNDdDQ1L7w9fbSLODSt1nryzWY59fSM_YvtMae2jXFpp_ogyoZMxrjtLEoYOTTMHYMnDNiNVDbvm_6LC8thMJz2UL4HpI7GXbkZ
Hello
Nekem a régebbi XJ-m van . Azt légkulccsal szedtem szét . Felül csavaros , alul imbuszos megoldás . Kellett vennem hozzá egy krovafejbe ágyazott inbuszt , mert ugyan beért a kulcs , de kézzel megindíthatatlan volt .
Onnantól meg ha szét van csavarozva már nem egy nagy fejtörés a szimering csere .
Azt azért tudakold meg a teló belsejében a lengéscsillapító furulyát milyen kulcsal lehet ellentartani , mikor az alsó csavart lazítod ?! Az enyémhez pl egy ilyen célszerszám kellett :
https://www.sportmotor.hu/vide... 23-perctől mondom !