Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor a dukáti szőrvíz sem oly drága. 120ba belefér vez.szíjak cseréje, lapkázás, henger szinkron+munkadíj. Olajat szűrőket én szoktam cserélni.
Naa akkor a suzuki nem is volt drága
65eft
Szintén csak a felsoroltak olaj, szűrők, gyertya csere, szinkron meg a szokásos átvizsgálás
Markaszervizes ár. Gyertyacsere, szinkron, meg ami ki van adva.
a sima olaj, olajszuro, legszuro kombo volt 60e.
Ez van ha fontos a pecset.
Prosti is jár a szerviz mellé, vagy mi a fene lesz 120e Ft?
Mondjuk mivel 280 a benzin ennyit nem.
Es a gumi sem akar kopni a hasznalatban.
Vsn meg majd 2e km a szervizig, na azt eltoltam, az egy 120e.
Juppppppiiiiiiii.
Kb. ennyit spórolok én is. Azért örülnék neki, ha nyár végén még lehetne valami.
Én eladtam a motorom ,így amiket leírtál ,azokon kívűl pontosan 1.600.000 Ft-ot
Nem fogom tologatni 1 évig a garázsban...majd ha normalizálódik a helyzet,veszek valamit.
Nézzük a jó oldalát...

Nem fogok eltankolni kb. 70-90 ezret. Nem fogok gumira költeni 80-90 ezret... Nem fogok szervizelésre költeni kb. 20 ezret...
Mondjuk a gumi nem igazi spórolás, mert jövő tavasszal úgyis meg kell venni. Feltéve, ha addigra rendeződik a világ, ami nem biztos...

Ti mennyit spóroltok? :)
Te az SC80 adatait nezed... Inkabb a gyari konyvet lapozgasd. SC60 -ba 3 liter olaj kell.
https://honda2wheelersindia.co....
3.4Liter megy bele...
Hmmmmmm?
Az is jó, csak hamarabb elhasználódik.
Motul 5100 is jó? Azt vettem.
pont 3 liter kell bele. 10w-30 v 10w-40. Lehetőleg fullszint. API SN pl. Motul 7100
Én úgy hogy egész télen kimentem vele, ha esett ha fújt ha fagyott! Egyszer el is dobtam de a bukógomba megvédte a vasat meg a lábam is a helyén maradt le volt fagyva az úttest, zero tapadás... Valaki írja meg mennyi olaj megy bele a CB1000-be!!! Holnap cseréljük, aztán CSAPATÁSIIIIII
Aki szeretne idén motorozni, az ma még megteheti...
Ha a járvány június-július körül fog tetőzni, ahogy várják, akkor az idei szezonnak annyi.
Sziasztok!
Első körben ilyen összekötő csövet keresnék CB 1000r-hez,ha van valakinek eladó kérem jelezze számomra!
Köszönöm! ( lajbo1@freemail.hu )
Akkor küld már át légyszíves!
nyergesgy3@gmail.com
Sosem szoktam ilyesmivel foglalkozni. Van, hogy teszek bele spurit, van hogy nem. Telennem indítgatom, ennek ellenére, vagy eppen ezért most is, amikor olajat csereltem benne csütörtökön, második főtengely fordulatra indult.
Kicsit meg is napoztattam a gépeket
Sehogy, benne marad, utana poccroff.
Sziasztok! Szeptember végén motoroztam utoljára, azóta áll benne a benzin, hozzá se nyúltam a géphez.
Hamarosan kijárási tilalom jön, valszeg júniusban, júliusban ülhetek/ülhettek először motorra. félek, hogy az üzemanyag megromlik benne, ezért arra gondoltam, hogy kárenyhítésként kannából töltenék rá 100-as benzint és mejáratnám.. Vélemény? Ti hogy oldjátok meg?
Bizony,nagyon vad kis gép. :-)
A fiam ősszel vett CBR400RR-t.Kibaszott élmény motor 400-as létére.Igaz, városba halál/csuklómon a fél testsúlyom+kemény futómű/de odakint fülig ér a szám.
Én mindig vágytam egy sportmotorra, az elején majdnem sikerült is venni egy CBR400RR-t, de aztán másképp alakult minden. Utólag nem is bántam meg, nem bírom hosszú távon a fekvős pozíciót.
Ma is vennék még sportmotort, de azt kizárólag pályára, arra tökéletes lenne egy 600RR :D Csapatnék vele 1 napot valamelyik ringen, aztán egy darabig rá se néznék :D
Balesetmenteset!