Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pistikém azt szerencsére más fogja nekem
Én a markolatfűtést javaslom inkább... A GS 500 topikba érdeklődj. Ott volt/van pár embernek. Bluenak biztos. Jah és nem egy egetverő összeg - és mellesleg fogsz valami vastagat, amit amúgy nem

Üdv!
a markolatvédő amúgy micsoda?
óvatosan kell menni és akkor nincs ilyen !

mennyi amúgy egy ilyen kesztyű? gondolom nem olcsó mulatság ! én vmi oylan megoldásra gondolok ami lérhtő áron van
ezért kell letenni a motort, meg ezért: link
:)

Amúgy a fűthető kesztyű a legjobb megoldás, illetve markolat védő ilyen sorrendben. De a térdedet sem árt védeni, a menetszél kihűti, és ízületi gondjaid lesznek pár év múlva... Ér ennyit?
az indexem már LED es a hátsó lámpát meg lehet telepakolom LEDdel

vkinek amúgy nincs vmi tuti tippje hogy mit csináljak hogy ne fázzanak az ujjaim? mert egy szövet meg egy bőrkesztyű párositás kevés ...
Annyit változtatna, hogy kb. pár wattal kevesebbet fogyasztana a hátsó helyzetjelző --- több áram marad a generátortól másra (pl. akku töltés, mobil telefon töltő, markolat fűtő, stb.)

DE! Ha telezsúfolja leddel az ember, könnyen, lehet, hogy ugyan annyi wattot fogyaszt, mint az izzó, csak mondjuk 2-3 szor fényesebb lesz.

A ledes index más tészta. Ott az index relének látnia kell a 2*21 W-os izzók ellenállását. Ha kisebb terhelést lát, gyorsabban villog ---ellenállással lehet kompenzálni, de akkor meg ugyan annyit fogyasztasz mint led nélkül Viszont fényesebb lesz, az tény!
királyul néz ki ! amúgy ha az izzó helyett beépitenék egy csomó ledet az változtatna vmit az elektronikai cuccokon? mert ugye az izzó az sokkal több áramot vesz fel mint a led !
Más téma. Egy ilyesmit szertnék kifejleszteni a CB500-amhoz: led light

Mondjuk 30...40 piros led + 6 fehér led a rendszámtáblához. Azért választanék piros ledet a helyzetjelző+féklámpa funkciókra, hogy olcsóbb legyen a projekt. Ha sikeres lesz tudok többet is gyártani :)

Ugyanitt folyamatban van ledes index fejlesztés is -- nem izzó helyettesítő ledlámpával, hanem led-fallal, így sokkal egyenletesebb szerintem a megvilágítás.

Vélemények?
lehet, hogy csal a szemem, de szerintem forgató nyomatékban a Honda ingadozik a legjobban. Ha a lóerőt nézzük, akkor viszi a pálmát.

De szerintem egy túramotornál nem csak a lóerő szempont, hanem a lóerő és nyomaték egyenletessége a sebességfokozatok/fordulatszám során.
hogy melyik a legjobb 500 as túragép?
Na jah, faluban megismerik utána a motort! meg a bukót, ruhát, stb. Senkinek nem hiányzik, hogy baszogassák utána... Én is körbejártam már ezt a kérdést, maradt az utánfutó.

Az biztos, ha lesz kocsim, lesz rajta vonóhorog! :D (másképp hogy vinném a nyaralásra a motort, mondjuk családdal )
hát jah csak pl mikor esőben vagy hóban megyek akkor hiába az erőfölény muszály lennék megállni mert vagy összetöröm vagy megállok! inkább akkor utóbbi ! bár ha ésszel mész és folyamatosan figyelsz akkor nincs gond ! csak a motorozás nem a folyamatos hátrabámulásról meg mellékutakonmászkálásró szól ! na de ezért van két motorom a DT vel hóban sem kell beszarni
Dokynak nem számít Ő városban lakik, ott meg mehetnek utána... Spec én is falunk lakok és itt a faluba nem mertném meglépni... De még nyír1en se, mert sajna (vagy szerencse ) elég sok rendőrt ismerek...
No, ha már a hóban motorozásról van szó. Hol érdemes/lehet bukócsövet venni jó áron a CB500-hoz?
Hi!

Bátor vagy Doky! :) Én vizsgáztatni inkább utánfutóban viszem, rendszám nélkül mégis gáz szaladgálni... Főleg mióta a saját falumban a rendőrök bedurvultak. Jó, nem mondom, hogy nem tudnék elmenekülni, de semmi értelme üldözésest játszani, főleg, hogy a gumi már kurvára nem tapad ilyen hidegben
nah ez a jo hozzáállás!igazi motoroshoz illő!
szombaton én is kaptam esőből is,hóbol is,dehát nem volt mit tenni,menni kellett:D
akkor megyek hóba esőbe már sajna seikerüt mennem vele! jó retkes is lett ! de hát ne mtok mást csinálni !
és ha lesz?
köszike

remélem nem lesz hó mikor megyek ügyeket intézni mert én sajéát lábán viszem ide oda
igen
sima alatt a belföldi motort érted?
ha nicns ez a 30 napos cucc akkor nem is aggódok már semmi miatt ! de azért bemegyek megkérdem ! csak hát néhol olyan bambák hogy nem tudnak sose semmit meg mind mást beszél....