Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk 40-52 fok között van.
Nálunk télen sincs hideg, ilyenkor meg kimondottan meleg van. Multkorában amikor hasonló volt időjárás, mértek 43 fokot bent a csarnok egyik részén.
Nyáron ez van ugye. Jövő tavasszal szereltetek klímát ha letelik a fundamentám.
Én holnap kezdem a du.-t. Jó meleg lesz ránk.
Nekem még van 5nap éjjel+2ő du. azt befe irány nyaralni...
Most értem vissza. Zalaegerszegen voltam. Thermálfürdőben ! Megfürdettem a lovat . Kellemes idő volt. Meg egy kis munka.
Viberen baccogassuk egymást jelen pillanatban is!
Üss a szádra, még a cimbid meg nem teszi!
Az egy kotlófészek.
Szééééééééép!
No a hátsó se kutya.
tudom Zsótti erről ni!
Hondárol beszélsz, kérlek.
Van egy cimbimnek cbf6ccáza nagyon elégedett vele, marha jól terelgeti hingre is szokott vele menni kanyargóson elég utolérni...
Először másra gondoltam, de utána észrevettem én is az L2-t.
Van ott még más is a képen.
Még csak most látom a képeket.
Köszönöm! Nagyon csinos az erőmű!
Szia,
Köszönöm. Valóban nem jelentkezik minden fokozatban és a jobb lábtartón a legzavaróbb.
A kattogó hang.... nincs megnyúlva a lánc? Nem csapkodja villához alulról?
Köszi szépen.
Sziasztok!
Pár napja elkezdett ciripelő hangot adni a moci,nem vagyok egy nagy szaki,ha valaki sejti,hogy mi lehet,megköszönném,ha megírná. Csak akkor csinálja,ha húzom a gázkart,és amikor kezdte,még halkabb volt,de mostmár egyre hangosabb és zavaró. Üresben nem csinálja,akkor sem,ha húzom a gázt,szép hangja van,sebességben viszont minden sebességi fokozatban hallani,és nagyjából a sebesség növekedésével egy ütemben növekszik a ritmusa. Biztos nem futómű,mert üresben gurulva nem hallani. Az ereje,futása,váltás,minden ok,bár 1-2-esben néha van valami fura plusz kattanás,amikor engedem rá a kuplungkart. Köszi,ha valaki tud valami okosat:)
Heló!
Én is friss használója vagyok a típusnak,egy bizonyos fokú vibráció normális,ilyen kéthengeres sajátosság. Nálam fokozat függő is a dolog,ötödikben 4500-7000 között csinálja,majd hatodikban kisimul. Mondjuk,ha ennyire zavaró,az nem biztos,hogy üzrmszerű,mert én pl csak nagyjából a nyergen érzem a vibrálást,szóval az erősségétől függően azért megkérdeznék egy szakit. De olyan sima járása sosem lesz,mint egy sor-négyesnek. Ezt a típust így szeretjük:)
Tessék parancsolni: igaz nem 500-as, de HONDA
Az utódról nem raksz fel képet? Nagy kedvencem CBF:
Szia ! Mikor eladtam, lefotóztam, a kulcsok méretére nem emlékszem.
Sziasztok!
Le tudnátok írni tételesen, hogy mit tartalmaz a gyári szerszámkészlet?
Esetleg képpel.

Köszi szépen.
Üdv.:
Gyula
Én innen rendeltem láncszettet:http://www.lanckereso.hu/motor.php