Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maximálisan egyetértünk.
Szia Zsolt!
Örülök hogy tetszett, ez egy olyan oldal ahol van már sok galériám de nem publikus a neten, ezt is lezárom nemsoká. Ez nem motoros oldal ahol motorosoknak mesélhetnék ahhoz kapcsolódó élményeket, csak egy sima tárhely ami ha összeomlik a gépem akkor is megmarad. Ide a sportmotor oldalra már nem töltök fel galériát, sajnos jópár olyan szinten sérti a motoros közöséget amire nincsenek szavak, amíg ez ellen nem tud tenni a szerkesztőség és állandóan egy szobanövény uralja a felületet, addig nincs ott keresnivalóm úgy érzem. Fotók lesznek ezután is ebben a formában.
Üdv. Urak, szia Laci!
Nagyon jók a képek, szép helyeken jártatok. Itthonról nézve az időjárás nem sok jóval kecsegtetett, de az első naptól eltekintve akkor szerencsétek volt.
Nekem egy kicsit hiányoztak a Tőled megszokott képaláírások (lehet csak én nem láttam?).
Elnézésedet kérem Miklós, de amikor itt voltatok, úgy rémlik, mintha a gyerekekkel (2 apró fiú és egy 12 forma lányka) együtt felmentünk volna a Badacsonyra! Lehet, hogy nem jól emlékszem?
Adjon Isten szép jó napot Neked is Miklós! Te mikor tolod erre a lámpádat??!
Szia István! Csak a burkolat más színű, mert azt mondták , hogy ha a forgalmiban fekete van akkor a motor is legyen fekete! Én pedig rózsaszínben látom a világot, pedig még nem is ittam!
Jó reggelt kívánok a motoros Uraknak!! Örülök, hogy jól vagytok! Ha esetleg mégsem lenne valamelyiktek nagyon jól, akkor megfelelő "orvosság " szedéséről gondoskodjatok! A barack pálinka remek fertőtlenítő pl!!
Nagyon jó képek, szép helyekre mentetek Józsival. Finomak a dörgicsei borok.
Máshol sem egyszerűbb a helyzet, nekem évek óta fenn van az aljzat és most vettem észre hogy mennyire megette az idő, mondjuk a szombati egész napos eső teljesen elintézte. Józsi tette rendbe, de mindenképpen át kell helyeznem, mert hiába van védőkupak ha benne van a töltő csatija akkor menet közben beázik.
Ma ezzel idétlenkedtem:
sportmotor "hátulütője"..... van 1 kis zsúfoltság, ezzel szemben viszont nincs hely!
Látványos képek! Jöhet a többi! Érdekes, hogy én többször is jártam arra, és mégis vannak ismeretlen helyek, ahonnan igazán szép látvány tárul az ember szeme elé.
Üdv István! Emlegettünk kedden a romváraknál, talán csuklottál is
Töltődik...
Szia Laci!
Első helyszín ismerős, tavasszal voltam ott én is Józsival. Látom most a fekete verzióval gurult. Kíváncsian várom a képes beszámolót...
Jó estét kívánok!
Tartalmas napok után, kissé fáradtan de szerencsésen hazaértünk. Képek rakás szám készültek, hogyan is lenne másképp, hiszen igazi mesevilág tárult elénk leginkább Józsinak köszönhetően. Az első nap nagyon nehéz volt a végig szakadó eső miatt, viszont bőven megérte az a négy ami azután következett.
Ha elrendezgetem és feltöltöttem a Picasára nektek is megmutatom a teljes tartalmat.
1enlőre nem találom, de meg lesz az....
De nem a gyerekek életkora miatt....
Nekem sem megy fejből azért kérdezem!
Szia Józsi!
Ez 1 igen jó kérdés, utána kell néznem itt a gépben, mert most fejből ez nem megy. Feltúrom a háttértárat.
Ez csak a látszat, már vannak problémák, de míg tudok menni, addig hajrá! no meg motorozni!
Mivel ti se változtatok semmit, így simán megismernélek Benneteket! De jó, hogy tettél fel egy képet, mivel régen láttalak Titeket így együtt.
Pálinkás szép estét adjon Isten Miklós! A kisgyerekek akikkel itt voltál most mekkorák? No őket biztos nem ismerném meg! Mikor, hány éve jártatok itt?!
Nem vagyunk cukorból, egy kis esőtől nem ijedünk meg, (hogy szépen mondjam )! Számítok rá, hogy az esőruhátok a dobozban lesz! Aztán reméljük a legjobbakat!! Egyébként az évben a július második fele a legszárazabb, aztán aug. első fele már nedves szokott lenni. De most az idő egy kissé nagyon megvan keveredve!! De leszárjuk!!
Jó rég láttalak, főleg ilyen közelről, meg vagy fiatalodva Miki, és ez nem gúny és nem is poén. Mutatok én is egy viszonylag friss fotót, mert lehet te se ismernél már meg minket, nem árt egy kis emlékeztető
Majd keresitek az árnyékot: